Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Outlook, спешно!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16

    Коментар


      #17
      Просто потърсете в гугъл ’ accidentally deleted emails windows mail vista ’.
      Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
      Moonsteppers - All over the world and beyond ...

      Коментар


        #18
        chris написа:
        bogidar написа:
        Виж случайно дали е останало нещо следвайки пътя:C:Documents and SettingsBogidarLocal SettingsApplication DataIdentities{F227EC15-7395-4B7C-A9D6-C8652E8384B1}MicrosoftOutlook ExpressКато вместо bogidar е твоя юзър и папката след Identities няма да е същата....
        Еебати скапаната Vista, тя въобще няма такива Documents and Settings и т.н... Въобще не мога да се ориентирам, ама със сигурност ни на С ни на D има Documents and Settings..
        Грешката донякъде е моя, че не прецених че може да си на Vista, но и там трябва логиката трябва да е същата. От отговора ти разбирам, че ще е трудно да ти се помогне....
        Fiat Punto 1.7TD

        Коментар


          #19
          null.zero написа:
          Просто потърсете в гугъл ’ accidentally deleted emails windows mail vista ’.
          Написах го това в гугъл и си свалих някаква програма Mail recovery. След като я инсталирах иска рестарт. Ако го рестартирам да не се вкарам в нов филм... дали ще стане след това?
          Bravo 1.6 16v

          Коментар


            #20
            deadairplane написа:
            chris написа:
            deadairplane написа:
            e-maila ти от компанията ли е или е от външна фирма (В смисъл веб базиран ли е по принцип или на работа си имате ексчейнч сървър). Ако е вързън със ексчейнч на товоята фирма просто се обади на сисадмина да ти ресторне мейлбокса от най-скорошния бекъп. И за друг път да си направиш .pst файл и да слагаш там важните неща.
            Значи... нищо не разбрах, ама нямаме ни сисадмин, ни сървър, ни ексчейнч.. в офиса си имаме 3 PC-та и тва е. Аз съм сисадмина :D щото другия колега ептен нищо не разбира от РС-та.ей тва ми е и-мейла aero@7m-traveltimes.com Това "7m-traveltimes.com" го плащаме по 5-6 лева на месец SP NET май. Бахти кашата...
            Значи както каза колегата си на ПОП3 и гледай там Лейн Стенли как да възстановите изтрития мейлбокс. Нали си с Виста. виж дали систем рестора не е забранен. Ако не е отиваш на файла който всъщност е мейлбокса ти (За Уиндовс Майл не знам кой е точно файла ти обаче можеш да го видиш в контрол панел, майл, профили) После отиваш с Уиндовс експлорера стартиран с елевейтнати права, на файла който всъщност ти е мейлбокса. От пропъртис на фгайла на последния таб можеш да ресторнеш файла от когато е създадена последната рестор точка, ако не е пипан или от предишната промяна ако нещо си пипал. Надявам се след изтриването не си правил нищо по майлбокса си
            И това го пробвах ама като отида в контрол панел и после майл и няма никакви профили, нито файлове.
            Bravo 1.6 16v

            Коментар


              #21
              chris написа:
              null.zero написа:
              Просто потърсете в гугъл ’ accidentally deleted emails windows mail vista ’.
              Написах го това в гугъл и си свалих някаква програма Mail recovery. След като я инсталирах иска рестарт. Ако го рестартирам да не се вкарам в нов филм... дали ще стане след това?
              хм кофти, тоя mail recovery не работи ако не си си го купил.. иска сериен номер.Нов въпрос - от къде мога да си намеря crack (или там както се казваше)?Айде бе Лейн, градината ли прекопаваш..
              Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #22
                Хихи, филма е особено готин, гледан, че гледан. Но мъртвия самолет дава юслес съвети, както обикновено. Систем рестор не възстановява потребителски файлове, а само системни такива (от критична важност за системата). Само да обясня - базата ма Уиндоус мейл преставлява единичен файл за всяка папка - Inbox/Outbox и т.н. След като се "изтрие" пощата - този файл се "опреснява" и съответно възстановяването му е .... практически невъзможно Вярно, може да пробвате и гугъл и мугъл и квото си искате, но продължавайте да се мъчите - ако откриете нов извор с топла поща (хм, казах ли, че ново писмо ще презапише и преиндексира базата) - опишете как сте се справили Аз съм тук да се уча
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #23

                  Коментар


                    #24

                    Коментар


                      #25
                      deadairplane написа:
                      chris написа:
                      И това го пробвах ама като отида в контрол панел и после майл и няма никакви профили, нито файлове.
                      Профили има а скрииншот мога да ти направя чак на работа, че тука с Бизнес и нямам Уиндовс маил. При Оутлук фаила на майлбокса ти е същото име като профила с разширение .ost при оутлук експрес само разширението е друго, при уиндоус майл е трето ама името на файла винаги е името на профила ти. Ако беше Оутлук досега да съм ти дал пътя до фаила и с какво разширение е ама като не си ще те объркам повече. Документс и сетингс на виста няма казва се узерс и е скрита. Човека въпреки че разбра че не си с оутлук експрес продължава да ти дава акъли за ХП и програми с които не работиш. Еле пък временните им файлове не ти вършат никаква работа. Трябва да си намериш мейлбокс файла и да го ресторнеш. Сшдоу копитата пазят само една предишна версия така, че внимавай!!Просто намери как е името на профила ти и със сърч ще намериш файла.
                      Брат, пак нищо не разбрах, ама мисля, че ти си моя човек. Може ли да ми го обясниш все едно съм ти син и съм на 4 годинки, моля те.
                      Bravo 1.6 16v

