Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помагайте: Открадната кола!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помагайте: Открадната кола!!!

    Знам ,че колата не е Фиат ,но все пак е неприятно ако се случи ....Благодарим ви предварително!!!http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=28147&hl=

    #2
    Няма значение, че колата не е Фиат в крайна сметка, това може да се случи на всеки от нас! Колата определено е с отличаващ се вид така, че стига да не е разглобена вече, все някой ще я види!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Да ти кажа честно, ако наистина е използвана за отвличане и грабеж, едва ли ще я разкостват.Най-вероятно е да я изоставят някъде (дано да не я запалят).Казвам това, защото и на мен ми откраднаха кола и извършиха грабеж с нея.2-3 часа след подаване на сигнал я откриха изоставена. Писах показания в 4-то, после отидохме до колата, взеха отпечатъци и коетое най-странното - върнаха ми я веднага. Но като реших да я запаля - не можеше.Оказа се, че са прецакали стартера и може би затова са я оставили там. (стартера се беше буквално стопил)п.с. Когато отидох до районното да подавам сигнал, дежурния ме успокои с думите:"ооо, тя вече е в някой гараж и е разкостена" и продължи да си пуши.На т’ва му казвам полиция.
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар


        #4
        trace написа:
        Когато отидох до районното да подавам сигнал, дежурния ме успокои с думите:"ооо, тя вече е в някой гараж и е разкостена" и продължи да си пуши.На т’ва му казвам полиция.
        именно затова колега пускаме теми във всички автомобилни форуми понеже в нашата държава няма институция на която да се разчита....ама какво да се прави това е БЪЛГАРИЯ

        Коментар


          #5
          няма да има правосъдие в нашата страна никога за жалост
          uno-1.5i понто 1.2i

          Коментар


            #6
            Ще се оглеждам. Аз веднага забелязвам хубавите коли, а тази не изглежда никак зле...

            Коментар


              #7
              Истински случай. Май месец мой познат си купи Тойота Корола - Юли му я откраднаха. Изплатиха му обезщетение и началото на Октомври си купи Фолксваген Бора. Понеделник, 10.11, му го откраднаха и него
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                #8
                Lane Staley написа:
                Истински случай. Май месец мой познат си купи Тойота Корола - Юли му я откраднаха. Изплатиха му обезщетение и началото на Октомври си купи Фолксваген Бора. Понеделник, 10.11, му го откраднаха и него
                Моля да ме извините за израза, ама това пък е е000и та0ака!

                Коментар


                  #9
                  Ще се оглеждам и аз.
                  Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

                  ZFA16000002608488

                  ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

                  Коментар


                    #10
                    Здравейте на всички колеги...... Искам да Благодаря на всички които приеха тази случка присърце.... В крайна сметка всички ни свързва страста ни към колите и високите скорости..... Сега е момента да покажем че можем да бъдем единни, а като сме заедно сме по-силни!!! Аз не искам нищо друго освен ако някой я забележи Хондата моля да звънне на 0898417518, 166 или в най-близкото РПУ! Чрез вас ще имам очи в цяла България!БЛАГОДАРЯ!п.п.Оглеждайте се и в междублоковите пространства и паркинги..... Има вариант да я захвърли на някой паркинг!

                    Коментар


                      #11
                      И аз ще се оглеждам може пък да е в Бургас.
                      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                      Коментар


                        #12
                        Имаш очите ми в Русе.
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          #13
                          Аз по цял ден обикалям из варна ако я видя ще звънкам!
                          Fiat Bravo 1.9JTD 105
                          D I E S E L P O W E R

                          Коментар


                            #14
                            Работата ми е такава че по цял ден обикалям из Варна и региона бъди сигурен че ако е изоставена някъде ще я видя и ще ти звънна.
                            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                            Коментар


                              #15
                              Човек нямам регистрация на хонда форума но тука ти давам една идея - пращам ти я на Л.С., дано да си имал каско!П.С. Редактирано след съвета от колегата, даден по-долу в следващото мнение.
                              Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                              Коментар

                              Working...
                              X