Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монтаж на CD player от Техномаркет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    RoMeO_156_GTA написа:
    Immortal написа:
    П.П. В гаранционните карти на някои марки наистина пише, че трябва да се монтира в оторизиран сервиз. За SONY обаче не е така. Поне не беше по времето, когато си купувах CD-то.
    Sony Xplode е и не пише в гаранционната карта нищо за монтаж . Само печат и още един печат - "изпробвано" . Ще видя как са ми буксите , ако не мога да се справя ще трябва да се ходи
    Моето Сони съм го купувал от техния си магазин и никой не ми е казвалда го монтирам в еди-кой си сервиз. Монтираш си го както и където знаеш.И си имаше всички необходими преходници/букси в комплекта.
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #17
      re

      Имам сервиз от 10 год. На ден монтираме 5-10 авто....CD,DVD....Слагам си печата на сервиза и до сега с никое не е имало проблем при евентуални проблеми.Просто на повечето хора не им се занимава да търсят друг сервиз,и веднага се набутват в техните .
      Fiat Bravo 1.9 JTD

      Коментар


        #18
        знячи Immortal казваш да не се притеснявам.и аз харесвам повече pioneer-a.кефи ме дизайна им.другото което искма да има вход за флашка ... ама те майче са скъпички
        Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

        ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

        Коментар


          #19
          SONY CDX-GT424U c USB - 239lv.http://www.electron.bg/product_info....id=3037PIONEER DEH-4000UB c USB - 269lv.http://www.electron.bg/product_info....oducts_id=3157
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #20
            Аз препоръчвам Sony GT620U - по-голям дисплей(може да свети в синьо или зелено) + Quick browsе, което е супер удобно да си прещракваш песните от usb-то(с малко капаче). Има и дистанционно. Тук е изгодно - http://www.electron.bg/product_info....понатия PIONEER според мен не свири много добре на "повдигнат" бас. А и лично на мен ми е неудобна "врътката", но това си въпрос за вкус и до колко е свикнал човек.

            Коментар


              #21
              да това наистина изглежда мн добро и дизайна му е мн хубав... и за тия пари , няма какво да си говорим просто.. тряя др месец да си търся или догодина :D , че ся парички за други глупости , малко ремонти , после застраховки винетки .......
              Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

              ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

              Коментар


                #22
                Аз като си купи Пайнера от Техномаркет преди две години си го монтирах сам и не съм имал проблеми до сега
                now. BMW E39 523i '98 170hp
                ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                Коментар


                  #23
                  rg

                  Колеги,имам приятел в Техномаркет Пловдив ,и той м и каза 4е за да ти важи гаранцията трябва да се монтира в техният сервиз ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Може би са го направили с цел да си издържат сервизната база.Препоръ4вам да се дадат 10 лева мисля беше (ако имате евробукси в колата)и да си свиркате и да не се притеснявате.Но ако нямате евробукси ,цената вече е 35 лева
                  Nissan Primera 1.6 16v P11
                  ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                  Коментар


                    #24
                    Re: rg

                    kantarev написа:
                    Колеги,имам приятел в Техномаркет Пловдив ,и той м и каза 4е за да ти важи гаранцията трябва да се монтира в техният сервиз ЗАДЪЛЖИТЕЛНО
                    Така и направих , дадох 15 лв за монтажа , но поне сега си имам печат и съм сигурен в гаранцията . А и без това не можах да си извадя стария касетофон , за малко да откъртя панела му с отверка А човека взе две скоби и го дръпна за секунди :D Провери всички кабели дали захранват колоните , но умрях от смях като каза , че имам усилвател Това е в Сити сервиз ,визитката им беше в кутията SilenceR , ще чакаме да се похвалиш скоро
                    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                    Коментар

                    Working...
                    X