                      Коментар


                        #26
                        deadairplane написа:
                        jenshen73 написа:
                        Хихи, филма е особено готин, гледан, че гледан. Но мъртвия самолет дава юслес съвети, както обикновено. Систем рестор не възстановява потребителски файлове, а само системни такива (от критична важност за системата). Само да обясня - базата ма Уиндоус мейл преставлява единичен файл за всяка папка - Inbox/Outbox и т.н. След като се "изтрие" пощата - този файл се "опреснява" и съответно възстановяването му е .... практически невъзможно Вярно, може да пробвате и гугъл и мугъл и квото си искате, но продължавайте да се мъчите - ако откриете нов извор с топла поща (хм, казах ли, че ново писмо ще презапише и преиндексира базата) - опишете как сте се справили Аз съм тук да се уча
                        Ходи си на Линукса бе!!! Волуме схадов копи възстановява и се включва заедно със систем рестора. Като си не разбираш не се обаждай. За чии К*Р тогава имаш систем рестор на несистемни дялове. Ч ходи се гръмни, или пусни volume shadow copy в гугъл поне мако акъл да получиш.
                        Ами ... знам ли за чии дедов си все остроумен. Ако със систем рестор си ресторне файла - ще си хвърля дипломата... по ел. обзавеждане.Ти си обаче много хитър тип - шадоу... искаш да ми кажеш, че както съм си изтрил 25те гигабайта филми по грешка - мога да си ги възстановя от 4.8 гигабайтовия (12%) систем рестор? Бах тая компресия... НО! Забравих, ти си човека с дипломите
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #27
                          chris написа:
                          null.zero написа:
                          Просто потърсете в гугъл ’ accidentally deleted emails windows mail vista ’.
                          Написах го това в гугъл и си свалих някаква програма Mail recovery. След като я инсталирах иска рестарт. Ако го рестартирам да не се вкарам в нов филм... дали ще стане след това?
                          Mail recovery repair-ва "счупени" .pst и .dbx файлове. Според мен ако ги няма на сървъра (както е в твоя случай при положение, че не си чекнал да ги пази и си на POP3) тези мейли, забрави. Като триеш мейли от Inbox-а променяш файла inbox.dbx, а не го триеш, така че на твоя комп няма какво да се направи. Може би на сървъра има вариант да се възстаовят, но лично аз не знам как.
                          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                          Коментар


                            #28
                            chris написа:
                            deadairplane написа:
                            chris написа:
                            И това го пробвах ама като отида в контрол панел и после майл и няма никакви профили, нито файлове.
                            ...Просто намери как е името на профила ти и със сърч ще намериш файла.
                            Брат, пак нищо не разбрах, ама мисля, че ти си моя човек. Може ли да ми го обясниш все едно съм ти син и съм на 4 годинки, моля те.
                            Няма и да разбереш Щото няма как да стане, но продължавай да го слушаш - аз съм монтьор на ел. инсталации само
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              #29

                              Коментар


                                #30
                                chris написа:
                                deadairplane написа:
                                chris написа:
                                И това го пробвах ама като отида в контрол панел и после майл и няма никакви профили, нито файлове.
                                Профили има а скрииншот мога да ти направя чак на работа, че тука с Бизнес и нямам Уиндовс маил. При Оутлук фаила на майлбокса ти е същото име като профила с разширение .ost при оутлук експрес само разширението е друго, при уиндоус майл е трето ама името на файла винаги е името на профила ти. Ако беше Оутлук досега да съм ти дал пътя до фаила и с какво разширение е ама като не си ще те объркам повече. Документс и сетингс на виста няма казва се узерс и е скрита. Човека въпреки че разбра че не си с оутлук експрес продължава да ти дава акъли за ХП и програми с които не работиш. Еле пък временните им файлове не ти вършат никаква работа. Трябва да си намериш мейлбокс файла и да го ресторнеш. Сшдоу копитата пазят само една предишна версия така, че внимавай!!Просто намери как е името на профила ти и със сърч ще намериш файла.
                                Брат, пак нищо не разбрах, ама мисля, че ти си моя човек. Може ли да ми го обясниш все едно съм ти син и съм на 4 годинки, моля те.
                                Виж, като влезна в Control Panel, после влезна в Mail и в прозореца, който ми се отваря няма абсолютно никакви профили. Наистина пише: The following profiles are set on this computer: но отдолу полето е празно - няма никакви профили. Отдолу е чекнато "Always use this profile" под него полето пак е празно и нама име на профил.
                                Bravo 1.6 16v

                                Коментар

                                Working...
                                X