Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Outlook, спешно!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    snake написа:
    LiGuru написа:
    :D А защо изобщо се занимава да ги търси на локалния комп, при положение, че тия писма са още в нета. Ама как се вика, кой за какво учил....
    Имах предвид, че щом има дори вероятност нещата да са още на локалния диск , трябва да се изключи харда, Jenshen73 правилно е обяснил защо. Пък после вече може да се разсъждава на спокойствие. При всяко положение това ако не помогне, поне няма да навреди. А колкото до това дали pagefile.sys е резервирано място - може да е и динамичен, колко му е при следващия рестарт да реши да се увеличи.
    Честно казано те цитирах защото последен беше поствал. :D Иначе идеята ми е насочена към всичките 5 страници. Да възстановиш трити файлове не е толкова трудно, но за това се изискват да си подготвил системата за подобна интервенция преди да ръчкаш.

    Коментар


      #77
      null.zero написа:
      ...не я възстановихме защото колегата се отказа. ти през цялото време говореше за outlook, това беше грешно. а "суапа" си е с резервирано място, ако не знаеш.
      Няма значение за кой мейл клиент съм говорил. При аутлук има 1 (един) файл за папка, а в тоя Уиндоус мейл е 1 файл на писмо. И знам какво е суапа, но не е резервирано място, не и при уиндоус. Особено при Уиндоус глиста хич не е резервиран. Виж, ако беше Линукс - там си е на конкретно място и не мърда от там.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #78
        jenshen73 написа:
        Систем рестор не възстановява потребителски файлове, а само системни такива (от критична важност за системата). Само да обясня - базата ма Уиндоус мейл преставлява единичен файл за всяка папка - Inbox/Outbox и т.н. След като се "изтрие" пощата - този файл се "опреснява" и съответно възстановяването му е .... практически невъзможно
        Колега, за последно ти цитирам първия пост по темата, и искам да ти кажа че в тези изречения няма нито едно вярно!Първо изречение - видя сам, че човека си възстанови индекс файла.Второ изречение - не са един а множество файлове, както сам уточни по-късно.Трето изречение - ако второто изречение беше вярно и изтриеш писмата - те са си там още, само че са маркирани като празно място във файла - съответно възстановяването им е практически възможно с променлив успех.Отделно не мисля че с "не се опитвайте няма да стане" помагаш по някакъв начин - човека се нуждаеше от помощ! Това е последното, което ще кажа по темата. Ти явно по гръб не падаш. Предлагам да си стиснем ръцете!
        Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
        Moonsteppers - All over the world and beyond ...

        Коментар


          #79
          Стискаме си ръцете и да, не падам по гръб, защото дистанционната помощ до нийде не води. В общия случай - само до променлив неуспех.И да, признах, че греша за уиндоус мейл, но не признавам за останалото - просто в крайна сметка пак стигнахте до липсваща поща.Вярно, с начинанието windows mail малкитемеки са направили иновация - така не засядат на 2GB лимит..., както е при MS Outlook и Mozilla Thunderbird....Както и да е - за такива упражнения винаги съм казвал, че трябва допълнителен компютър оборудван с правилния софтуер и хардуер
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #80
            jenshen73 написа:
            .... така не засядат на 2GB лимит..., както е при MS Outlook и Mozilla Thunderbird....,,,
            само за дебелия 32 ей ти винаги ли по гръб не падаш а

            Коментар


              #81
              куул м/у другото аз ползвам the bat! за поп3, горещо препоръчвам!
              Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
              Moonsteppers - All over the world and beyond ...

              Коментар


                #82
                Колега ll.zero виждам, че я разбираш тази материя, би ли погледнал в Спам темата -там съм описал един прблем с молба за помощ?
                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                Коментар


                  #83
                  u_bo написа:
                  jenshen73 написа:
                  .... така не засядат на 2GB лимит..., както е при MS Outlook и Mozilla Thunderbird....,,,
                  само за дебелия 32 ей ти винаги ли по гръб не падаш а
                  u_bo, дебелия32 е супер, но искаш ли да ти пратя на двд една база на тъндърбърд (Inbox), която да си я импортнеш, компактнеш и да пробваш да дръпнеш каквото и да е съобщение? Тъндъра крашва точно за между 15 и 25 секунди. Изкарай 10 мегабайта поща от тези 2гиги и пак пробвай да получиш писмо - тъндъра лети и пее... Това - на НТФС си го пусни, под линукс няма проблем Не падам по гръб, но имам доста стаж с клиенти, вярно от махлата са, но си измислят такива глупости и ги мързи така яко да си местят или организират пощата, че направо ме филмират...П.П. И аз спирам да пиша по компютърни теми, че явно все се намират и по-твърдоглави от мен А и не за това съм си трупал опита все пак ...
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #84
                    като минеш през Пловдив се чувствай поканен !я виж
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #85
                      Бря, почти 4гиги и аутлука е жив Браво на меките Тъндъра си крашва с 2гиги на NTFS дял. Може би съм мазохист, но предпочитам да ходя веднъж месечно да местя писма в други папки, вместо да купувам MS Office 2007 за да ползвам тоя Офис Аутлук. Хм, да не казвам, че мързеливите клиенти си кликат ОК на всичко каквото им излезе, което автоматично означава и поне по 10 вируса заради Outlook... Мозилата поне не стартира вирусите автоматично...П.П. Абе що си маскирал системния дял? Да не би да е нещо различно от C: Може да е X или Y
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #86

                        Коментар


                          #87
                          @deadairplaneНе мисля, че с препирните между вас двамата, които не са отсега, трябва да обобщаваш за целия форум.И аз съм имал препирни с колеги, които после сме изглаждали, но не съм казал "майната ви на целия форум". Аз съм един от хората, които те уважат, и мисля че го знаеш.Премисли още веднъж решението си, моля те.Пиша като потребител, не като модератор, за да не съм анонимен.Уважавайте се помежду си, бе хора... кво ви става?!?

                          Коментар


                            #88
                            Е как да го Уважава човек такъв??? Сигурно ако някой му отнеме предимство ще го настигне и ще го застреля.Бе като се замисля - май и аз мога да живея без форума...
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар

                            Working...
                            X