Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

инфо за намиране на телефон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    инфо за намиране на телефон

    има ли начин да се намери изгубен телефон,начин за проследяване на имеи или нещо да се направи за да се намери,нелефона все още не е изключен като набера номера и звъни

    #2
    ако отидеш в полицията с имей адреса и го обявиш за изгубен(откраднат),мисля че могат да го проследят.Успех!!!!!!

    Коментар


      #3
      muf_bi4 написа:
      ако отидеш в полицията с имей адреса и го обявиш за изгубен(откраднат),мисля че могат да го проследят.Успех!!!!!!
      А, бе колега натискай по веднъж копчето "ПРАТИ", всичките ти постове са "стерео", двойни де .
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        колега съжелявам за двойния пост,но в последния момент след натискането на бутона"изпрати" добавих думата "успех" и затова се получи така.И все пак преувеличаваш в това ,че всички са двоини,дори мисля това е първият.

        Коментар


          #5
          и в полицията ходих,и ще чакам да го намерят,в което се съмнявам много

          Коментар


            #6
            на мой познат бяха взели телефона,след което той подаде жалба в полицията като им даде имей адреса и след около месец хванаха крадеца,звуци малко като сценарии на филм ,но този път полицията си свърши работата

            Коментар


              #7
              и на мой колега му намериха така телефона
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                само в полицията могат да следят телефоните по имей кодовете ,когато се регистрират в мрежата на дадения оператор.да ти кажа чесно единственият вариянт да ти го намерят е ако случайно открият крадени вещи или някоя заложна къща решат да проверяват .иначе след 2 месеца ще ти пратя писмо с което те уведомяват ,че разследването е приключило.p.s. 15 лева струва да ти сменят имея където и да било .за съжаления без джи пи ес в телефона ,шансовете да ти го открият и върнат са около 5%.но и това е нещо
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #9
                  а да попитам на по-новите телефони, имей-я е бил заложен хардуерно,така ми обясни един приятел,дали е вярно

                  Коментар


                    #10
                    От полицията ги намират само ако имея не е сменен и телефона с този имей се регистрира в мрежата на оператора с карта с абонамент - така те отиват на адреса на човека притежаващ картата - ако картата е b- connect или prima не могат да направят нищо.
                    The world belongs to those who dare to be first

                    Коментар


                      #11
                      kluchar

                      могат да търсят с/ Прима/и /Би канект / но трябва да пазиш последния номер на валчера Това него знаят много хора . Но при един откраднат телефон като отидох да питам ми го искаха. ПАЗЕТЕ СИ Номерата на Картончетата.
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        #12
                        Re: kluchar

                        Ежедневно се подават толкова жалби с откраднати мобилни телефони, че ако полицията тръгне да ги издирва по IMEI , мобилните оператори трябва да създадът отделен отдел, който а се занимава само с това. Моите наблюдения показват, че по IMEI се издирват само телефоните на хора с влияние (политици, едри бизнесмени и т.н).
                        ___________________
                        Marea 1.9 TD 100 Weekend ELX

                        Коментар


                          #13
                          Re: kluchar

                          mnaumov написа:
                          Ежедневно се подават толкова жалби с откраднати мобилни телефони, че ако полицията тръгне да ги издирва по IMEI , мобилните оператори трябва да създадът отделен отдел, който а се занимава само с това. Моите наблюдения показват, че по IMEI се издирват само телефоните на хора с влияние (политици, едри бизнесмени и т.н).
                          на колегата на който му намериха телефона си беше обикновен човеки телефона струваше 150 лева
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #14
                            да но за моя засега нищо

                            Коментар


                              #15
                              Колега нямам представа дали съвета ми ще ти е от помощ, но ако случайно телефона ти е windows базиран и си го намериш за в бъдеще ще те посъветвам да си качиш една програмка, която, след като се смени сим картата на секундата ти изпраща на предварително задеден от теб друг телефон, номера на новата карта, де факто номера на крадеца. Много е полезно и накоро без да се сетя за това смених картата с друга и след малко се обади приятелят ми, защото беше получил съобщението с новият номер. Това е само за определени телефони, но във форума вече видях, че има няколко хора с такива машинки, така, че съвета ми е и към тях, защото не са никак евтини, а дори и 100 лева да ти струва телефона все пак ти сис ги изкарал.

                              Коментар

                              Working...
                              X