Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кампания "Бъди колегиален"

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ls1 написа:
    Защото го възприемат като отнемане на свободата им, в буквалния смисъл.
    Вярно е, хората ги устройва повече това другите да умират, отколкото да спазват закона... докато не ги застигне тях - след това започват да създават фондации и фондацийки, инициативи и кампании. Целта на последните е по-скоро реклама и отчитане на дейност, отколкото нещо реално. Изводът ми е от резултата от вече проведените кампании - НУЛА.а свободата.... препоръчвам на тези хора да се огледат и да видят дали са наистина свободни - дали могат да изразят собствено мнение, а само повтарят нечие друго - свободата започва точно там...
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #17
      Vladim написа:
      ele написа:
      Mда... ти се броиш против спиране на войната по пътищата ли?Най-накрая някой да каже, че иска тази война...
      Ти ли не пишеш на български, или аз не разбирам? Пак ще те помоля, да не ме поставяш под общ знаменател!
      Добре де, вече те сложих в другата графа - хората, които не искат убийствата по пътищата да спрат. Щото аз съм под знаменателя... Явно, независимо какво кажа, ти си в опозиция
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #18
        ele написа:
        ...хората, които не искат убийствата по пътищата да спрат...
        От детските си години не съм удрял жена, но след това ти изказване, ако бе до мен щеше да отнесеш два шамара! Опитвал съм се винаги да подхождам с разбиране към теб, но явно повечето колеги са прави, имаш някакъв проблем... Ако обичаш избягвай да коментираш мои мнения, или да ме изкарваш изрод.
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #19
          Vladim написа:
          ele написа:
          ...хората, които не искат убийствата по пътищата да спрат...
          От детските си години не съм удрял жена, но след това ти изказване, ако бе до мен щеше да отнесеш два шамара! Опитвал съм се винаги да подхождам с разбиране към теб, но явно повечето колеги са прави, имаш някакъв проблем... Ако обичаш избягвай да коментираш мои мнения, или да ме изкарваш изрод.
          ти сам се изкарваш такъв - прочети ти какво си писал и пак ще коментираме. Иначе - кажи къде да дойда, да се видим... да видим дали ще посмееш да ме удариш.
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #20
            Изводът от темата дотук е, че или ele е сумистка /да не се обиди сега, леко майтапче/, или е страшно красива и на колегата Vladim ще му се вкамени ръката, само като я види.
            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

            Коментар


              #21
              ele написа:
              ти сам се изкарваш такъв - прочети ти какво си писал и пак ще коментираме. Иначе - кажи къде да дойда, да се видим... да видим дали ще посмееш да ме удариш.
              Къде съм написал, че искам войната по пътищата да продължи, и че искам хората да мрат? Не ме изкарвай малоумен, моля те! Или кажи, че се шегуваш!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #22
                И аз съм озадачен. Еле, нещо не се разбрахте, предполагам че Владим се е изказал някъде саркастично, а ти си го приела буквално. Но докато не цитираш какво имаш предвид - можем само да гадаем.

                Коментар


                  #23
                  Vladim:аз казах:
                  Обаче всички сте ЗА спиране на безумията по пътищата, гласувате ЗА обречена инициатива с явния замъсъл за реклама, ЗА промяна манталитета на българина, подписите ви са пълни с призиви ЗА спиране войната по пътищата
                  Нормално е всички да сме за това, не включвам себе си, защото не се броя за част от този форум вече. От 10 човека, които ме нападаха, само 2-ма имаха смелостта да се извинят.Ти каза, да не те включваме в списъка. Щом не си за, значи си против. ей това е цялата задачка. Извинявам се ако не съм го написала достатъчно литературно, за да го разбереш.
                  Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                  Коментар


                    #24
                    ele написа:
                    Vladim:аз казах:
                    Обаче всички сте ЗА спиране на безумията по пътищата, гласувате ЗА обречена инициатива с явния замъсъл за реклама, ЗА промяна манталитета на българина, подписите ви са пълни с призиви ЗА спиране войната по пътищата
                    Нормално е всички да сме за това, не включвам себе си, защото не се броя за част от този форум вече. От 10 човека, които ме нападаха, само 2-ма имаха смелостта да се извинят.Ти каза, да не те включваме в списъка. Щом не си за, значи си против. ей това е цялата задачка. Извинявам се ако не съм го написала достатъчно литературно, за да го разбереш.
                    аз ако почна да се извинявам на жена ми за всяко нещо, за което си мисли че е права... къде отиваш може би... на работа едва ли не...
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #25
                      ele написа:
                      ...Няма да споменавам обидите към моята личност по повод това, че аз спазвам закона.....Обаче всички сте ЗА спиране на безумията по пътищата, гласувате ЗА обречена инициатива с явния замъсъл за реклама, ЗА промяна манталитета на българина, подписите ви са пълни с призиви ЗА спиране войната по пътищата .... обаче вие продължавате да се хвалите с безумни постижениятова е лицемерие, колеги. Искате, обаче не сте готови сами да се погледнете и да направите самооценка на собствените си действия, защото не желаете да признаете, че ВИЕ също сте отговорни, а не само другите. Ако искате българинът да промени начина си на мислене, трябва да започнете от себе си и след това да искате от другите.
                      Не ми излизай с изкривени послания, които в това, което си написала не съществуват! Не ме познаваш за да ме наричаш лицемер, нито знаеш доколко спазвам законите на пътя!
                      ele написа:
                      Mда... ти се броиш против спиране на войната по пътищата ли? Най-накрая някой да каже, че иска тази война...
                      Ако обичаш се извини за тези думи! Това е обида!
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #26
                        Vladim написа:
                        .............................Ако обичаш се извини за тези думи! Това е обида!
                        Да се извини ли .... че тя когато ме нареше в една друга тема тарикат,който не спазва закона и аз й обърнах внимание,че не трябва да дава такива определения без дори да ме е виждала,тя отговори да не съм се палел толкова.А сега самата тя се чувства засегната че някои не са се извинили за това че са я нападали.На мен това също ми изглежда лицемерно.

                        Коментар


                          #27
                          не ме карайте да се ровя из форума и да намеря кой какво е казал в тон с това, което написах.Аз вече се извиних...
                          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                          Коментар


                            #28
                            ele написа:
                            не ме карайте да се ровя из форума и да намеря кой какво е казал в тон с това, което написах.Аз вече се извиних...
                            Че ме наричаш човек обичащ войната? Къде се извини? Всъщност едва ли ще се извиниш... затова мисля да го карам в товоя стил и да приключа. Мисля, че имаш някакъв проблем с главния мозък, иди се лекувай. Ние тук от разстояние няма, как да ти помогнем, а пък и не сме специалисти в тази област!
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #29
                              Стига пък и вие сте се "засягали". И единия и другия е и прав и крив. Що не си стиснете ръцете. А тва пък :Не ми излизай с изкривени послания, които в това, което си написала не съществуват! Не ме познаваш за да ме наричаш лицемер, нито знаеш доколко спазвам законите на пътя! ele написа:Mда... ти се броиш против спиране на войната по пътищата ли? Най-накрая някой да каже, че иска тази война... Ако обичаш се извини за тези думи! Това е обида!... ме взриви. Каква обида е това? Напред може да сте се заяждали и да сте си разменяли разни епитети, ама каква обида е това ? Направо се върнах в годините на детската градина. Другарко еди коя си, ама Гошко ми вика че съм бил еди къв си хахаха Стегнете се бе хора

                              Коментар


                                #30
                                Темата вече няма нищо общо с "Бъди колегиален"

                                Коментар

                                Working...
                                X