Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Generali - въпрос

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Generali - въпрос

    Някой бил ли е застрахован в Generali и взимал ли е пари от щета"тотал", интересува ме дали и колата остава моя собственост или я взимат?Коректни ли са към клиентите?
    Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

    #2
    Re: Generali - въпрос

    Аз не съм бил застрахован там, но взех пари от тях от гражданската на тоя дето ме удари.Той беше застрахован там. Колата беше на "тотал".Изплатиха ми 3068лв. за около месец. Не са ме размотавали.Колата беше Браво 1.6 1997г.п.с. Забравих, колата си остана при мен. Даже като идва човека на оглед го питахдали взимат колата и той ме погледна странно и каза "не, за какво ни е"
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #3
      аз съм към Дженерали. За щастие не съм имал нужда от изплащане на "тотал" но отностно други щети и оценки са доста коректни и съм доволен от тях.
      Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
      Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
      VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
      VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

      Коментар


        #4
        На 155-цата м и писаха подмяна на преден капак+боя и боя на преден десен калник,изплатиха ми 90лв за всичко,подигравка
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          При тотална щета застрахователя не изплаща пълната застрахователна сума, а около 75-80% от нея, като остатъка се счита за "запазени части" и колата си остава в собственика. На 100% се изплащат само съвсем нови лизингови автомобили и тогава колата се прехвърля на застрахователя, но в случая това не ни интересува. Това е при всички застрахователи, не само в Генерали.
          Shit happens, sometimes...
          Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
          Marea 1.8 HLX - червена като аватара

          Коментар


            #6
            ivjordan написа:
            При тотална щета застрахователя не изплаща пълната застрахователна сума, а около 75-80% от нея, като остатъка се счита за "запазени части" и колата си остава в собственика. На 100% се изплащат само съвсем нови лизингови автомобили и тогава колата се прехвърля на застрахователя, но в случая това не ни интересува. Това е при всички застрахователи, не само в Генерали.
            Пич мерси! Наистина беше доста ясен Сега остава да се моля да я пишат тотал, въпреки, че се съмнявам.
            Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

            Коментар


              #7
              В Дженерали "далаверата" приключи - имаха страхотни условия до преди месец, сега отказват да застраховат един куп марки, има самоучастие в определени случаи, и най-важното - прекратяват ти полицата на третата щета. Подобна е ситуацията и в Уника. Избягвайте ги за автокаско.

              Коментар


                #8
                tomny написа:
                В Дженерали "далаверата" приключи - имаха страхотни условия до преди месец, сега отказват да застраховат един куп марки, има самоучастие в определени случаи, и най-важното - прекратяват ти полицата на третата щета. Подобна е ситуацията и в Уника. Избягвайте ги за автокаско.
                Това с незастраховането на някои марки го отмениха,така че може да застрахова каквато кола поиска,а и то беше само за коли които са над 20000лв.Ако не иска самоучастие другия вариант е лека завишение на премията.

                Коментар

                Working...
                X