Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oще един фиат в клуба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Oще един фиат в клуба

    Колеги,това е положението.Не можах да се отърся от фиат манията.Бях залитнал по ланчия,но късмета се падна отново на фиат.След дълго търсене на Ланчия и оглед на Стило,отново избрах фиат,като смених модела.Към бравата добавих една Марея.Колата е отново с 1,6 мотор, 103 кончета на 72 000км.
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    #2
    Честито градски,дай да я видим
    Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

    Коментар


      #3
      Поздравления и от мен за новата придобивка! Иначе лично аз много харесвам Фиат Стило, особено модела с трите врати. Обаче читавите сигурно струват 2 пъти повече от Фиат Мареа.
      SEAT Leon Cupra 300
      Triumph Street Triple 765 R

      Коментар


        #4
        честито!!! туй ся "тракнатата" Марийка ли е
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #5
          donnna написа:
          честито!!! туй ся "тракнатата" Марийка ли е
          Toчно е тракната и ще има нужда да я чукна малко :D Иначе и на мен ми се искаше да е стило или либра,но цените са доста по-високи....
          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

          Коментар


            #6
            VooDoo написа:
            Поздравления и от мен за новата придобивка! Иначе лично аз много харесвам Фиат Стило, особено модела с трите врати. Обаче читавите сигурно струват 2 пъти повече от Фиат Мареа.
            Абе зависи... Убеждавам се, че автоджамбазите ни товарят ЗДРАВО!Познат човек, доста нависоко в автоджамбазката йерархия в Дупница, на мой въпрос ми заяви,че може да ми намери и докара Стило бензин 2004г. на крайна цена за мен между 3 и 4000 евро...Могло да има някои външни поправими забележки, но при цена от 80-100 лева на детайл за боядисване - ще се търпи... Ама ще я видим тая работа...То верно, че излиза двойно от марея, ама все пак говорим за автомоил 2004г., а и следващ модел...
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар

            Working...
            X