Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

жалба срещу побойник..моля за съвети

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    жалба срещу побойник..моля за съвети

    та както си приказваме за ербапите по пътя та днес и на мене ми се случи следното.. карам най-спокойно в една уличка за да изляза на централния булевард и оттам да влизам в болницата където си уча...тази уличка е с еднопосочно движение и нормално си вървя до разклона за булеварда и тамън да излизам на булеварда завива срещу мене едно такси и не мърда..бакшиша е искал да дам на задна 700 метра понеже влизал с предимство..аз му казвам най-учтиво (почти) да даде 2 метра назад и ще се махна от пътя..той не..той като бакшиш има по важна работа от човек който колата му е окичена цялата с червен кръст...аз му отговарям че няма да мърдам и да се такова такова при което дава напред и ми удря огледалото но не е разбрал за здравината на серджо и неговото се понамачка..давам назад и излизам от колата и почвам да го псувам как така тръгва ей така (без майтап) при което го гледам че тръгва да излиза с една палка (до тук с мъжествеността и нека сси захванем педерастките номера)..тръгва да излиза при което го връщам обратно заедно с вратата и цялата кола лееко се разлюля надъхан бакша излиза от другата врата..няма значение че аз съм 4 глави над него и още толкова широк...един път размаха палката и ме удари по ръката но втория път хванах палката и щях да го почвам но видях че се събра тълпа за сейра...и ми дойде другата идея..обаждам се по телефона 166 и викнах полиция при което бакша се побърка и избяга.. дойдоха полицайте записаха всичко и едно момче от сейрджиите дойде , даде си документите и каза същото с мене и се съгласи да е свидетел..полицаят ми каза дали да пускам жалба или не и аз си викам че няма..просто такъв прост екземпляр според закона на дарвин ще си намери майстора един ден.. та въпроса ми е към вас ако има и юристи нека ми кажат... мога ли да пусна жалба срещу него без съдилища и такива глупости..искам по някакъв начин да му МОДЕРИРАНО майката..все някога трябва един да постави началото на наказание на такива неандерталци..не дай си боже да е един от вас! та освен физическа разправия как мога да му МОДЕРИРАНО майката по законов начин...очаквам предложенияПП. полицаят ми каза че във всеки случай аз съм бил с предимствоНецензурните изрази са модерираниМодераторски екип на fiat-bg.org
    фиат браво 1.4 12в
    фиат браво 2009 1.4 турбо...каминг сун!

    #2
    Съветът ми е просто да забравиш историята без да предприемаш никакви действия. И пийни една чашка да се поуспокоиш .
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      snake написа:
      Съветът ми е просто да забравиш историята без да предприемаш никакви действия. И пийни една чашка да се поуспокоиш .
      Подкрепям... и да спре да такоа майките... некси не е Фиатско такова поведение!
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #4
        Жалба без съд няма А и Снейк е прав!

        Коментар


          #5
          Re: жалба срещу побойник..моля за съвети

          grnka написа:
          как мога да му *** майката по законов начин...очаквам предложенияПП. полицаят ми каза че във всеки случай аз съм бил с предимство
          Колега ако може без такива изрази във форума.Ако действително е имал знак че е с предимство и аз дори не бих пуснал в еднопосочна улица наобратно някой ако ще и 5 км да трябва да се връща.Не го оправдавам бакшиша де но май няма да постигнеш нещо със съд, друг път в такава ситуация му дай да изяде няколко тупаника поне да запомни.И кажи честно ти в правилната посока на улицата ли беше??
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            Бая смел бакшиш ще да е бил. Като го знам как изглежда колегата (Огромен балкански субект )Щом полицаят е казал, че колегата е с предимство... значи е бил в правилната посока.Аз затова съм казал - бакшиш и на снимка да го видиш - удари му един шамар. Той си знае за какво

            Коментар


              #7
              Immortal написа:
              ...Той си знае за какво
              Е това не го бях чувал :D :D :D По темата, ако е от някоя голяма такси фирма, ако се обадиш на телефона за оплаквания може и да има някакво последствие.

              Коментар


                #8
                Е ти хем искаш да го прекцакаш, хем ако може да не взимаш участие. За да го нагласиш трябва да си пуснеш жалбата. Иначе все едно нищо не е станало.

