Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Закъсват ли го автоджамбазите ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Април миналата година продадох Мареа 2.4 JTD 2000 г. за 6000 лв. Нормална цена. Преди 2 седмици продадох Мареа 1.9 JTD 2002 г. пак за 6000 лв. Пак нормална цена. Не е като да не поевтиняват.
    Fiat Bravo Dynamic 1.9 Multijet '08, Mercedes A170 CDI '02
    Suzuki SX4 1.9 DDIS '09, powered by FIAT
    Ex: Marea 2.4 JTD 2000
    Ex: Brava 1.6 1997
    Ex: Puntо 1.1 1994

    Коментар


      #47
      Читава Марейка гледах 1.6 16V ’99 за 5300. Преди година бяха по 4500-5000. В мобилето има какви ли не дранголници и не са ми миродавни, но и там има коли 98-99 набор за по над 5К.... Мисълта ми е, че при цялото падане на цените италианките, като че най-си задържаха цената.Може и да съм се подвел, но това ми направи впечателние. Просто си мислех, че читава Мара около 99 ще я взема за 2000 лв. :D

      Коментар


        #48
        Абе какъв спад на цените! Няма такова нещо, даже има увеличаване на същите, в последно време.Преди две години брат ми си купи Браво 1.8 за 2 700лв. - нов внос, без климатик, ожулено цялото, чакаше за цялостно пребоядисване - тогава имаше много малко коли 1.8 за продажба, а цените на Браво-тата надхвърляха 4 500 - 5 000лв. Миналата година по това време пак търсех именно Браво - купих си мойто за 3 100лв. регистрирано, каско, ГО, преглед, климатик, джанти и т.н... Тогава беше обявено за 3 500лв и беше едно от най-скъпите на пазара. Сега след като ми излезна около 5 - 6 000лв (дадени за нови гуми, ремонти, козметични неща, музики и т.н.) ми изплатиха 2 600лв. - еми много хубаво, ама Браво в състоянието в което купих мойто сега намерих за 3 900лв. Да не говорим, че страшно рядко вече е да видиш Браво 1.8 да се продава...Следя пазара на коли изкъсо от 2 3 месеца - има скок на цените.. защо е така? Може би за да има някакъв измислен спад после..
        Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

        Коментар


          #49
          Така е, цените се покачват "бавно", но бългаирна все още не е свикнал "масово" да ходи лично (примерно) до Италия, Германия или Австрия да види "бъдещата" си кола на място, да я огледа, вместо да се тюфка по автокъщите. Но каквото е на пазара, независимо на каква цена е винаги ще купи рано или късно....... А относно автоджамбазите - няма да останат гладни, при положение, че все повече се "търкалят" скъпи мерседеси, мазератита, аудита и др. скъпи коли, пазарът на "черно" ще се развива........ http://vbox7.com/play:b60f8ab1 - изгледайте го!
          karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
          https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

          Коментар


            #50
            бългаирна все още не е свикнал "масово" да ходи лично (примерно) до Италия, Германия или Австрия да види "бъдещата" си кола на място, да я огледа, вместо да се тюфка по автокъщите.
            Така е колега.Аз лично съм си внесъл колите до сега,и тръпката е съвсем друга когато предния собственник стане и ти се качиш на неговото място.Има хора които много емоционално се разделят с колите си(спомени).Това не се отнася за купени от борси.
            Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

            Коментар

            Working...
            X