Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Че турим сопата накрая под седалката... :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Че турим сопата накрая под седалката... :(

    Направо съм бесен... По принцип съм миролюбив, пацифист и гледам дипломатично да оправям нещата, знам че боя нищо не решава... Но за 2 дена 2 пъти се разминавам на боя разтояние с някакви малоумници (за марки и модели няма смисъл да споменавам), като единия път беше на тъмно, пиленцето реши да ползва дълги, а аз бях със жената и детето... И ше турим май вече и аз сопата в купето и следващия ще си го отнесе... Аман, просто... Каквото и да пиша повечето си го знаем какво е положението...

    #2
    Мани...днес един пукал бившо гадже на една моя реши че трябва да ме блъска с бмв-то си или да се изгаври с мен и ми сече пътя нарочно от пресечка аз бях по пътя с предимство!

    Коментар


      #3
      Тамън днеска си мислех да си сложа тачката под седалката след като се замислих над един тъп кит на дълги карам си аз с 50-60 градско да кажеш, че се движа с 20 не даже малко над разрешеното и изведнъж некакъв репей ми изкача от зад пуснал къси дълги габарити и халогени.... плафони и телефони и ми се наврял отзад аз разбира се като съвестен гражданин си намалявам скороста даже му пускам мигач да ме изпревари като бърза ама не оня си се е наврял отзад и не мърда пуснах му сигнала с аварийните никаква реакция даже халогените не спря за това следващия път просто ще спра плавно слизам взимам сопата чупая му фаровете без да отговарям на никого и си заминавам не ме интересува изобщо какво щяло да стане не съм длъжен да ослепявам заради тъпунгери. И вече когато някой ми кара на дълги светкавица и клаксон същото важи и за не регулирани КЪСИ аман от вас бе писнами от такива дето единия им свети в небето другия забит ниско в земята ще ви светя докато ви изтрепя!
      Fiat punto 1,1
      Fiat bravo 1,6 16v
      Fiat bravo 2,0 20v
      Honda civic 1,5
      BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

      Коментар


        #4
        Ако в този момент се обадиш в полицията и опишеш ситуацията, заедно с номер на колата, дали не е по-разумно? Колегата Kras питам?

        Коментар


          #5
          ogi28b написа:
          Ако в този момент се обадиш в полицията и опишеш ситуацията, заедно с номер на колата, дали не е по-разумно? Колегата Kras питам?
          На мен ми се е налагало и ми казаха, че имат 2 коли за целия град. Случката няма да обяснявам, че е дълга и широка. Нищо няма да ти помогне
          Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

          Коментар


            #6
            като става дума за сопи и за разярени колеги, ето колата на един пич който снимах сутрина като бях на работа. Пича в момента е в пирогов с множество счупвания http://www.snimka.bg/album.php?album...96&pid=8699447

            Коментар


              #7
              baracuda написа:
              ogi28b написа:
              Ако в този момент се обадиш в полицията и опишеш ситуацията, заедно с номер на колата, дали не е по-разумно? Колегата Kras питам?
              На мен ми се е налагало и ми казаха, че имат 2 коли за целия град. Случката няма да обяснявам, че е дълга и широка. Нищо няма да ти помогне
              хаха, колеги веднъж се обадих през деня в СОФИЯ и казах пред мен кара един пиян, удари се два пъти, кара със спукана гума и се разминава на боя с останалите коли, и нищо не направиха. казах им и номер, и всичко. проследихме го, лелееее като слезе от колата не можеше да ходи ви разправям, може и да го знаете един пасат отзад пише алпинисти, черен, по студентски и младост се вижда от време на време.
              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
              e30 forever!

              Коментар


                #8
                _VIP_ написа:
                като става дума за сопи и за разярени колеги, ето колата на един пич който снимах сутрина като бях на работа. Пича в момента е в пирогов с множество счупвания http://www.snimka.bg/album.php?album...96&pid=8699447
                И после ми кажи да не си нося пистолета. Не че може и да не успея да го използвам, но ако го набарам...
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #9
                  style34 написа:
                  _VIP_ написа:
                  като става дума за сопи и за разярени колеги, ето колата на един пич който снимах сутрина като бях на работа. Пича в момента е в пирогов с множество счупвания http://www.snimka.bg/album.php?album...96&pid=8699447
                  И после ми кажи да не си нося пистолета. Не че може и да не успея да го използвам, но ако го набарам...
                  били са няколко човека и като гледам не са си играли :D

