Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся ето такъв тас...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся ето такъв тас...

    Извинявам се предварително на всички и най-вече на колегите от екипа модератори за това , че нарушавам малко правилата на форума, ама в Купувам не влизат толкова много хора.И все пак - търся 1бр тас като този на снимката - 14 цола.Ако някой има 1-2-3даже и 4бр - пак искам да ги взема.Приемам предложения на ЛС.Оставяйте си телефоните там - аз ще ви търся.
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    Аз виждам за първи път такъв!
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      #3
      Мда, слага се само на Пунто 2
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Айде бе колеги, че ще трябва да купувам пазарски ментета в неделя ако не намеря....На предно ляво съм без тас и много ме дразни!
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          Ако много те дразни, вземи от задно дясно и сложи отпред. Пък отзад няма да го виждаш толкова често Аз иначе ако някъде видя такива, ще ти се обадя веднага, но си мисля че са оригиналдъ на колата и няма да намериш никъде, освен на някоя морга от разглобено такова Пунто, или ако някой колега си е сложил летНи джанти и тасовете са му излишни...Успех!И честито за новата придобивка! Спотайваш се нещо, едва-едва си смени подписа

          Коментар


            #6
            Доколкото знам се чака доставка на оригинални тасове от AXM-auto но не е ясно кога ще дойде.
            FIAT Nuova Punto 1.2 8V
            FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
            ...and justice for all

            Коментар


              #7
              Yavor написа:
              Айде бе колеги, че ще трябва да купувам пазарски ментета в неделя ако не намеря....На предно ляво съм без тас и много ме дразни!
              Не бързай, тасове се намират. Аз също бях с 3 таса, търсих по няколко направления (обява в "Купува", по автоморги и автокъщи, обяви за коли на части) и вече имам 7 фиатски таса от мека пластмаса, даже сега са и по-хубави, защото всички съм ги пръскал със сребрист спрей: Но не си ги давам, та са ми безценни . Потърси повечко време и ще намериш и ти такива, каквито търсиш. Не си струва да слагаш ментета, които стават на сол в дупките.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                Yavor написа:
                Айде бе колеги, че ще трябва да купувам пазарски ментета в неделя ако не намеря....На предно ляво съм без тас и много ме дразни!
                Провери ли в фиат 2-ра употр. склада преди КАТ дето е П.П обещал си ми стикерче,не съм забравил
                Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  И честито за новата придобивка! Спотайваш се нещо, едва-едва си смени подписа
                  Мани, мани, няма време да я измия за да я наснимам.Ама днеска вече сигурно ще го направя - ама ще я гледате само отдясно - нали от ляво няма тас
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Кола с желязни джанти и без тасове е грозна, но с 3 таса е още по-кофти. Докато си намериш тас, купи си за 2 лв. някакъв тас от автоморга, който не е фрапиращо различен от твоите и го сложи на задна дясна гума, там най-рядко попада погледа .
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #11
                      Yavor написа:
                      Айде бе колеги, че ще трябва да купувам пазарски ментета в неделя ако не намеря....На предно ляво съм без тас и много ме дразни!
                      Честито и със здраве да си я карате!Ето го таса, не съм поръчал този модел, но мога да го добавя към поръчката, цената е 18 лв на бройка и ще бъдат на комплекти!
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #12
                        Лошото е че не ми се дават ~ 80лв за 4 таса - предпочитам да дамо още толкова за някакви не кой знае какви лети джанти.Ако изпадне отнякъде 1 или 2 бройки - супер ще е...Айде бе колеги, дайте нещо да намерим че много ме дразни.
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #13
                          Аз съм с такива точно на бравото и също търся 1 че го счупих, ама на по нормална цена
                          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                          FIAT БРАВО 1.2 16v
                          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                          Коментар


                            #14
                            Аз ПОДАРЯВАМ такъв:И ТЪРСЯ такъв:Успех в търсенето колега!! Откакто аз търся установих, че Фиатските тасове са толкова различни, че няма накъде повече!! Може би за всеки модел различна модификация има различен тас! Ужас!
                            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                            Коментар


                              #15
                              infineon написа:
                              Аз съм с такива точно на бравото и също търся 1 че го счупих, ама на по нормална цена
                              Колега, дай с тебе да направим някаква схема - един от нас да събере всички налични тасове...Например за 25 кинта аз купувам трите ти таса, а ти с паричките си вземаш комплект нови и ти остава за едно-две кафета...Е, новите ще са от пазара, ама...Или аз ти давам пак за 25-кинта моите и забивам едни лети джанти, като и без това имам кандидат за железните...Само предлагам де...
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар

                              Working...
                              X