Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ВНИМАНИЕ!!! Скайп Вирус!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ВНИМАНИЕ!!! Скайп Вирус!

    Току що получих това съобщение от мои приятели в ПАЛМА ДЕ МАЙОРКА :Кажи на всички от контактите ти в Skype, да не приемат никой с името" martin_ludiq " , защото това е вирус който поврежда целият хардуер! ЗАДЪЛЖИТЕЛНО го предай на всички в контактите ти, защото ако някой от тях го приеме, ще зарази и теб автоматично !!! Предай го дори и на хората който са извън линия...!!!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    #2
    Аз почти всеки ден получавам поне по едно такова съобщение. Не ги предавам на никой, както и каквито и да било други съобщения от типа "ако пратиш това на 7 човека, ще ти върви по вода" Все пак не приемам съобщения от непознати хора...

    Коментар


      #3
      Интересно как един код ще повреди всичкия хардуер
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Ако препратиш това съобщение на още 10 човека!1. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - до 24 часа ще те огрее такова щастие, че ще спреш да крадеш от Диазепама на баба си.2. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - злият пес на гадния ти съсед ще бъде сгазен от пиян шофьор на трамвай.3. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - този, в който си влюбен(а) ще ти почука на вратата и ще те помоли да правите секс... или поне да се ожените.4. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - до 48 часа баща ти ще те попита дали искаш да ти купи БМВ или Порше за следващия рожден ден.5. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - цицорестата секретарка на шефа ще дойде в офиса ти и ще ти направи свирка.6. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - ще спечелиш от Тотото. Ако никога не си купуваш фишове, ще ти подарят един и пак ще спечелиш!7. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - полицая, дето те спря онзи ден, само за да те рекетира някой лев, до 24 часа ще бъде уволнен за неприлично поведение - секс с полицейско куче на оживена улица в 5 следобед.8. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - жена ти никога вече няма да те кара да изхвърляш боклука. Ако си жена - мъжа ти никога вече няма да предпочете да гледа мач, когато дават любимия ти сериал -
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #5
          О, да... това е поредното спамче... :D
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Само по себе си това съъобщение предтсавлява вирус или както искате го наричайте. Представете си само - ако 2 от всеки 10 човека се вържат на това, и го пратят на всичките си контакти, каква верижна реакция се получава - изпращат се милиони битове информация, която е наълно безсмислена, но задръства трафика. Сега да ви кажа - не приемайте нищо от ник с име BaiIvanOtBusmanciEMangal, защото съдържа вирус. Изпрати това на всичките си контакти незабавно (А има хора с по няколкостотин контакти.... )

            Коментар


              #7
              Ужас... сигурно е СПАМ.... баси многу болни мозъци има!
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #8
                emzo написа:
                Интересно как един код ще повреди всичкия хардуер
                Ти нищо не разбираш... Я препращай бърже, че да не останем цяла Бг без компютри... :D
                Nino написа:
                Ужас... сигурно е СПАМ.... баси многу болни мозъци има!
                ...а ти имаш скайп от един месец максимум! Познах ли?
                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                Коментар


                  #9
                  nikki_sixx написа:
                  ...а ти имаш скайп от един месец максимум! Познах ли?
                  Не, не позна... от януари 2006г...
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    Както доказаха в предишни теми - не разбирам нищо от компютри, но как може даден контакт да е "вирус"???
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11
                      jenshen73 написа:
                      Както доказаха в предишни теми - не разбирам нищо от компютри, но как може даден контакт да е "вирус"???
                      Болни мозъци на недоказали се програмисти с много свободно време колкото изкаш. Все ще намерят начин да пробият защитата. Проблема е че повечето съобщения които ми идват по скайпа са спам. Защото някой се преориентираха да рекламират какво ли не и тук. Изоставиха електронната поща и преминаха към скайпа. Последното което получих е реклама на китайски сайт за електронна търговия със стоки ментета копия на известни марки телефони фотоапарати и т.н. Няма да го поствам че по този начин и аз ще се присъединя към спмерите и ще стана съпричастен с разпространението на въпросната реклама.
                      BRAVA 1.4 12v - 1998г.


                      http://vbox7.com/play:124bedab

                      Коментар


                        #12
                        lov написа:
                        jenshen73 написа:
                        Както доказаха в предишни теми - не разбирам нищо от компютри, но как може даден контакт да е "вирус"???
                        Болни мозъци на недоказали се програмисти с много свободно време колкото изкаш. Все ще намерят начин да пробият защитата. Проблема е че повечето съобщения които ми идват по скайпа са спам. Защото някой се преориентираха да рекламират какво ли не и тук. Изоставиха електронната поща и преминаха към скайпа. Последното което получих е реклама на китайски сайт за електронна търговия със стоки ментета копия на известни марки телефони фотоапарати и т.н. Няма да го поствам че по този начин и аз ще се присъединя към спмерите и ще стана съпричастен с разпространението на въпросната реклама.
                        Да не седиш в skype me режим :P Тамън си мислех че им е минала модата на тези съобщения-изпрати това на 1389573585 души. Първия ми сблъсък беше много отдавна.Тегля си аз някакво файлче,не помня за какво ,цъквам два пъти и о’чудо!Изпрати съобщение на целия ми контакте лист...Колко съм писал че е спам-изтри ми се клавиатурата.Някакво просто скриптче с променено разширение колко може да ти вгорчи живота.

                        Коментар


                          #13
                          SHB написа:
                          Да не седиш в skype me режим :P Тамън си мислех че им е минала модата на тези съобщения-изпрати това на 1389573585 души. Първия ми сблъсък беше много отдавна.Тегля си аз някакво файлче,не помня за какво ,цъквам два пъти и о’чудо!Изпрати съобщение на целия ми контакте лист...Колко съм писал че е спам-изтри ми се клавиатурата.Някакво просто скриптче с променено разширение колко може да ти вгорчи живота.
                          Е чак до там не съм стигнал но по голяма част от контактите с чужбина ги водя през скайпа особенно от както 3-ката пусна скайпа през мрежата си. 10 евро такса на месец неограничен престой + мопбилен номер и хората се ориентираха особенно за международни разговори. А като се налага да те търсят непознати хора и да ти изпращат документи няма как да не отвориш файла. Е налага се и да проверяваш всеки път за гадинки но няма как всяко зло за добро. Просто исках да споделя че и тук започват да заливат с реклама.
                          BRAVA 1.4 12v - 1998г.


                          http://vbox7.com/play:124bedab

                          Коментар


                            #14
                            ебаси ,има ли хора които се връзват още на тия глупости Yellow_Flash_Colorz_PDT_30

                            Коментар


                              #15
                              gendo написа:
                              ебаси ,има ли хора които се връзват още на тия глупости Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
                              Има и винаги ще ги има.

                              Коментар

                              Working...
                              X