                  Коментар


                    #10
                    Слагайте по една букахла в колата и отзад на теглича по 1 гаубица и няма да имате проблеми.Тоя град си е жива джунгла.Днес заради един тъпак с форд пума дето реши да ме изпреварва отдясно на завой се разминах на косъм с един насрещен Икарус
                    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                    FIAT БРАВО 1.2 16v
                    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                    Коментар


                      #11
                      па яз си носим една щанга кози крак под стелката, ама дано не се налага да го използвам
                      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                      e30 forever!

                      Коментар


                        #12
                        Ебаси държавата, ебаси хората... Всеки носи нещо в колата, за да се защитава, аз също. Казвал съм и преди - винаги гледам при конфликтна ситуация да продължа напред, защото никой не печели от нерви и неприятни емоции, НО, всички знаем, че има такива отрепки, които само чакат да се направят на мъже и да ти докажат, че те са много "велики". Същите тези, които отиват да гледат примерно мач на стадиона, за да се похвалят после колко седалки са счупили и как са се сбили. За съжаление тези отрепки не могат да бъдат превъзпитавани и ако съдбата те срещне с тях има само един начин да се разберете...
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар


                          #13
                          KrAs написа:
                          Тамън днеска си мислех да си сложа тачката под седалката след като се замислих над един тъп кит на дълги карам си аз с 50-60 градско да кажеш, че се движа с 20 не даже малко над разрешеното и изведнъж некакъв репей ми изкача от зад пуснал къси дълги габарити и халогени.... плафони и телефони и ми се наврял отзад аз разбира се като съвестен гражданин си намалявам скороста даже му пускам мигач да ме изпревари като бърза ама не оня си се е наврял отзад и не мърда пуснах му сигнала с аварийните никаква реакция даже халогените не спря за това следващия път просто ще спра плавно слизам взимам сопата чупая му фаровете без да отговарям на никого и си заминавам не ме интересува изобщо какво щяло да стане не съм длъжен да ослепявам заради тъпунгери. И вече когато някой ми кара на дълги светкавица и клаксон същото важи и за не регулирани КЪСИ аман от вас бе писнами от такива дето единия им свети в небето другия забит ниско в земята ще ви светя докато ви изтрепя!
                          В такива случаи подаваш десен мигач все едно ще спираш, намаляваш скоростта до минимум или дори ако се наложи спираш. Тогава той ще не ще, ще те изпревари и се лепваш и ти отзаде му с вкючени "къси дълги габарити и халогени.... плафони и телефони". Ако има малко мозък ще се сети какво става. Пък и ако му напишат един акт защото заслепява останалите участници в движението съвсем ще му светне.

                          Коментар


                            #14
                            Де да можеше да ме изпревари ама беше двупосочен път и нямаше как. Нова случка жена шофер тамън се смрачаваше и аз и светкам демек да пусне поне плафона да се отбележи на пътя няма да коментирам, че вече е задължително да караш на къси... дотук добре тя се усеща пуска ги обаче пуска дългите и си продължава и гледам на задното огледало как и присветкат да се усети че ги заболяли очите. Да се похваля днеска ходих да ми реголират фаровете ако незнаете има места, на който е безплатно мойте си светиха ниско по тревата вече трябва да са ТОК.
                            Fiat punto 1,1
                            Fiat bravo 1,6 16v
                            Fiat bravo 2,0 20v
                            Honda civic 1,5
                            BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                            Коментар


                              #15
                              KrAs написа:
                              Де да можеше да ме изпревари ама беше двупосочен път и нямаше как. Нова случка жена шофер тамън се смрачаваше и аз и светкам демек да пусне поне плафона да се отбележи на пътя няма да коментирам, че вече е задължително да караш на къси... дотук добре тя се усеща пуска ги обаче пуска дългите и си продължава и гледам на задното огледало как и присветкат да се усети че ги заболяли очите. Да се похваля днеска ходих да ми реголират фаровете ако незнаете има места, на който е безплатно мойте си светиха ниско по тревата вече трябва да са ТОК.
                              и аз мойте трябва да ги регулирам. Кажи ти каде си ходил?

                              Коментар

                              Working...
                              X