Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно взета книжка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относно взета книжка

    Имам един въпрос и ще се радвам много, ако някой ми отговори. Днес колегите ми казаха, че трябва да се явя на психо и на проверовъчен, за да ми върнат книжката. Само че на тоя колега дето ми го каза са му я взели за алкохол! Та питанката ми е трябва ли да ходя или не? Мерси предварително
    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

    #2
    Значи колега на мен преди 2 седмици ми взеха книжката за неплатени глоби,след 2 дена отидох платих си ги и ми върнаха книжката веднага.

    Коментар


      #3
      И теб ли те притеснява че няма да изкараш психото? МъйтЪпя се

      Коментар


        #4
        А на теб за какво са ти я взели?
        И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

        Коментар


          #5
          Психо?? Аз защо не съм ходил на психо когато изкарвах книжка?Искаха само някаква бележка от лекар.
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            Психотеста е само когато книжката се ОТНЕМА!!! Не е при временно взимане. Има разлика. В единия случай изтърпяваш наказание, а в другия те лишават от права. Бележката от лекар е за да докажеш, че си годен да правоуправляваш. За какво са ти я взели? Алкохол - директно на психо.
            Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

            Коментар


              #7
              MartoModev написа:
              А на теб за какво са ти я взели?
              ТЕ, тука е разковничето!Е?

              Коментар


                #8
                с това HGT залагам на превишена скорост
                Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                Коментар


                  #9
                  uBoy написа:
                  с това HGT залагам на превишена скорост
                  Много се извинявам мислех, че повечето знаете! Колегата позна за превишена скорост над 50. Някой знае ли с сигурност, защото ще ми я върнат (еввнтуално) на 27-ми, а на 28-ми трябва да пътувам! За това е цялото питане. Ще имам ли или не книжка на 28-ми!?! Макар че не се знае какво ще стане на 27-ми вечерта
                  >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                  Коментар


                    #10
                    а ако позная и с колко си превишил, печела ли нещо ?

                    Коментар


                      #11
                      zarcov написа:
                      uBoy написа:
                      с това HGT залагам на превишена скорост
                      Много се извинявам мислех, че повечето знаете! Колегата позна за превишена скорост над 50. Някой знае ли с сигурност, защото ще ми я върнат (еввнтуално) на 27-ми, а на 28-ми трябва да пътувам! За това е цялото питане. Ще имам ли или не книжка на 28-ми!?! Макар че не се знае какво ще стане на 27-ми вечерта
                      Колега с тази скорост е по член 157 и нещата вървят към проверовъчен-психо изпит,листовки,и шофиране
                      ланчия либра 2.4 jtd 150к 2005 г--учебна

                      Коментар


                        #12
                        книжка няма как да видиш ако не извадиш някоя връзка в кат , превишението е голямо и си еб*ло мамата .. май от 1 до 3 месеца я вземат ама психо невярвам да караш , на чичо ми му я взеха за превишена скорост в русе, ще те излужа с колко км/ч , психо не е минавал ама 1 месец беше пешеходец
                        Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                        Коментар


                          #13
                          nai7 написа:
                          Значи колега на мен преди 2 седмици ми взеха книжката за неплатени глоби,след 2 дена отидох платих си ги и ми върнаха книжката веднага.
                          Глоби ли? Сега чувам, че взимат книжка за неплатени актове. Малиииии ужас!!!

                          Коментар


                            #14
                            infineon написа:
                            Психо?? Аз защо не съм ходил на психо когато изкарвах книжка?Искаха само някаква бележка от лекар.
                            Само за (С) трябва психотест.
                            Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                            Коментар


                              #15
                              Наказан съм по чл.182 ал2 т.6 от ЗДВП - Глоба в размер на 200 лв. и лишаване от право да управлява МПС за 3 месеца!
                              >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                              Коментар

                              Working...
                              X