Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да сваля снимките от този телефон - Самсунг Х640 ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да сваля снимките от този телефон - Самсунг Х640 ?

    Здравейте, колеги! Направо се видях в чудо! Чета тука в нета, че може да изгоря телефона, ако го включа в УСБ, което не е специално за този модел. Обаче аз нямам УСБ за него. Въпроса ми е - да го включа ли към моето УСБ или да не се занимавам ? То вярно, че е стар телефон, обаче що да го чупя, не знам, какво да правя ? Ако работи само с УСБ специално за него, егати телефона. Дайте идея, как да го излъжа !!!
    FIAT UNO 45 i.e. 1.0 FIRE

    #2
    Инфраред порт има ли. Ако има, купувай едно устройство, по 10-15 лева в мобилните магазини, инсталираш, после ги пускаш да се търсят един-друг и като се намерят, ги действаш.Поздрави и успех!!!

    Коментар


      #3
      Авео написа:
      Инфраред порт има ли. Ако има, купувай едно устройство, по 10-15 лева в мобилните магазини, инсталираш, после ги пускаш да се търсят един-друг и като се намерят, ги действаш.Поздрави и успех!!!
      То така лесно, обаче няма инфраред. Само УСБ, който се включва, там където се зарежда телефона Иначе, тука имам всякакви ,,джиджи", които ползвам за нашите Нокии, обаче ме е страх да ги пробвам на този, все пак не е мой. То това луда работа!
      FIAT UNO 45 i.e. 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        Много ме съмнява да изгори каквото и да е чрез USB.
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #5
          dikanio написа:
          Много ме съмнява да изгори каквото и да е чрез USB.
          Не се съмнявай за да не доказвам На HOLUX един от моделите примерно е с разменени D+ и D- за да не може да се ползва стандартния кабел, а техния дето струва $25 примерно...
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #6
            Точно самсунгите от туй време имат сигурно десет модела кабели за отделни групи телефони! Някога и аз се опитвах, като теб да източна снимки от един Самсунг, но уви! Оригиналният кабел струваше 60лв. и реших, че не съм достатъчно луд да ги дам. След, като купих два кабела (за около 12лв парчето) и пробах още два се оказа, че не става и не става... Не искам да те отчайвам, но дори кабелите на които пише са за определен модел, не тръгват...
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Аз от Х660 свалям с USB кабел за D500 и става без проблем Кабела + диск със софтуер ми сруваше 15 лв.

              Коментар


                #8
                Ако не успееш по друг начин, понеже не ми се вярва да има такъв. Пращаш снимките, като MMS, на някой друг телефон и после си ги сваляш на компютъра от него!Поздрави.
                Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                ...E90..incoming..!!

                Коментар


                  #9
                  ...

                  Телефона на жена ми е такъв - с голям зор намерихме подходящ кабел - за модел Х100... Иначе телефончето е желязно - вече 3 години никакви проблеми с него, но си няма нито инфраред, нито блутут...По принцип, съвместимите телефони, които ползват един и същ вид кабел от групата на Х640 саX100, X600, X640, X460, E700, E800, E820, E830, E630, E330, E100, S500
                  Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                  Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                  Коментар

                  Working...
                  X