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  Бая смел бакшиш ще да е бил. Като го знам как изглежда колегата (Огромен балкански субект )Щом полицаят е казал, че колегата е с предимство... значи е бил в правилната посока.Аз затова съм казал - бакшиш и на снимка да го видиш - удари му един шамар. Той си знае за какво
                  Ако нашият колега е бил в нарушение.., ако аз бях на мястото на бакшиша - щях да му пукна главата.. честно! И с грамади съм се трепал... и мутри са ме стреляли - боли ме пипера, аз искам правдини в таз държава!
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    #10
                    Просто човека с предимство е трябвало да излезе, щрак алармата и отива да пие кафе.Човека в нарушение си влиза на своя отговорност. После си носи последствията. Ако насреща идва кола - прави път, ако го види полицай - отнася глоба. Всеки да си плаща гяволъка. Ако ще и 5 километра да трябва да се върне назад - да е мислил.

                    Коментар


                      #11
                      Хем сте прави хем не сте, а къде остана малката човечност за която забравяме а се правим на неандерталци. Ако бакшиша е бил на 5 м за връщане а колегата на 700 м логично и човешко е бакшиша да върне независимо дали е с или без предимство, аз лично това съм го правил нееднократно, НО имайки в предвид бакшишкия манталитет не се учудвам на случката. Колкото до жалбата по-добре не си слагай таралеж в гащите че те са едно племе.... ако решат ще те гонят цялата глутница и бял ден няма да видиш, аз така си продадох една Жигула за да съм жив и здрав предпочетох да я продам и да купя друга която не познават. Така че я си пий пиенето и забрави достатъчно си го наплашил.
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        #12
                        Абе я го намери и му чупи двете краченца да остане без хляб няколко месеца :D ШШШШ алоуу тук е дивия запад - оправяй се без шериф :D

                        Коментар


                          #13
                          nikki_sixx написа:
                          Immortal написа:
                          Бая смел бакшиш ще да е бил. Като го знам как изглежда колегата (Огромен балкански субект )Щом полицаят е казал, че колегата е с предимство... значи е бил в правилната посока.Аз затова съм казал - бакшиш и на снимка да го видиш - удари му един шамар. Той си знае за какво
                          Ако нашият колега е бил в нарушение.., ако аз бях на мястото на бакшиша - щях да му пукна главата.. честно! И с грамади съм се трепал... и мутри са ме стреляли - боли ме пипера, аз искам правдини в таз държава!
                          Мдам...има хора, които не обичат да ги псуват и аз например съм един от тях. Просто пада пердето понякога.
                          N.Y. State of Mind

                          Коментар


                            #14
                            Immortal написа:
                            Бая смел бакшиш ще да е бил. Като го знам как изглежда колегата (Огромен балкански субект )Щом полицаят е казал, че колегата е с предимство... значи е бил в правилната посока.Аз затова съм казал - бакшиш и на снимка да го видиш - удари му един шамар. Той си знае за какво
                            хахахах! и там е проблема бе колега...той ме беше ударил 10 пъти докато набирах телефона но 2 усетих (така каза свидетелят) :D ..все едно някво детенце тръгна да ме бие на майтап ама и аз вдигнах телефона и да го видиш бял дим изчезна..отказах се да предприема каквото и да е било понеже научих че ако аз не вляза с адвокат да заведем дело и т.н. полицията няма да се намеси ако ще и да ме е ръгал..просто ще обикаля..аз знам че ако има такова нещо полицаите го издирват , заключват го и прокурора се занимава с него и отделно аз ако искам да го съдя и т.н. карай...понеже ще знам следващия път ще оставам да ме ударят един път и започвам и аз само че аз не спирам..данке колеги и сорри за псувните
                            фиат браво 1.4 12в
                            фиат браво 2009 1.4 турбо...каминг сун!

                            Коментар


                              #15
                              nikki_sixx написа:
                              Immortal написа:
                              Бая смел бакшиш ще да е бил. Като го знам как изглежда колегата (Огромен балкански субект )Щом полицаят е казал, че колегата е с предимство... значи е бил в правилната посока.Аз затова съм казал - бакшиш и на снимка да го видиш - удари му един шамар. Той си знае за какво
                              Ако нашият колега е бил в нарушение.., ако аз бях на мястото на бакшиша - щях да му пукна главата.. честно! И с грамади съм се трепал... и мутри са ме стреляли - боли ме пипера, аз искам правдини в таз държава!
                              че съм грамаден , грамаден съм но мутра не съм нито съм някой простьо колега.лекар съм , колата е окичена с червен кръст И БЯХ С ПРЕДИМСТВО..бия се допоследно но последствията ме накараха да не предприема нищо че току виж му счупих предните зъби или челюст просто съм порастнал и реших да действам по "европейски" понеже така съм порастнал и така съм възпитан...някъде другаде щяха да го издирят , да го затворят и прокурора да се позанимава с него ..отделно аз ако искам да го съдя и т.н.както и да е...благодаря ви за мненията
                              фиат браво 1.4 12в
                              фиат браво 2009 1.4 турбо...каминг сун!

                              Коментар

                              Working...
                              X