Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софтуер за fax на компютъра?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Глиста е гадна щото всеки качва ултимейт. Ултимейт наистина иска здрава машина ...Качи си хоум и ще видиш че може и да лети тая глиста

    Коментар


      #17
      ilkor написа:
      Глиста е гадна щото всеки качва ултимейт. Ултимейт наистина иска здрава машина ...Качи си хоум и ще видиш че може и да лети тая глиста
      Двуядрен пентиум 2.23ГХз/4ГБ рам мисля е предостатъчно за ълтимейт - е, пак се ... бъзика Знаеш ли - ще направя скрийн да видиш как Фрий мем става 0, а няма почти нищо освен глистата пуснато.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #18
        Ами това е вече староооо. Моят лаптоп е е Дуо2.33/4Г@667 (MacBookPro) и е на повече от година.Като му кача Виста Хоум - лети.

        Коментар


          #19
          Извинявай, че съм се изразил неправилно, чакай ще дам линк за да видиш на каква машина не ми харесва КАК върви глистата. Не знам, нещо много ме дразни тази операционна система, прекалено американизирана е. А с тоя МакБук про не се фукай, че да не дойда (шегувам се разбира се, фен съм на Ейпъл).Ето това е машината: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09041871 и ако тя е стара... брррр...
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #20
            jenshen73 написа:
            Да ти пратя ли упътване стъпка по стъпка как да я махнеш гадната глиста и да си сложиш бързото XP??? Майтапя се... Трябва да го имат и това и в глистата, но не съм търсил - аз на лаптопа нямам модем За Windows Vista Ultimate: http://windowshelp.microsoft.com/Win...536761033.mspx
            С удоволствие бих я махнал Вистата, обаче:-компа е Сони Вайо (това достатъчно ли е за обяснение?)-никъде по света все още няма драйвери за wireless-а, за cardreader-a и за sound-а за точно тоз модел, дето се набутах да го купя.Иначе XP-то тръгва, но без горните 3 неща, 2 от които са ми от особена важност. Какви ли форуми не прерових, няма и няма.Дръпнатите очи работят с MS, и умишлено слагат Виста дори на слаби компове. Моят, слава Богу е с 2 ГБ рамец, но съм виждал фабрично сложена и на Сони с 1 ГБ. Е там как се влачи, не е истина.П.П. Глистата е хоум едишън.

            Коментар


              #21
              И как е, хвърчи ли на 2та гигабайта или напротив? Това с драйверите е най-готиния начин да ни го начукват - бавно и постепенно. Щото глистата работи с примерно някакви унифицирани. Лаптопа от моя линк върви прекрасно с XP, но няма драйвер за ENE CIR ... бла-бла, кой ползва инфраред
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #22
                Бе... хвърчи... ще хвърчи през прозореца някой ден Работи като ХР-то на стария ми лаптоп Компак Армада 500МХц със 160 МБ РАМ...Добре че съм му сложил едно К-Убунту, че да му усетя скоростта Иначе Виндовса само заради Аутокада го държа, че с него работя...Ако имаш предвид дали "хвърчи" с ХР-то - да. Но го сложих само за проба, и после го махнах. Малко множко му идват 3 операционни системи, пък и взех да й свиквам на Вистата... Понаспирах малко услуги, дето не ми трябват и сега горе-долу се ядва...

                Коментар


                  #23
                  Ей за това я мразя - ресурс като совалка да управляваш и междувременно няколко спътника да триангулираш, но не - ще се влачи... Виж, UBUNTU (а и който и да е линукс) си е друга бира. Предполагам под него всичко нужно върви? Звуци, кардрийдъри и кво беше още там
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар

                  Working...
                  X