Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КАТ - Осъден...А сега?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    КАТ - Осъден...А сега?

    Вчера минах да си взема уведомлението от Плевенския съд, относно обжалване на НП...та естествено съм спечелил.НО! Прегледах го тоя ти ми документ и забелязах, че няма кьоръв печат, а само подпис. Сега ми е много чудно как ще реагират в КАТ, като се тупна с това решение там. Ще ме пратят ли до съда в Плевен за "Влязло в сила решение" или ще ми връщат талона. С думи прости какво да го правя това решение? :D

    #2
    Кажи как го направи това понеже и на мен ми се върти нещо такова да ги съдя,там където ми написаха акта всеки ден правят нарушения едни мазни БМВ и Мерцедеси но никой не ги спира а куките стоят и ги гледат.Ама мен ме праснаха зарекъл съм се да стоя един ден и да снимам как минават без да ги спират.

    Коментар


      #3
      nai7 написа:
      Кажи как го направи това понеже и на мен ми се върти нещо такова да ги съдя,там където ми написаха акта всеки ден правят нарушения едни мазни БМВ и Мерцедеси но никой не ги спира а куките стоят и ги гледат.Ама мен ме праснаха зарекъл съм се да стоя един ден и да снимам как минават без да ги спират.
      Е кажи какъв ти е казуса. Иначе е лесно пускаш тъжба да районния съд през съставителя, минава половин година и си ги осъдил....

      Коментар


        #4
        Ами там където ми написаха акта за неправилно испреварване и пресичане на непрекъсната линия аз си бях виновен,но всеки ден разни БМВ-та и Мерцедеси правят същите нарушения но куките не ги спират а само ги гледат и им махат.Зарекъл съм се да стоя един ден да снимам как стоят и им махат,имам ли шанс за нещо просто искам да им натрия носовете.

        Коментар


          #5
          Съди ги с основание полицеиски произвол, имат избирателен начин за глоби.
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #6
            Re: КАТ - Осъден...А сега?

            LiGuru написа:
            Вчера минах да си взема уведомлението от Плевенския съд, относно обжалване на НП...та естествено съм спечелил.
            Драсни някой ред, за каква сума беше акта, с адвокат ли се яви на делото или сам, колко пъти ходихте в съда /колко дела бяха/ съдията с какво настроение бе към теб и към катаджиите Питам, защото и аз ще излизам тия дни за втори рунд, на първото явяване призоваха и свидетели, които трябва да дойдат на второто дело.
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар


              #7
              Без адвокати много ясно. Аз тъжих, че са ми отнели законното право да ми изписват имената правилно в НП :D . Дори не съм стъпил в съда. Няма какво да ме питат щото има само документи и закони.

              Коментар


                #8
                LiGuru написа:
                Без адвокати много ясно. Аз тъжих, че са ми отнели законното право да ми изписват имената правилно в НП :D . Дори не съм стъпил в съда. Няма какво да ме питат щото има само документи и закони.
                Бяха ти сгрешили името ли Моята история с акта е тук-http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=25334&highlight=
                Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                Коментар


                  #9
                  Ами ако ти е влязло в сила съдебното решение (това районен съд ли е или касационен?) взимаш заверен препис от решението и го даваш в КАТ за да се шибат.

                  Коментар


                    #10
                    1115 написа:
                    Ами ако ти е влязло в сила съдебното решение (това районен съд ли е или касационен?) взимаш заверен препис от решението и го даваш в КАТ за да се шибат.
                    Районен съд е да го ева и то Плевен. Ич не ми се оди до Плевен, нема ли начин да го получа тоя препис по местоживеене...

                    Коментар


                      #11
                      LiGuru написа:
                      1115 написа:
                      Ами ако ти е влязло в сила съдебното решение (това районен съд ли е или касационен?) взимаш заверен препис от решението и го даваш в КАТ за да се шибат.
                      Районен съд е да го ева и то Плевен. Ич не ми се оди до Плевен, нема ли начин да го получа тоя препис по местоживеене...
                      упълномощи някой плевенски адвокат , да го вземе и да го прати по пощата до тебе

                      Коментар


                        #12
                        LiGuru написа:
                        1115 написа:
                        Ами ако ти е влязло в сила съдебното решение (това районен съд ли е или касационен?) взимаш заверен препис от решението и го даваш в КАТ за да се шибат.
                        Районен съд е да го ева и то Плевен. Ич не ми се оди до Плевен, нема ли начин да го получа тоя препис по местоживеене...
                        те го получават служебно, но талона е при тях.

                        Коментар


                          #13
                          nai7 написа:
                          Ами там където ми написаха акта за неправилно испреварване и пресичане на непрекъсната линия аз си бях виновен,но всеки ден разни БМВ-та и Мерцедеси правят същите нарушения но куките не ги спират а само ги гледат и им махат.Зарекъл съм се да стоя един ден да снимам как стоят и им махат,имам ли шанс за нещо просто искам да им натрия носовете.
                          снимай ги и ги прати на Господари на ефира п.п. ако не друго поне ще им се ...
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар

                          Working...
                          X