Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вярвате ли на хороскопите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вярвате ли на хороскопите?

    .....голям майтап. Днес чета на две места зодията си. На едното казват "Супер ден, очаква ви пътуване", на другото място " не унивайте, ще дойде светъл ден за вас. Почивайте си в къщи"Ся седя и се чудя...да тръгвам ли на път, или да си почивам. Получих раздвоение на личността - унил ли съм или съм СУПЕР"...ХАТа в този ред на мисли, как възприемате вие лично зодиакалните предвиждания. Е ли влияе според вас Венера / планетата, не голата/ върху вас или ви дреме на зодията.Споделете колеги...

    #3
    Вярвам и в хороскопи и в радиостезия,в предаването пентаграм по канал 3,в извънземните и в това че те са дали разум на човека,вярвам в Исус Христос ,в източните философии,чета ШОК.слушам Азис и гласувам за другаря Станишев...

    Коментар


      #4
      Има страшно много хора които им се връзват на глупостите. Моето мнение е, че са създадени естествено с цел пачалба. Рядко са феномените като баба Ванга, на които наистина можеш да вярваш...
      Fiat Bravo 1.8 GT

      Коментар


        #5
        Аз пък искам да имам професията на Алена. Мога да измисля достатъчно глупости, че и да ми плащат добре за това
        She was only a whisky maker but he loved her still.

        Коментар


          #6
          SHB написа:
          Вярвам и в хороскопи и в радиостезия,в предаването пентаграм по канал 3,в извънземните и в това че те са дали разум на човека,вярвам в Исус Христос ,в източните философии,чета ШОК.слушам Азис и гласувам за другаря Станишев...
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            #7
            Вярвам само ако пише нещо хубаво, иначе не

            Коментар


              #8
              аз вярвам в ЧУК-ЧУК...
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #9
                nikki_sixx написа:
                аз вярвам в ЧУК-ЧУК...

                Коментар


                  #10
                  nikki_sixx написа:
                  аз вярвам в ЧУК-ЧУК...
                  Имаш предвид в хороскопа на ЧУК-ЧУК ???Като пише, че жената няма да ти пусне довечера - се случва, нали?
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #11
                    Аз не вярвам в хороскопите, писани по вестниците, защото ще ви кажа как се пишат. Докато си клюкарстват репортерките в редакцията, защото не ми се вярва и мъжете да участват в тази работа, си натаманяват кое как искат да им се случи на зодиите, присъстващи в момента в редакцията. Останалите - кучета ги яли. Затова и такива различия в различните хороскопи.
                    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                    Коментар


                      #12
                      Нито ги чета, нито вярвам в хороскопи, врачки и други подобни, нито искам да им чувам предсказанията. Има в Пазарджик на пазара една жена, която нещо гледа на ръка. При нея даже се записват. И тъй като съм й редовен клиент, като пазарувам винаги си крия дланите, за да не ми изръси някаква глупост и да ме хвърли в размисъл.
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        #13
                        Не вярвам на вестникарски хороскопи НО забелязвам доста черти присъщи за зодията ми в мен, както и в хората които познавам - черти от техните си зодии. Определено с едни зодии се разбирам с други не. Разбира се не на 100%, но има такава тенденция.

                        Коментар


                          #14
                          ls1 написа:
                          Не вярвам на вестникарски хороскопи НО забелязвам доста черти присъщи за зодията ми в мен, както и в хората които познавам - черти от техните си зодии. Определено с едни зодии се разбирам с други не. Разбира се не на 100%, но има такава тенденция.
                          Явно ги четеш редовно
                          Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
                          ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

                          Коментар


                            #15
                            Аз ги чета наред с вицовете, ако е арен ми става арно, ако е тегъв все едно не съм го чел....

                            Коментар

                            Working...
                            X