Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Внимание, пияни диви катерици!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Внимание, пияни диви катерици!

    вижте на какво попаднах...Моля са съвет . Дъщерята кара шофьорски курс , и е била на курс по БЧК. Новите шофьори са предупредени , че ако спукат гума сред природата ,могат да бъдат нападнати от бясна лисица , вълк , или дива катерица Какво да се прави при такава атака ? Тук в нашият резерват има мн.катерици , но не са толкоз агресивни , може би в София побесняват. Ако ме нападне бясна лисица ще бегам около колата докато се умори , при вълк , явно не-бесен се затваряш в колата . При катериците обаче атаката може да бъде отгоре , отзад, или да излезе изпод колата? Влизат и през ауспуха, прегризват всичко по пътя - колянов вал, биели, лагери - мани, бегай Казали са на децата , че трябва да си спомниш датата на последната си ваксинация против бяс, респ. против катерици ! п.п. пууууу туй май беше за спам темета...
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    Според мен, най-важното е при атака от диви катерици да си опазиш орехчетата!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Vladim Пуснато на: Чет Ное 06, 2008 12:48 pm Заглавие: -------------------------------------------------------------------------------- Според мен, най-важното е при атака от диви катерици да си опазиш орехчетата!
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        #4
        Vladim написа:
        Според мен, най-важното е при атака от диви катерици да си опазиш орехчетата!
        А ако не успееш, трябва да видиш къде ще ги скрие за да си ги върнеш с хитрос. Че тез дивите катерици са много лукави. Ама имам един въпрос - ако не си си сменял скоро маслото в двигателя, дали няма да и загорчи и да остави поне буталата на мира?
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #5
          Ама имам един въпрос - ако не си си сменял скоро маслото в двигателя, дали няма да и загорчи и да остави поне буталата на мира?
          мани-бегай!!! чух да разправят, че ако не ти е свежо маслото в двигателя, свивали към скоростната кутия - оттам полуоски, карета /високооборотната грес им била като деликатес/...
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            Въх тези зверове ненаситни Ама кат се замисля че имам една крива джанта - хак им е, нека си трошат зъбите
            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

            Коментар


              #7
              Е, то тука трябва подход като при мечките, пишеш в праха ’2+2=5’ и докато катерицата се чуди ти си сменил гумата и заминал.

              Коментар


                #8
                ls1 написа:
                Е, то тука трябва подход като при мечките, пишеш в праха ’2+2=5’ и докато катерицата се чуди ти си сменил гумата и заминал.
                Това е добър подход! Чух, че катериците си падали по фреон, изпивали го за нула време. Лятото в хралупките използвайки свойствата на газа се охлаждат компресирайки я и пръцкайки! :D Всъщност никога не можем да сме сигурни във възможностите на една катерица! http://vbox7.com/play:28141e4ahttp://www.dnes.bg/article.php?id=59235
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  Това колеги ми напомня за "Горските Акули"
                  Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

                  Коментар


                    #10
                    тярбва да ви кажа че се спуках от смях особено след отговора за орехчетата
                    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                    Коментар


                      #11
                      Vladim написа:
                      Според мен, най-важното е при атака от диви катерици да си опазиш орехчетата!
                      И да се опита да ги вкара в хралупата
                      now. BMW E39 523i '98 170hp
                      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                      Коментар


                        #12
                        Re: Внимание, пияни диви катерици!

                        donnna написа:
                        Ако ме нападне бясна лисица ще бегам около колата докато се умори
                        ДОкато се умори кой - бясната лисица ли Ама ти си бил неистина велик спринтьор Мен ако ме нападне нещо бясно (или, недай си Боже, овца стръвница) ще се сражавам до последна капка кръв Щото с бягането съм определено зле
                        She was only a whisky maker but he loved her still.

                        Коментар


                          #13
                          практически занятия с цветни диапозитиви ... http://www.fishki.net/comment.php?id=44152
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар


                            #14
                            donnna написа:
                            практически занятия с цветни диапозитиви ... http://www.fishki.net/comment.php?id=44152
                            Ако се появи втори мецан, какво ли се случва? :D Искам и аз вече такъв сняг! Без мецани, ако може!
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар

                            Working...
                            X