Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко Help

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко Help

    Ако може малко хелп за името на тази песен http://4storing.com/bqzr1/8d04a1711d...fc15513ba.html
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    #2
    Коя песен?

    Коментар


      #3
      Едно време, като учих във Варна, имахме един колега Драго. Та отива Драго кьор-китюк при DJ-a в студентската дискотека (под стола на ТУ - незнам дали още я има), и казва: "Не знам как се казва песента, не знам кой я пее, но звучи така $%$##% " (Само че е много напит и нищо не му се разбира и от пеенето) Та тази тема ми напомни за този случай П.П.:Ааа, ето я и песента Words don’t come easy - F.R. DavidЕто ти и текста: http://www.lyricsbox.com/fr-david-ly...t1t8nqt.htmlА ето и клипчето: http://www.youtube.com/watch?v=yHese...elatedЕдно време я пееха и Modern Talking

      Коментар


        #4
        Immortal написа:
        Едно време, като учих във Варна, имахме един колега Драго. Та отива Драго кьор-китюк при DJ-a в студентската дискотека (под стола на ТУ - незнам дали още я има), и казва: "Не знам как се казва песента, не знам кой я пее, но звучи така $%$##% " (Само че е много напит и нищо не му се разбира и от пеенето) Та тази тема ми напомни за този случай
        Просто нета ми заби в неподходящия момент П.С Мерси
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #5
          Не можах да я сваля, да не е word don’t come easy!То и аз имах случай, като бях DJ и идва един и ми вика - абе не знам коя е песента, ама е много хубава и започва с китарка и барабани

          Коментар


            #6
            ///// написа:
            Не можах да я сваля, да не е word don’t come easy!То и аз имах случай, като бях DJ и идва един и ми вика - абе не знам коя е песента, ама е много хубава и започва с китарка и барабани
            Точно тя е
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #7
              ///// написа:
              Не можах да я сваля, да не е word don’t come easy!То и аз имах случай, като бях DJ и идва един и ми вика - абе не знам коя е песента, ама е много хубава и започва с китарка и барабани
              Да не си бил ти ди-джея в ТУ-то? През 1990-та или 1991-ва.

              Коментар


                #8
                Аха, значи песента е само Words - F.R. David

                Коментар


                  #9
                  Не, не! Не съм бил аз! Чак 94-та започнах да водя дискотеки!

                  Коментар


                    #10
                    Ето и друг клип http://www.youtube.com/watch?v=qFl6N...eature=related

                    Коментар


                      #11
                      Immortal написа:
                      ///// написа:
                      Не можах да я сваля, да не е word don’t come easy!То и аз имах случай, като бях DJ и идва един и ми вика - абе не знам коя е песента, ама е много хубава и започва с китарка и барабани
                      Да не си бил ти ди-джея в ТУ-то? През 1990-та или 1991-ва.
                      ///// написа:
                      Не, не! Не съм бил аз! Чак 94-та започнах да водя дискотеки!
                      Дъртаци
                      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                      BMW X3 3.0D Aut

                      Коментар


                        #12
                        Абе, ей! Я да си лягаш, че отдавна е време, лапетия!

                        Коментар

                        Working...
                        X