Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е с браво със С или СА 3353

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой е с браво със С или СА 3353

    Колеги някой от вас ли е с този номер. и каращ бравоПоместено в крайно неподходящ раздел. Модерирано с огромно учудване.Модераторски екип fiat-bg.org
    Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
    Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
    VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
    VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

    #2
    извинявам се на модераторите.обърках разделите съвсем неволно,не се и осетих.благодаря за корекцията
    Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
    Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
    VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
    VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

    Коментар


      #3
      Ти!?
      Brava 103HP
      ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

      Коментар


        #4
        какво аз? питам защото този човек ми направи страшно добро впечатление на пътя.карах си с мойто браво по Цариградско,той ме задмина свирна и ме поздрави.което найстина не се среща и искам да го поздрава.защото си личеше че е човек който си харесва и обича колата.а именно Бравото.
        Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
        Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
        VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
        VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

        Коментар


          #5
          FiFo написа:
          какво аз? питам защото този човек ми направи страшно добро впечатление на пътя.карах си с мойто браво по Цариградско,той ме задмина свирна и ме поздрави.което найстина не се среща и искам да го поздрава.защото си личеше че е човек който си харесва и обича колата.а именно Бравото.
          колега явно досега не си бил засичан от колеги от форума питай аз досега за съжаление само веднъж съм се засичал на пътя с някой и той ме е видял беше колегата ivan-dmx ама си свирнахме махнахме сичко 6 става ти готино така че нормално...аз няколко пъти съм засичал коли от форума и всеки път бипкам и се старая да ме мернат за да махна ама...уви само веднъж успешно...
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар


            #6
            Колегата е DaDa За съжаление обаче, май продава това хубаво Браво... Има тема в секцията Продава
            RIP Притежателка на горда Panda RIP
            Bravo 1.2 16V

            Коментар


              #7
              kiselo написа:
              FiFo написа:
              какво аз? питам защото този човек ми направи страшно добро впечатление на пътя.карах си с мойто браво по Цариградско,той ме задмина свирна и ме поздрави.което найстина не се среща и искам да го поздрава.защото си личеше че е човек който си харесва и обича колата.а именно Бравото.
              колега явно досега не си бил засичан от колеги от форума питай аз досега за съжаление само веднъж съм се засичал на пътя с някой и той ме е видял беше колегата ivan-dmx ама си свирнахме махнахме сичко 6 става ти готино така че нормално...аз няколко пъти съм засичал коли от форума и всеки път бипкам и се старая да ме мернат за да махна ама...уви само веднъж успешно...
              факт е че найстина май не съм срещал колеги от форума и затова ми направи впечатление.а подобно нещо съм виждал с един приятел в пловдив и хондата му.но там независимо клуб или не се поздравяват и найстина ти става готино и те зарежда.
              Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
              Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
              VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
              VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

              Коментар


                #8
                Вече има такава ТЕМА, а тази ще я заключа.

                Коментар

                Working...
                X