Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за отнета книжка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за отнета книжка

    Здравейте имам следния въпрос значи юли месец миналата година ме спряха за проверка. Исках да ме тестват с дрегера но аз отказах понеже бях пил/знам че никак не е правилно/ взеха ми книжката и талано,дадахо ми няква бележка да ида за кръвна проба и ми писаха акт,но така и не ми дадоха копие от него. Не отидох да дам и кръвна проба и за това не съм прав знам. Странното е че ме пуснаха сам с колата ми да ида да дам кръв въпреки че ми взеха книжката и талано и само някво листче ми дадоха. Въпроса ми е понеже досега никаква писмо или извести или покана не е дошло да ида в съда,как мога да проверя какво става с книжката ми,след като дори копие от акта нямам?! може тия катаджии да са я забутали някъде и до там.. моля някой ако може да даде съвет? да не се окаже,че имам книжка но някуде по кофите?

    #2
    Малко ще съм в офф-топик, ама ти си карал 1 година и повече без книжка и чак сега се сещаш да питаш...!??!
    Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

    ...E90..incoming..!!

    Коментар


      #3
      Хех... поредното недоразумение на пътя... Аман вече!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        не съм карал,кой е казал че съм карал? тогава ми я взеха и чакам да ми истече срока на наказанието..но като нямам копие от акта незнам какво да правя!

        Коментар


          #5
          просто отиваш в кат и питаш на гишетата там по егн ще ти дадат отговор
          FIAT uno 1.0Fire 45hp

          Аск "Vromos"- Бургас

          Коментар

          Working...
          X