Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Столична община иска да ми унищожи Запорожеца

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Столична община иска да ми унищожи Запорожеца

    Поинтересувай се за причината.. предполагам, че твой съсед (който има проблем с намирането на място за паркиране) е подал сигнал.. иначе се съмнявам, че някой ще дойде специално за твоя автомобил...На твое място бих го издебнал кой е и
    FIAT Marea 1.9 JTD HLX

    #2
    Работата ми мирише на " Нов кмет - нов ред " и тази мярка май няма да е само за твоя ЗАЗ!

    Коментар


      #3
      Тези лепенки ги виждам от няколко месеца. Има хора които обикалят, ако видят нещо занемарено и изоставено му пляскат лепенка... При нас дигнаха един кадет, и то не от старите.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Mitko написа:
        Работата е ясна. След като на светло огледах бележката за мен тя няма никаква стойност. Бланката е на столична община, но е попълнена на ръка. Няма никакъв печат или знак който да потвърди източника. Телефона за контакти не е на Столична община или на район Надежда, а на диспечерския пункт на "Екометал Инженеринг" ООД?!?!?! Мисля, че тук е момента на "Екометал" да им тегля една
        По-добре е да вземеш насериозно тази бележка защото наскоро гледах по телевизоро, че столична община започва акция по прибирането на подобни возила, даващи вид на безстопанствени, изоставени и т.н. Освен всичко друго паркирането им по този начин за продължително време е незаконно.Нали приятелката ми кара курсовете Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 та и аз покрай нея решавам листовки и чета ЗДвП. Най-добре е да я вкараш в заграден двор.
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар

        Working...
        X