Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Извинителна бележка...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Извинителна бележка...

    Колеги, всяко ново нещо е забравено старо... вижте какво намерих http://www.snimka.bg/album.php?album...зовавам мъжката /по-голямата/ част от форума да разпространява тази апокрифна бележка по сичките земни кълбета :P п.п. който може - да я сложи бележката в темата, щото на мен не ми се отдава...
    Прикачени файлове
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    :D какви са тези бележки, сигурно е от сектата в която членува мъжа.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Аз бих предложил и по-стойностни текстове. Например:"Уважаема съпруго,Ако четеш настоящата оправдателна бележка, издадена на...................., значи си намерила твоя верен съпруг пиян като търнокоп пред входа, където го оставихме снощи. Ако можехме да уцелим звънеца и не ни беше страх, щяхме дори да ти звъннем.Надяваме се да не го малтретираш много преди да дойде в съзнание. Имаш нашите уверения, че след погълнатото количество алкохол, той не би могъл да накърни семейната ти чест дори и да иска.И т.н.От бригадира на строителната бригада."
      She was only a whisky maker but he loved her still.

      Коментар


        #4
        gantcho написа:
        Аз бих предложил и по-стойностни текстове. Например:"Уважаема съпруго,Ако четеш настоящата оправдателна бележка, издадена на...................., значи си намерила твоя верен съпруг пиян като търнокоп пред входа, където го оставихме снощи. Ако можехме да уцелим звънеца и не ни беше страх, щяхме дори да ти звъннем.Надяваме се да не го малтретираш много преди да дойде в съзнание. Имаш нашите уверения, че след погълнатото количество алкохол, той не би могъл да накърни семейната ти чест дори и да иска.И т.н.От бригадира на строителната бригада."
        Да не сте писали вече такива бележки Много е яко!
        Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

        Коментар

        Working...
        X