Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво радио слушате,когато пътувате?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    gantcho написа:
    Преди слушах ВВС но напоследък само Хоризонт. Апропо някой има ли представа ЗАЩО напоследък не мога да си намеря ВВС-то. Изчезна сякаш вдън земя? RFI пък не ми е интересно Сериозно, ако някой ми каже какво се е случило с ВВС бих му бил благодарен. Напоследък изостанах много с материала относно изборите в Зимбабве
    BBC си затвори българската секция много отдавна.Последно пускаха уърлд сървиз.Мисля,че четох някъде че и от тая идея са се отказали и ще освободят честотата,ама не си спомням много.Аз слушам ЦД-та,но когато сипусна радио в зависимост от настроението слушам NRJ,City,витоша,фреш или радио 1,радио 1 рок,мелоди,стар фм или романтика,вероника.

    Коментар


      #32
      SHB написа:
      BBC си затвори българската секция много отдавна.Последно пускаха уърлд сървиз.Мисля,че четох някъде че и от тая идея са се отказали и ще освободят честотата,ама не си спомням много.
      Да, точно BBC world слушах последно допреди може би 2 месеца, но един ден седнах в колата сутринта, включих радиото и се чу само шум Благодаря за информацията все пак, макар някак си да се надявах някой да ме светне на какава честота да го намеря, а не да ми каже, че вече го няма
      She was only a whisky maker but he loved her still.

      Коментар


        #33
        gantcho написа:
        SHB написа:
        BBC си затвори българската секция много отдавна.Последно пускаха уърлд сървиз.Мисля,че четох някъде че и от тая идея са се отказали и ще освободят честотата,ама не си спомням много.
        Да, точно BBC world слушах последно допреди може би 2 месеца, но един ден седнах в колата сутринта, включих радиото и се чу само шум Благодаря за информацията все пак, макар някак си да се надявах някой да ме светне на какава честота да го намеря, а не да ми каже, че вече го няма
        За жалост мисля,че в скоро време няма да излъчват.На средни вълни дали няма да се хване евентуално пак world или някоя от секциите на съседни нам държави?

        Коментар


          #34
          Най-често "Радио 1" - приятна музика, има обхват почти в цялата страна. От местните радиостанции предпочитам радио "Пазарджик" и чалгаджийското "Деж" .
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #35
            ние сме малко оскадни спремо радия,масното,NJoi,bravo,forte шумен,последните се хваштат с мяка,неам далги дестинации,пак и на работното място само музика,предимно слушам музичка от моторчето,некой песен слушам докат я науча,но много тача балгарсаката музика и кога моа тарса БГ радио.Особено сутрешния блок С две раце за БГ радио.

            Коментар


              #36
              Общо взето, ако случам радио, значи много съм се издухал и случам Радио Вероника , а иначе си въртя дискчета и по-рядко други радиостанций, дори никога Поздрави.
              Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

              ...E90..incoming..!!

              Коментар


                #37
                VoiseSityZ-rokStar FM
                FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
                FIAT MAREA1.6 16V

                Коментар


                  #38
                  1.Вероника 2.Сити3.Радио 1зависи от настроението
                  Brava 103HP
                  ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                  Коментар


                    #39
                    радио 1 рок зрок и 3то вече което ми дойде ,, някое денс радио фреш или сити
                    Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                    Коментар


                      #40
                      Аз си слушам предимно сиди-то! Но, за радиостанции съм запаметил - Z-Rock, Star FM и Radio 1 Rock!(Абе, таз тема не се ли дублира или сега само рефрешваме?)

                      Коментар


                        #41
                        as_novo написа:
                        VoiseSityZ-rokStar FM
                        А, Асене брат тоя дет се друса ми мяза на Никито
                        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                        BMW X3 3.0D Aut

                        Коментар


                          #42
                          само аз ли слушам ’Витоша’.и NRJ,разбира се :D

                          Коментар


                            #43
                            Когато пътувам, не обичам да чувам никакви други звуци, освен песента на двигателя и по точно - неговата безшумност. По тази причина не слушам нищо, докато шофирам. Пускам си радиото, когато съм спрял някъде и изчаквам нещо. Слушам Z-Rock, БГ радио, и по-рядко Хоризонт, ако не попадна на парламентарния контрол в петък. Но една нощ с жена ми пътувахме към нейния край и между Сливен и Ямбол, по случайност попаднахме на Ticket To The Moon на ELO по някакво радио. Валеше проливен дъжд и се почувствахме като в магия - тази песен, в този момент, ни подейства като някакъв еликсир и оттогава ни е любима. Не, че и преди не съм я харесвал, де, но си я качихме и по телефоните и сега, отвреме-навреме, я пускаме и на бебето, с възпитателна цел.
                            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                            Коментар


                              #44
                              Слушам само Fresh, а в прохода CD.
                              Fiat Bravo 1,6 16V 103k.c. (Метан)

                              Коментар


                                #45
                                вероника, БГ радио и веселина.
                                uno-1.5i понто 1.2i

                                Коментар

                                Working...
                                X