Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И моя ред да се похваля дойде!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И моя ред да се похваля дойде!

    Както по-наблюдателните от вас вече са забелязали - в подписа ми се появи нов автомобил, естествено от любимата марка.Та вече сме щастливи собственици с жена ми на Пунто 2 от 9.2000г.Нафтова печка е с мотора 1,9DS - т.е. атмосферен дизел, 60 кончета, клима и ниво на оборудване ELX - което е много добро.Естествено няма 8 годишна кола без забележки, но полека лека се преборвам със всяка от тях.Шофьорската врата има малко за пръскане, тук таме стръгнато по броните, но нищо фатално. Най-големия кусур е че сервото не работи, но поради тази причина съм я взел на много добра цена и сега се боричкам с него.Стискайте палци довечера като запоя новите релета и да тръгне, защото се оказа че едното беше дефектирало ( колегите с Пунто 2 знаят за какво става дума). Дано само да няма и друг някакъв дефект. Успокоителното е че съм намерил цяла кормилна колона - барабар с ЕКУ-то и мотора тук в Хасково, ама ще видим. Малко ме е страх да слагам втора употреба - може след някой месец пак да се скапе.Иначе количката вътре е без забележка, като нова - снимката е с телефона и е малко кофти, ама подробна фотосесия с хубав апарат - като отстраня външните забележки.Тази седмица се занимавам с нея - масла. филтри, дребни болежки.Утре ще и свалям фаровете да ги мия и прегледам че единия не иска да се регулира и свети където си иска, а другия е леко запотен - ама това както се каза е козметика.Иначе официалния собственик (ползвател) ще бъде жена ми - след като другата седмица сложа хасковските номера и се качва на него тя. Засега заради неработещото серво се вози в Бравата и ме тормози кога ще й си давам колата Ако някой може да помогне за серовото - да свирка, но се надявам да се оправя.
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    Ма и ти ли Бруте печкар стана....
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      kiro_of_the_day написа:
      Ма и ти ли Бруте печкар стана....
      Кире, не беше нарочно... случайно стана... Аз си исках 16 клапановата 1,2 бензинка да намеря, ама това излезе.
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Винаги като видя такова Пунто и ми трепва нещо. Мнооооого ме кефят Жена ми ако види и ще почне да ме врънка и на нея да купувам То и без това може би ще се наложи догодина като й свърши майчинството и тръгне на работа ама...Да ви е честита колата и със здраве да си я карате!
        She was only a whisky maker but he loved her still.

        Коментар


          #5
          Човек дори и добре да живее, нафтаджия става! :P Да ти е честита и да си я карате със здраве!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Честито колега, много добре изглежда!!! Напълно разбираемо е, защо жена ти дава зор да го яхва пунтака... И на мен скоро ми предстои подобен ъпгрейд за жената, но едва ли ще купуваме толкова лъскаво Пунто, че е леко млад шАфьор и мисля като за начало с МК1 да тръгнем... Още веднъж - честито, много безаварийни км и със здраве да я търкаляте!!!
            Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
            --- в сърцето завинаги... ---
            Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

            Коментар


              #7
              То и ние миналата година с Мк1 тръгнахме Сега е в Пловдив стария Пунтак, благодарение на Слави-Ланча
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                Чееееестито!!! Много да ви радва и още повече да ви слуша

                Коментар


                  #9
                  Честито, Явка. Много е готино пунтото, много безаварийни км.
                  M-Benz E 250 TD 150hp
                  M-Benz 200d 75 hp
                  Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                  Коментар


                    #10
                    Честито!Дано да е на късмет и да не те ядосва.

                    Коментар


                      #11
                      Много добре изглежда. Честито!
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        #12
                        Е честито добър ъпдейт сте направили на семейния автопарк.Дай боже такова всекиму.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #13
                          С У като Убавец! Ко не му харесваш на номера...И за лятото вече с климатик, нали се тюхкаше за Бравата по едно време
                          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                          Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                          Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                          Коментар


                            #14
                            Ооооооооооооооооооо, Яворе - честито братко. Га казваш, че ш почерпиш?
                            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                            Коментар


                              #15
                              Честито и със здраве да си я карате и много да ви слуша.А относно "печките" аз съм им голям фен.като минавам през хюстън сити ще се оглеждам да я видя пък и да се запознаем.но защо е с кукерски номер?
                              MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                              "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                              R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                              Коментар

                              Working...
                              X