Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов член на клуба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов член на клуба

    Реших и аз да се похваля, че от днес съм горд собственик на Фиат Мареа, 99 г., 1,8 16в ELX Weekend.Досега не съм карал Фиат. От сега си казвам, че не съм запознат с марката като цяло и тепърва ще имам да се уча.Иначе съм доста доволен от покупката си. Вземам колата за семеен автомобил и мисля, че ще ми върши страхотна работа.Да знаете, ще Ви питам много... Използвам случая и да се оплача. Нещо, което ми направи кофти впечатление. Всеки, на който кажа, че съм си взел Фиат излиза с: Вземи си Фиат, да те е яд.Като тръгна да питам кво толкова има, кви проблеми, нешо по-особено, най-честия отговор е: Ми незнам, не ги познавам тия автомобили. Иначе всеки дава акъл ...
    Мареа '99, 1.8 16в ELX Weekend

    #2
    Добре дошъл! Питай колкото щеш - форума е за това.Относно "разбирачите" - колко от тях са карали Фияат за да коментират? Или така... от Агенция "ЕЖК" (една жена ми каза)...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Абе не се знае може тях да ги е яд когато ти гледат задният номер.Дати е честита и със здраве да си я караш.
      Фиат Брава 1.4 12V 1998г

      Коментар


        #4
        Честито
        Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

        Коментар


          #5
          и горд ще си останеш, колега, аз лично нито за момент не съм съжалил. само не каза, ама мисля, че си взел комби честито!
          Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
          Moonsteppers - All over the world and beyond ...

          Коментар


            #6
            до сега съм имал 3 (трииииииииииии) фиата и никога не съм съжалявал.дори за секунда.относно мареата .това е колата :D

            Коментар


              #7
              колега добре дошъл във форума аз пък съжелявах.....тука 2,3 седмицидокат ми правеше проблеми със стъпковото моторчече мислих и да я продавам !!!!!! ама няма кой да я купи такаама я управих уш....да чукна на дърво и вчера изтрих грешките и на бензин и на метан сичко е на 6+ и пак си заобикнах фиатката и не я давам
              Fiat Brava 1.6 16V 2001

              Не на войната по пътищата !
              http://media.causes.com/ribbon/478500

              Коментар


                #8
                Честито!Няма кола, която да не се разваля - неминуемо е, все пак е техника. Но в никакъв случай не се развалят по-често от кой да е друг автомобил от техния клас, а дават много повече.Карай си я със здраве и не обръщай внимание на глупости :D
                She was only a whisky maker but he loved her still.

                Коментар


                  #9
                  null.zero написа:
                  и горд ще си останеш, колега, аз лично нито за момент не съм съжалил. само не каза, ама мисля, че си взел комби честито!
                  Казал е колегата-уикенд.Честито и от мен,много безаварийни километри да те радва Мерито~

                  Коментар

                  Working...
                  X