Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Програма брояч за отпечатани листи.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Програма брояч за отпечатани листи.

    Има ли такава програма която може да отброява колко листи е отпечатал принтера?Ако има значение принтера е HP 1005 Laserjet.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    В самия принтер ако има дисплей някакъв има такава функция, само трябва да се прочете ръководството. Дори LaserJet 2 като бях в казармата преди 12 години имаше такава функция
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      здравей, колега!мисля, че това ще ти свърши чудна работа >> http://www.softpedia.com/get/Office-...r.shtml@spark: точно този принтер няма брояч ...
      Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
      Moonsteppers - All over the world and beyond ...

      Коментар


        #4
        По принцип, всеки по-нов (съвременен, не като годинки) принтер прои щеш или не отпечатаните страници. Използва се за гаранциите, определяне кога трябва да се сменят някой работи и други разни такива... трябва само да намериш конкретно от къде се разпечатва системата конфигурация и там си пише всичко

        Коментар


          #5
          @Tornado - self test-a на принтера дава така информация.Мисля, че беше с един бутон принтера.По един от двата начина:1. Както е изключен се натиска и се държи бутона, пуска му се захранването и след няколко секунди се пуска държания бурон.2. Натискаш и задържаш бутона, докато не разпечата тест пейдж.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            така както го чета аз, колегата се интересува колко листа ЩЕ отпечата, а не колко е отпечатал ... но той сам ще каже
            Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
            Moonsteppers - All over the world and beyond ...

            Коментар


              #7
              Re: Програма брояч за отпечатани листи.

              Tornado написа:
              колко листи е отпечатал принтера?
              null.zero - това както и да го чета, означава колко листа вече са отпечатани. А ако някой може да каже колко ЩЕ отпечата, го обявявам за Бог на еврофутбол, тотото, еврошанс и "звездите ми го говорят"

              Коментар


                #8
                извинявам се. все си мислех, че колегата иска да разбере кой колко му ползва принтера.
                Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
                Moonsteppers - All over the world and beyond ...

                Коментар


                  #9
                  Ей, вярно бе... 8014 страници е избълвал моя... бравос!С тестовата страница става номера. Tornado, можеш да си пускаш една тестова сутрин и една на другата сутрин и така ще знаеш през деня колко страници са излязли от дупката му на принтера Ако е програмка, тя може да бъде излъгана. Щото като ги хвърли в буфера на принтера, вече ги брои за разпечатани, пък може да му спреш захранването на принтера и всъщност да не се разпечатат. Затова е най-добре принтера да дава тая информация, не компа.

                  Коментар


                    #10
                    Аз пък се кефя на точно тоя testpage на моя принтер - тонер за 2500 копия е отпечатал 4200 страници Баси...
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11
                      E то зависи, с колко % покритие са били тези страници.Тия 2500 копия мисля, че ги даваха при около 7-8% покритие на тонер.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар

                      Working...
                      X