Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

жалба срещу побойник..моля за съвети

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    grnka написа:
    че съм грамаден , грамаден съм но мутра не съм нито съм някой простьо колега.лекар съм , колата е окичена с червен кръст И БЯХ С ПРЕДИМСТВО..бия се допоследно но последствията ме накараха да не предприема нищо че току виж му счупих предните зъби или челюст просто съм порастнал и реших да действам по "европейски" понеже така съм порастнал и така съм възпитан...някъде другаде щяха да го издирят , да го затворят и прокурора да се позанимава с него ..отделно аз ако искам да го съдя и т.н.както и да е...благодаря ви за мненията
    Виж, колега, моите уважения към теб и професията ти... Явно не си ми разбрал поуста.., но явно и аз не съм разбрал твоя! Щом бакшиша е виновен.. .напукваш му ряпата и... готово! Ситуацията има и друга страна разбира се... а и все още недоумявам как така бакшиша влиза в забранена улица.. и не ти дава път да минеш?! В случая не е толкова важно дали си с кръст или полумесец... :D Идеята ми беше, че без значение дали е колега от форума или който и да е... щом е в нарушение... и на всичкото отгоре прави зулуми - трябва да им се набива канчето! Това е. Извинявай за недоразумението, но не съм имал предвид лично теб (както вече се обясних де)
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    Коментар


      #17
      хех..карай да върви.. :D
      фиат браво 1.4 12в
      фиат браво 2009 1.4 турбо...каминг сун!

      Коментар


        #18
        grnka написа:
        Immortal написа:
        Бая смел бакшиш ще да е бил. Като го знам как изглежда колегата (Огромен балкански субект )Щом полицаят е казал, че колегата е с предимство... значи е бил в правилната посока.Аз затова съм казал - бакшиш и на снимка да го видиш - удари му един шамар. Той си знае за какво
        хахахах! и там е проблема бе колега...той ме беше ударил 10 пъти докато набирах телефона но 2 усетих (така каза свидетелят) :D ..все едно някво детенце тръгна да ме бие на майтап ама и аз вдигнах телефона и да го видиш бял дим изчезна..отказах се да предприема каквото и да е било понеже научих че ако аз не вляза с адвокат да заведем дело и т.н. полицията няма да се намеси ако ще и да ме е ръгал..просто ще обикаля..аз знам че ако има такова нещо полицаите го издирват , заключват го и прокурора се занимава с него и отделно аз ако искам да го съдя и т.н. карай...понеже ще знам следващия път ще оставам да ме ударят един път и започвам и аз само че аз не спирам..данке колеги и сорри за псувните
        А бре колега ,може ли да те ударят 10 пъти и ти да стоиш и да набираш по телефона Баси ,ти кви нерви имаш незнам просто
        Nissan Primera 1.6 16v P11
        ex.Fiat Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #19
          Можеш да подадеш жалба срещу него в полицията. Ще го привикат и ще му наложат акт... Без съд, присъда и т.н. На мен когато ми разбиха бутилка от кока кола в главата(в гръб ) подадох жалба в районното и на нарушителя му беше съставен акт на стойност 300лв. А после "бияча" си го оправих аз по мой начин Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
          M-Benz E 250 TD 150hp
          M-Benz 200d 75 hp
          Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

          Коментар


            #20
            Пич, подавай си жалбата да му е вътрешно на бакшиша. Мани ги тия дето ти обясняват да си стоиш и нищо да не предприемаш.пп: И какво се хвърлихте на човека, че таковал една-две майки... мисля, че е абсолютно адекватна реакция!
            Bravo 1.6 16v

            Коментар

            Working...
            X