Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ при избор на въздушна пушка...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    на Илиянци има едни турски(не им помня марката) по 150-200лв.според екстрите.много са добри,с начална скорост от 280м/с..Евтините са боклуци,скъпите на са по джоба на всеки.за точна стрелба си вземи съчми gamo.а калибъра си избираш според нуждите(4,5 5,5 6,5)

    Коментар


      #17
      Ами отделил съм около 300лв, плюс-минус 20-30лв няма да са проблем, но искам да взема нещо, което наистина си заслужава парите. Вземам я с цел да си пуцам, докато съм за риба или сред природата. Ще срелям предимно по врабки, жаби и тем подобни малки гадинки, но все пак искам да е достатъчно силна и за по - големи гадинки за всеки случай Гледам в интернет каталозите, че испанските пушки са около 280-320лв, а руските около 200-250лв. Ако руската пушка покрива изискванията ми естествено бих си спестил 50-ина лева. Не знам също как стоят нещата и с калибъра... предполагам, че по - големия калибър не е толкова далекобоен.
      M-Benz E 250 TD 150hp
      M-Benz 200d 75 hp
      Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

      Коментар


        #18
        ами тогава не се замисляй а си вземи gamo 5,5 с начална скорост 320 м/с .колегата има такава и неспира да я хвали :D

        Коментар


          #19
          Може ли да посочиш конкретния модел на Гамо 5,5, който има начална скорост 320 м/с?Аз лично бих препоръчал Гамо CFX - средно мощна, но изключително точна пушка с фиксирана цев.http://shop.oragie.com/product_info....id=603Това е ако държиш пушката да е Гамо.И последно калибъра 5,5 мм (4,5 - за спортни оръжия, 6,35 - за ловни цели /скъп, а и са малко пушките достатъчно мощни за този калибър/).
          Fiat Grande Punto 1.2 8V 08'
          Suzuki Vitara 2.0TDi 97' (продадена на далече)
          Fiat Punto II 1.2 8V 00'
          ВАЗ 2101 /Жигула/ 78' (в пенсия)

          Коментар


            #20
            Мда, вчера си взех точно GAMO CFX с фиксирана цев, зареждането на пружината става посредством един лост под цевта.Ето и техн.показатели:Калибър: 5.5mmНачална скорост: 220m/sДължина: 116smТегло: 3kgНа пръв поглед много ми хареса, но нямах време да пострелям повечко... само десетина изстрела.
            Прикачени файлове
            M-Benz E 250 TD 150hp
            M-Benz 200d 75 hp
            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

            Коментар


              #21
              Честита нова придобивка и само десетки.
              Fiat Grande Punto 1.2 8V 08'
              Suzuki Vitara 2.0TDi 97' (продадена на далече)
              Fiat Punto II 1.2 8V 00'
              ВАЗ 2101 /Жигула/ 78' (в пенсия)

              Коментар

              Working...
              X