Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търси се колега от Габрово за да хвърли един поглед на кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търси се колега от Габрово за да хвърли един поглед на кола

    Колеги,моето търсене на Пунто вече започна да става епическо.Търся колега от Габрово да хвърли един поглед на тази кола:http://www.mobile.bg/pcgi/printdet.c...49пишете ми или на 0889322781 - черпнята е от мене.По снимките изглежда добре - искам само някой да я чуе как работи и да погледне салона как е и да види климатика дали работи.Т.е. дали има смисъл да ходя до Габрово...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    Утре сутринта ще се опитам да свърша тази работа.Кажи по-подробно какво да гледам.

    Коментар


      #3
      peho написа:
      Утре сутринта ще се опитам да свърша тази работа.Кажи по-подробно какво да гледам.
      Чуй как работи мотора, виж волана как е - работи ли ситито - има ли някакво цъкане или свети ли лампа на таблото в червено.Виж еърбега гасне ли нормално, състоянието на салона - дупки от цигари, скъсано и т.н. Седалките навеждат ли се напред нормално. Климатика включва ли и духа ли студено.Отвън - има ли забележки видими и какви са.Ако можеш някоя снимка да направиш си златен.
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Добре,ще ги огледам тези неща и снимки ще направя,но с телефон и качеството им няма да е много добро.

        Коментар


          #5
          Яворе оная тука още стои оня може вече да е паднал и на 3бона

          Коментар


            #6
            В тази автокъща всички коли са от италия.
            Peugeot 406, 2000 HDi 90
            ex. Peugeot 106 1,5 D
            ex. Ritmo 70 138B2.000
            ex. Tempra 2.0 159A6.046
            Плийз, юз кирилик алфабет! Иф ю нот булгариан, но проблем юзинг shlockаvitsa. Бест регардс!

            Коментар


              #7
              Backo написа:
              В тази автокъща всички коли са от италия.
              Вече всичко е от Италия защото никой няма да даде още 2 бона за кола от Германия или другаде ,но поддържана.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Backo написа:
                В тази автокъща всички коли са от италия.
                Е моята като е от Италия - кво и е?!?Всичко зависи от поддръжката на колата от конкретния човек. Много е обобщаващо "всички са от Италия"...Е пък Делтата е от Германия, а състоянието й не беше добро. Доста пари вложихме вече, за да е в ред.А на италианката досега съм сменил само едни накладки, и то вчера.Айде, Явка, стискаме палци да излезе читава

                Коментар


                  #9
                  Абе тя май не е лоша ама говорих с човека и се оказа че била собственост на софийска фирма - т.е. за да ми искара временни номера трябва 100% да му кажа че я взимам и да отида 2 дни след това...А как да реша без да съм я видял - излиза че трябва да се разходя 2 пъти до Габрово.Ще ми мислим с жената.Иначе тука попаднах на едно Пунто 1 - ще ми го дадат под 3000лв - с нови гуми и клима, с 5 врати, без забележки, 98 година и много се замислям дали пак да не взема дърта коруба и да спестя 2хилки...А и хасковското си е регистрирано, има си и ГО, обслужено преди 4000км, абе изобщо голяма мисъл пада Иначе ония в Сливен - в нета вече са на 3800 - седят си и двете, той тоя и за 3500 ще ги даде, ама нямат климатици и двете.А моята кола също е от Италия и не мога да се оплача - истината е че покупката на стар автомобил си е направо тото2!
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Е то ако става дума за такова Пунто от по-старите,пред мен има две зелени Пунто 55,на едното има обявена цена 3150лв. и също е без климатик,но в какво състояние са не мога да кажа,не съм се интересувал.

                    Коментар

                    Working...
                    X