Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся ето такъв тас...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    18 лева за един тас??? Трябва поне със златно покритие да са :D
    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

    Коментар


      #17
      style34 написа:
      18 лева за един тас??? Трябва поне със златно покритие да са :D
      Има и по-скъпи. Аз когато си търсех такъв тас, какъвто подарява Executer, ми предлагаха нови такива по 45 лв. бройката. С удоволствие бих взел и неговия, но става сложно - куриери и т.н., по-лесно ще е някой от София да го вземе.Вчера загледах едно пунто, паркирано на съседната улица. Точно с такива тасове е, каквито търси Yavor. Пунтото е сив металик, кукличка, а с едни изгорели тасове ..., ако видя собственика, ще го питам дали ги продава.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #18
        Е той този тас ми седи от доста време, ако имам път към пазарджик ще мина да ти го метна!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #19
          Yavor написа:
          infineon написа:
          Аз съм с такива точно на бравото и също търся 1 че го счупих, ама на по нормална цена
          Колега, дай с тебе да направим някаква схема - един от нас да събере всички налични тасове...Например за 25 кинта аз купувам трите ти таса, а ти с паричките си вземаш комплект нови и ти остава за едно-две кафета...Е, новите ще са от пазара, ама...Или аз ти давам пак за 25-кинта моите и забивам едни лети джанти, като и без това имам кандидат за железните...Само предлагам де...
          Moже само че на места им е паднала боята по ръбовете, и ще стане при по топло време че на тоя сняг не ми се развиват болтове на джанти
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар

          Working...
          X