Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ!!! Гаден spy вирус!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ!!! Гаден spy вирус!!!

    Помощ колеги!!! В сряда ми се намъкна гаден SPY вирус в компютъра Yellow_Flash_Colorz_PDT_46 въпреки антивирусната програма и Spy Blastera Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 Windows-а (ХР home) веднага реагира като ми предложи програма SpyAxe 3.0 за премахване. Естествено като я стартираш те праща да си я купиш за 50$ Yellow_Flash_Colorz_PDT_46 Yellow_Flash_Colorz_PDT_46 Yellow_Flash_Colorz_PDT_46 .Тръгнах да търся сериен номер за нея и вече два дни не мога да изровя Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 Прерових маса сайтове за крак програми и серийни номера и нищо. В момента не мога да напиша как се казва вируса тъй като пускам поста от друг компютър, но мога да кажа, че антивирусната ми програма вече два пъти ми открива Троянски кон. Уж го трие и пак се появява. Не ми се ще да презареждам наново Windows-a!!! Не знам дали самия вирус не ми прави номер да не мога да намеря сериен номер.....Ако някой може да изрови сериен номер за SpyAxe 3.0 ще бъда много благодарен.Благодаря предварително.
    FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
    ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

    #2
    Потърси в www.donload.bg програмката Spybot http://www.download.bg/prg_view.php?id=22472.Горното е линка към нея.Около година съм с нея и проблеми не съм имал.Безплатна е.Успех.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Re: Помощ!!! Гаден spy вирус!!!

      brat_John написа:
      че антивирусната ми програма вече два пъти ми открива Троянски кон. Уж го трие и пак се появява.
      Не помня хоум едишъна на ХП има ли ауто ресторе ... ако има изключи го ... рестартни машината ....пусни антивирусната и други такива програмки ... рестартно машината ... и отново включи ауторесторито ....надявам се ме разбра ... а за крак/кейген ... на www.astalavista.com п.п. а ако не стане по никой начин .... ръчно триене .... /но бъди внимателен .../
      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

      Коментар


        #4
        Re: Помощ!!! Гаден spy вирус!!!

        ivo написа:
        Не помня хоум едишъна на ХП има ли ауто ресторе ... ако има изключи го ... рестартни машината ....пусни антивирусната и други такива програмки ... рестартно машината ... и отново включи ауторесторито ....
        За Профешенъл знам че има "рестор" от определено място, но предварително трябва сам да си го зададеш - т.е. че искаш да ти се върне определено положение (и става въпрос за заредени програми). Това съм го ползвал т.е. базикал съм се с тази функция, но не съм сигурен дали и Хоум го има. А и да го има аз като не съм задал положението от където да се възстанови .....
        ivo написа:
        п.п. а ако не стане по никой начин .... ръчно триене .... /но бъди внимателен .../
        Колкото до ръчното триене, по едно време ми беше станало като халва и боза Ама все забравям да си преместя нещо и после..... Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Но пък иначе е готино като напишеш c:format
        FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
        ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

        Коментар


          #5
          Re: Помощ!!! Гаден spy вирус!!!

          brat_John написа:
          ivo написа:
          Не помня хоум едишъна на ХП има ли ауто ресторе ... ако има изключи го ... рестартни машината ....пусни антивирусната и други такива програмки ... рестартно машината ... и отново включи ауторесторито ....
          А и да го има аз като не съм задал положението от където да се възстанови .....
          Имах предвид - ауто ресторето да е изключено за да не възстановява то спай/вируса/коня .... Имах предвид последователност:
          ivo написа:
          1. има изключи го ... 2. рестартни машината ....3.пусни антивирусната и други такива програмки ... 4.рестартно машината ... и 5.отново включи ауторесторито ....
          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

          Коментар


            #6
            Може да опиташ да пуснеш Анти Вира, като ти локализира вируса, рестарт и на safe mode оттам. И на ръка триеш вира. Много лесно и просто..А ако не знаеш сейф мода как да пуснеш, наи-лесно е като стартираш компа и като ти се появи надпис Windows натискш копчето на рисета..След това те пита дали искаш в сейф моуд да влезеш
            FIAT BRAVO 1.6 16V

            Коментар


              #7
              divaka написа:
              ....А ако не знаеш сейф мода как да пуснеш, наи-лесно е като стартираш компа и като ти се появи надпис Windows натискш копчето на рисета..
              Или преди да стартира Windows F8
              FIAT Tipo 1,4mi - EX
              Alfa Romeo 146ti - EX
              Alfa Romeo 156 2,4JTD

              Коментар

              Working...
              X