Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за мухъл

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Благодаря, колеги! На първо време ще опитам с керамичната боя - не за друго, а защото сезонът не е подходящ за генерални ремонти, пък ако няма очаквания ефект, като се запролети, ще мислим нещо с топлоизолация, въпреки че, все си мисля, проблемите не са толкова от отоплително естество - апартаментът си се топли добре.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #17
      sugarboy написа:
      Благодаря, колеги! На първо време ще опитам с керамичната боя - не за друго, а защото сезонът не е подходящ за генерални ремонти, пък ако няма очаквания ефект, като се запролети, ще мислим нещо с топлоизолация, въпреки че, все си мисля, проблемите не са толкова от отоплително естество - апартаментът си се топли добре.
      Проблема не е в отоплението. Просто си отделяте пара и тя не може да излезе през новата дограма. Ако има цветя в стаята или в нея се сушат дрешките на бебето - 100% има повече влага от нормалното.Линка, който е дал колегата donnna за обезвлажнители е за някакви електрически уреди. Аз имах предвид този на Ceresit. Той не е електрически. Не използва никаква енергия, не генерира шум. Само събира водата от въздуха и си топи таблетката. Аз бях скептичен относно ефективността му, но реших да опитам и засега съм доволен.
      FIAT Marea Weekend HLX 2.0 20V (147 hp)
      LPG System BRC Just

      Коментар


        #18
        Да, за цветята забравих да спомена - има, и то доста - жена ми, а и аз покрай нея, е голяма цветарка, макар да е занемарила сега дейността, покрай грижите за бебето. Знаем, че не е добре да се спи в стая с цветя, та затова преместихме и тези от стаята на бебето в тази, да я наречем всекидневна.
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар


          #19
          HLX написа:
          sugarboy написа:
          Благодаря, колеги! На първо време ще опитам с керамичната боя - не за друго, а защото сезонът не е подходящ за генерални ремонти, пък ако няма очаквания ефект, като се запролети, ще мислим нещо с топлоизолация, въпреки че, все си мисля, проблемите не са толкова от отоплително естество - апартаментът си се топли добре.
          Проблема не е в отоплението. Просто си отделяте пара и тя не може да излезе през новата дограма. Ако има цветя в стаята или в нея се сушат дрешките на бебето - 100% има повече влага от нормалното.Линка, който е дал колегата donnna за обезвлажнители е за някакви електрически уреди. Аз имах предвид този на Ceresit. Той не е електрически. Не използва никаква енергия, не генерира шум. Само събира водата от въздуха и си топи таблетката. Аз бях скептичен относно ефективността му, но реших да опитам и засега съм доволен.
          да , точно за церезит , беше

          Коментар


            #20
            sugarboy написа:
            ........... все си мисля, проблемите не са толкова от отоплително естество - апартаментът си се топли добре.
            Проблемите не са от отоплението,а от това че тази стена е студена и върху студената ти стена кондензират парите,който са във въздуха.Зад дивана не може толкова лесно да проникне топъл въздух и заради това точно там се образува този конденз,а после и мухъл.

            Коментар


              #21
              peho написа:
              sugarboy написа:
              ........... все си мисля, проблемите не са толкова от отоплително естество - апартаментът си се топли добре.
              Проблемите не са от отоплението,а от това че тази стена е студена и върху студената ти стена кондензират парите,който са във въздуха.Зад дивана не може толкова лесно да проникне топъл въздух и заради това точно там се образува този конденз,а после и мухъл.
              ... и затова решенията са две- намаляне на влагата - проветряване и обезвлажнител- затопляне на стената - кер. боя, изолация .....

              Коментар


                #22
                Още един глас за Церезита. Имаме и сме много доволни. Всяка сутрин хвърлям по един пръст вода от резервоарчето.

                Коментар


                  #23
                  Някой ще може ли да качи една снимка на това устройство,че ми стана интересно?

                  Коментар


                    #24
                    стени

                    ако са все още здрави стените може да се измие с парцал и белина повече няма да почернява при нас сложихме ПВЦ прозорци и изолация на стените на балкона и се появи чернилка чернилката махнах с белина и парцал няколко пъти го мазах с какво ли не всичко се напукваше и се белеше сега сложих плочки за сега е добре преди години беше топло на терасата имаше парно но сега няма за това с влагоуловителя има доста писано в нета на някой помага на други не хубавите са скъпи 300лв на ток
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #25
                      peho написа:
                      Някой ще може ли да качи една снимка на това устройство,че ми стана интересно?
                      Прикачени файлове
                      FIAT Marea Weekend HLX 2.0 20V (147 hp)
                      LPG System BRC Just

                      Коментар

                      Working...
                      X