Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И моя ред да се похваля дойде!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Честито колега количката е ’’6 точка’’ Браво колега много готина удобна и най-важното икономична колица да си я ползвате ТОЧКАТА дълго време и безаварийно.
    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

    Коментар


      #17
      Явка, да ви е честита новата придобивка. И както каза Ники чакаме пошерпката.Ейде и много безаварийни километри с нея.

      Коментар


        #18
        Явка, честито, хиляди безаварийни.... и който стане шечкар веднъж връщане няма
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
        http://forum.fiat-bg.org

        Коментар


          #19
          la squadra azzurra написа:
          С У като Убавец! Ко не му харесваш на номера...И за лятото вече с климатик, нали се тюхкаше за Бравата по едно време
          С X Няма ли да е по-добре - Хубавец :D Честито колега,колата е супер.Дано не ти прави никакви проблеми по двигателя,че какво е да караш изрядна кола от вън а всъщност да се мъчиш с нея.
          Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

          ZFA16000002608488

          ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

          Коментар


            #20
            Засега е с У - не съм сменил номера, това ще стане до няколко дни.А и да се похваля - от днес вече и сервото ми работи - големи благодарности на колегата bay-petko за огромната помощ по телефона и реленцата!
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #21
              Yavor написа:
              Засега е с У - не съм сменил номера, това ще стане до няколко дни.А и да се похваля - от днес вече и сервото ми работи - големи благодарности на колегата bay-petko за огромната помощ по телефона и реленцата!
              Няма защо!!!със здраве да се возите и много безавариини километри.както се казва всичките ни проблеми да са такива .........

              Коментар


                #22
                Айде и едно официално "Честито!" и от мен.Дълги и безаварийни километри!Ето и една по-качествена снимка от интериора (аз нали участвах в огледа ):
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #23
                  Честито за хубавицата
                  Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

                  Коментар


                    #24
                    Честито и от мен! Пожелавам ти разходите по нея да са само за нафта!
                    ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

                    Коментар

                    Working...
                    X