Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно взета книжка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    zarcov написа:
    Наказан съм по чл.182 ал2 т.6 от ЗДВП - Глоба в размер на 200 лв. и лишаване от право да управлява МПС за 3 месеца!
    Ами ако не са ти свършили точките би следвало да ти я върнат без изпити и др. глупости.

    Коментар


      #17
      Все още имам няколко точки Брат ми каза: "ти луд ли си ве за превишена скорост да се явяваш на проверовъчен". А колегите като са "тежки" нарушители и само ме лъжат.
      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

      Коментар


        #18
        Inessita написа:
        nai7 написа:
        Значи колега на мен преди 2 седмици ми взеха книжката за неплатени глоби,след 2 дена отидох платих си ги и ми върнаха книжката веднага.
        Глоби ли? Сега чувам, че взимат книжка за неплатени актове. Малиииии ужас!!!
        Вземат ги колега и най чудното беше когато отидох във КАТ.Плащам си глобите аз и отивам на гишето да си я взема, показвам им бележките за платени глоби мисля че бяха около 350 лв,казвам на жената която ги връща"идвам да си вземам книжката ето платих си глобите" а тя ми казва че въобще не е трябвало да ми я вземат.Но най-страното беше когато полицая ми я взе имам познат полицай но му забравих името когато започна да пише акта се сетих ама късно,но все пак го казах и той ми вика защо не каза по рано нямаше да ти пиша акта.Все пак ми взе книжката викам му недей че направо ме връщаш в 1 клас но той не та не трябва да си вемем глобите.И как ще карам го питам аз колата ми трябва със нея си вадя хляба думите му бяха"сега ще ти кажа нещо значи когато те спре полиция казваш че си забравил книжката понеже при нас не се водиш че сме ти я взели"И така си карах 2 дена много страно как така ми я вземат а при тях не се водя бес книжка.

        Коментар


          #19
          Пълна олигофрения е тоя КАТ
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            #20
            zarcov написа:
            Наказан съм по чл.182 ал2 т.6 от ЗДВП - Глоба в размер на 200 лв. и лишаване от право да управлява МПС за 3 месеца!
            Колега, да те питам, а точки отнемат ли?. Става въпр. за 63 километра над допустимото.
            Bravo 1.6 16v

            Коментар


              #21
              chris написа:
              zarcov написа:
              Наказан съм по чл.182 ал2 т.6 от ЗДВП - Глоба в размер на 200 лв. и лишаване от право да управлява МПС за 3 месеца!
              Колега, да те питам, а точки отнемат ли?. Става въпр. за 63 километра над допустимото.
              Само 12! И 5 ми взимат за неправилно изпреварване с още 100 лв. Голям акт голямо нещо! После защо тоя дето ме глоби е полицай на годината.
              >>> PUNTO POWER - HGT<<<

              Коментар


                #22
                Както каза 1115, ако не ти свършат точките, след изтичане на наказанието, просто си плащаш глобата и си полуаваш обратно книжката

                Коментар


                  #23
                  Не са свършили това ми е втори акт! Благодаря на всички най-вече на Кики и на Иван.
                  >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                  Коментар


                    #24
                    zarcov написа:
                    chris написа:
                    zarcov написа:
                    Наказан съм по чл.182 ал2 т.6 от ЗДВП - Глоба в размер на 200 лв. и лишаване от право да управлява МПС за 3 месеца!
                    Колега, да те питам, а точки отнемат ли?. Става въпр. за 63 километра над допустимото.
                    Само 12! И 5 ми взимат за неправилно изпреварване с още 100 лв. Голям акт голямо нещо! После защо тоя дето ме глоби е полицай на годината.
                    Ама отнели са ти 12т. + 5т. за изпреварването или 7т. + 5т. за изпреварването, че не разбрах...
                    Bravo 1.6 16v

                    Коментар


                      #25
                      А колко точки отнемат за превишени 18 км.
                      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                      Коментар


                        #26
                        chris написа:
                        zarcov написа:
                        chris написа:
                        zarcov написа:
                        Наказан съм по чл.182 ал2 т.6 от ЗДВП - Глоба в размер на 200 лв. и лишаване от право да управлява МПС за 3 месеца!
                        Колега, да те питам, а точки отнемат ли?. Става въпр. за 63 километра над допустимото.
                        Само 12! И 5 ми взимат за неправилно изпреварване с още 100 лв. Голям акт голямо нещо! После защо тоя дето ме глоби е полицай на годината.
                        Ама отнели са ти 12т. + 5т. за изпреварването или 7т. + 5т. за изпреварването, че не разбрах...
                        12 за превишената скорост и 5 за неправилно пресичане на пътната паркировка! 200 лв за първото и още 100 лв за второто.
                        >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                        Коментар


                          #27
                          zarcov написа:
                          chris написа:
                          zarcov написа:
                          chris написа:
                          zarcov написа:
                          Наказан съм по чл.182 ал2 т.6 от ЗДВП - Глоба в размер на 200 лв. и лишаване от право да управлява МПС за 3 месеца!
                          Колега, да те питам, а точки отнемат ли?. Става въпр. за 63 километра над допустимото.
                          Само 12! И 5 ми взимат за неправилно изпреварване с още 100 лв. Голям акт голямо нещо! После защо тоя дето ме глоби е полицай на годината.
                          Ама отнели са ти 12т. + 5т. за изпреварването или 7т. + 5т. за изпреварването, че не разбрах...
                          12 за превишената скорост и 5 за неправилно пресичане на пътната паркировка! 200 лв за първото и още 100 лв за второто.
                          Мерси
                          Bravo 1.6 16v

                          Коментар

                          Working...
                          X