Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Земетресение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    gendo написа:
    някой усети ли този в 7.00 часа?беше по-слаб от снощния.
    По новините казаха, че е бил 3,5 по Рихтер.
    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
    Ванга

    Коментар


      #32
      Пак споделям мнение, че не виждам смисъл от всяване на паника! Случката определено не е по-страшна от взировете в Челопечене. В този ред на мисли трябва да се акцентира на, човешката отговорност да не се случват подобни събития, а не да се вайкаме, какво е причинила природата, тя е непредсказуема. В този ред на мисли се сещам да ви попитам... колко от вас са разбивали бетонни стени за да префасонират жилището си?
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #33
        Вчера бях в зала 1 на НДК да гледам филм, и по едно време като се разтресе това чудо казвам ви хората се изметоха за нула време! Усетиха се два труса.Сутринта се събудих от земетресението.
        FIAT Brava 1.4 12V, FIAT Punto 1.7 TD
        FIAT Stilo 1.9 Jtd, FIAT Brava 1.2 16V CNG
        FIAT Stilo 1.2 16V LPG

        Коментар


          #34
          Vladim написа:
          Пак споделям мнение, че не виждам смисъл от всяване на паника! Случката определено не е по-страшна от взировете в Челопечене. В този ред на мисли трябва да се акцентира на, човешката отговорност да не се случват подобни събития, а не да се вайкаме, какво е причинила природата, тя е непредсказуема. В този ред на мисли се сещам да ви попитам... колко от вас са разбивали бетонни стени за да префасонират жилището си?
          Бетонни не..ама тухлени да

          Коментар


            #35
            Снощи почти не го усетих понеже бях на кафе в центъра и само леко се разклати масата .Чак след няколко мин като ми звъннаха разбрах , че е имало земетресение. Обаче това сутринта си го усетих. Беше същото усещане като от взривовете- докато спя чувам някакъв тътен и изведнъж се събуждам от клатенето на леглото . Странното беше , че снощи като имаше трус сърцето ми започна да бие по силно , сутринта пак. Не е страх, защото снощи не разбрах какво се случва. При вас така ли е ?
            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

            Коментар


              #36
              Преди малко прочетох че около час преди софийското земетресение с магнитут 5.2 по Рихтер е имало в Русия.А след това и в Гърция.Явно сме в някакъв "земетръсен" период.Я по възрастните да разкажат какво си спомнят за земетресението от 77-ма, че това тогава не съм бил още заплануван.Дори френският вестник Фигаро е публикувал на интернет страницата си, че "Земетресение е разтърсило българската столица".
              '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
              '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

              Коментар


                #37
                Идва краят на света, не се плашете

                Коментар


                  #38
                  аз грам не съм усетил нито едното заметресения преди малко майка ми ми каза,че е имало

                  Коментар


                    #39
                    pugsy написа:
                    аз грам не съм усетил нито едното заметресения преди малко майка ми ми каза,че е имало
                    Какво пиеш? :P
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #40
                      bagercho написа:
                      Я по възрастните да разкажат какво си спомнят за земетресението от 77-ма, че това тогава не съм бил още заплануван.
                      Тогава бях на 3г. но си го спомням. Лежах си (беше вечерта, не знам към колко точно) и изведнъж видях, че лампатасе клати и казах на баба ми (естествено не разбрах какво точно става), после ме взеха и изкараха навън, където се бяха събрали всички съседи от улицата. Постояхме 20-30 мин и се прибрахме. Нищо особено всъщност.Вчера дори не се помръднах.
                      Ex Fiat 126P
                      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                      Alfa Romeo 147 1.6 TS
                      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                      Коментар


                        #41
                        Vladim написа:
                        pugsy написа:
                        аз грам не съм усетил нито едното заметресения преди малко майка ми ми каза,че е имало
                        Какво пиеш? :P
                        и аз вече не знам

                        Коментар

                        Working...
                        X