Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Срам,срам тези сърби ни сцепиха.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Срам,срам тези сърби ни сцепиха.

    Срам,голема разлика,наще с резерви ли са играли,ако са играли въобще.

    #2
    то било само неква контрола,ма разликата си е разлика.

    Коментар


      #3
      Какво като е контрола ? 6-1 ... Трагедия просто трагедия !!!
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #4
        Майко мила, ужасТ.....второто полувреме докато сърбите си играха с наще, аз си играх с бебето. Беше ми по-приятно, отколкото да го гледам този позор.Нещо с Бербатов е станало, някакъв скандал, но....ще разберем утреТРАГИЧЕН НАЦИНАЛЕН ОТБОР / ей тъй...в червено /

        Коментар


          #5
          Мисля, че Марков ще си ходи след този мач. Люпко Петрович бил казал, че пак му се работело в България, защо не ? Притеснява ме само това, че е доста възрастен. Пената колкото и да го уважавам нещо му се губят мислите, не знам в каква кондиция и степен на деменция е Люпко, те двамата са почти набори все пак :D .
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            snake написа:
            Мисля, че Марков ще си ходи след този мач. .
            Всичките трябва да си ходят след този мач (треньори и футболисти) Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

            Коментар


              #7
              Върнаха ни го за Българо-сръбската война

              Коментар


                #8
                Е няма такава трагедия. а тоя глупак пл Марков разправя ми толкова си можеме. лелел е добре де падаш от отбор от твоята черга с 1:6 и 2 изпуснати дузпи!!!!!! и толкова си можеме. е март месец играеме в Дъблин решаваща квалификация кво праиме тогава - комедия?!?! те бразилия бият с по 1:0 в контролите а ние падаме 1:6. мн щях да се изкефя след мача марков да каже пак ’’ми това беше една полеза проверка’’ тоя е пътник отвсякаде!
                Brava 103HP
                ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                Коментар


                  #9
                  тренера да го уволнят...отбора да го разпуснат...срам и позор... не ни е нужно нещо което само ни прави за срам...и без друго сме си за срам пред цяла Европа не ни трябва и такъв "отбор"...
                  Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                  BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                  BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                  Коментар


                    #10
                    Футболисти - балерини и треньор - безгласна буква, на когото му редят състава! Ето това е Националния отбор за съжаление!!!
                    ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

                    Коментар


                      #11
                      Mindzu написа:
                      Всичките трябва да си ходят след този мач (треньори и футболисти) Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                      Това че е контрола въобще не ги освобождава от отговорността да НОСЯТ НАЦИОНАЛНАТА ФЛАНЕЛКА!!! Мърлячи и некъдърници са футболистчетата ни,за тая мухла треньора не искам да говоря!!!
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        #12
                        Нали за това са контролите - за да се видят слабите места на отбора. За "скандала" с Бербатов е виновен само агента му Емил Данчев. Коментатора на мача изрази съмнение относно контузията на Бербатов и Данчев вдигна олелия. Толкова слаба игра аз не съм виждал. СРАМ за футболистите и МЪКА за феновете на футбола.
                        Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

                        Коментар


                          #13
                          baracuda написа:
                          Нали за това са контролите - за да се видят слабите места на отбора. ..
                          Че то силни видяха ли се? Вие нищо не разбирате. Този погром е тактика на нашите да накарат останалите отбори да ни подценият в официалните мачове. Тази тактика е парафирана на най-високо ниво вие к’во си мислите? Дайте ни Италия!
                          She was only a whisky maker but he loved her still.

                          Коментар


                            #14
                            Представям си как след година - две и отбора на Пакистан ще ни се подиграва. Как може при положение, че вратаря спаси две дузпи другите да се разхождат като влюбени охлюви по терена. То само с един добър вратар не става.
                            Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

                            Коментар


                              #15
                              baracuda написа:
                              Представям си как след година - две и отбора на Пакистан ще ни се подиграва.
                              нищо чудно и това да стане... по принцип част от екипировката на националния отбор по футбол на Пакистан е АК 47, тъй че нищо чудно не само да ни бият, ами и... татататататата... спасението е треньор отвън - ама такъв като Капело или тоя на руснаците, тц че ми изскочи името му... открай време в българския футбол играят малкоможещи футболисти-тип връзкари.... още от моите детски години - 80-те на миналия век - съм свидетел - имам много съученици и приятели - таланти, дето тренираха в Черноморец, но накрая играха в А зоналните групи. и всичко е ти на мене - аз на тебе... важното е да хапнем и пийнем и да вземем едни пари... никакъв морал, никакво достойнство... ама това се вазпитава... то морал и достойнство в държавата ни няма, та във футбола ли да има... ппоследния да дръпне шалтера и да затвори вратата... баси държавата... баси футбола... Лусио Вагнер, Живко Миланов- зетя на Боби, Стоянов-Лечковото, Гошо вратарчето, Чавдар Янков /тоя го разбрах, че игра към 30-тата минута/, тоя Вальо Илиев...
                              Fiat Punto 1.1-Синята птица
                              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                              Коментар

                              Working...
                              X