Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Щурците" с нов студиен албум! Не е ли удивително?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Щурците" с нов студиен албум! Не е ли удивително?

    Добре знам, че във форума има доста меломани и затова реших да споделя тази новина. Аз лично се възхищавам от техния ентусиазъм и талант. Та те са живата история на поп и рок музиката в България. И продължават, въпреки годините. Ето, Кирил Маричков например, вече е на 64 години. Петър Гюзелев през декември ще направи 63. За останалите нищо не казвам - те не са от оригиналния състав. Ето какво ще представлява обложката на албума, който се очаква на 1 декември:
    Прикачени файлове
    FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
    FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

    #2
    Е това е албум, за който бих дал с чисто сърце парички пред алтернативата да го сваля от някъде.Чакам продукцията с нетърпение...

    Коментар


      #3
      Авео написа:
      Е това е албум, за който бих дал с чисто сърце парички пред алтернативата да го сваля от някъде.
      Това беше абсолютно същата мисъл, която ми мина през главата щом видях заглавието на темата!

      Fiat Bravo T-Jet 120

      Коментар


        #4
        Сещам се преди 15 години, като излизаха първите дискове на Щурците, как съм ги търсил под дърво и под камък. Като излезе пък албумът на Валди, ходих специално до София да си го купя, защото на следващия ден щеше да идва в Търново и да мога да си взема автограф. Ех, времена... Така че нов студиен албум на динозаврите на рока в България само може да радва изстрадалата душа на ценителите на хубавата музика.
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар


          #5
          Това много ме зарадва като чух че най-стойностните български музиканти издават нов албум. С носталгия си спомням когато за първи път бях на техен концерт 85г. :D
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #6
            Значи за пръв път от години ще си купя оригинален диск!!!Най-сетне!Ако и ФСБ изкарат нещо ново ще се размажа от кеф!
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Yavor написа:
              Значи за пръв път от години ще си купя оригинален диск!!!Най-сетне!Ако и ФСБ изкарат нещо ново ще се размажа от кеф!
              И аз съм на същото мнение по отношение на ФСБ, но се боя, че това вече е невъзможно. Барабанистът им Петър Славов вече не е между живите...
              FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
              FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

              Коментар


                #8
                Това нов албум ли е? Те нали миналата година правиха един тур по БГ с безплатни концерти и тогава казаха, че ще издават албум с чисто нови песни, даже пяха една... Този ли е или е още по-нов? Изпуснах им аз края тогава.

                Коментар


                  #9
                  bubachko написа:
                  Това нов албум ли е? Те нали миналата година правиха един тур по БГ с безплатни концерти и тогава казаха, че ще издават албум с чисто нови песни, даже пяха една... Този ли е или е още по-нов? Изпуснах им аз края тогава.
                  Да, това е точно този албум. На пазара ще е от 1 декември, а в НДК ще го представят с концерт на 12 декември.Ето и информацията: http://www.slusham.com/3924
                  FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                  FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                  Коментар


                    #10
                    Изпуснал съм таз тема...Браво! Страшно се кефя.Щурците бяха и са най-любимата ми българска рок група.Не съм пропускал техен концерт в Ямбол. Ех, какви години бяха...Ще чакам с нетърпение да СИ КУПЯ албума!!!!

                    Коментар

                    Working...
                    X