Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Взех си мотопед

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    абе то ако ще лапа 5 бенз идва горе долу 1:1 с колата нма газ. е, задръстванията са друга тема. ма и аз се съмнявам да харчи 5, много е
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #17
      Дано е по-малко. Искренно се надявам.
      Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

      Коментар


        #18
        Atanas71 написа:
        chris написа:
        Толкова - 4, 5, па може и 6 да дрънне - щом му е сложен кит 70cc почва да лапа колко 600ссС тия 15 коня обаче бая се е изфърлил тоя дето ти го е продал...пп: Честито, със здраве да си го търкаляш!За турбото предполагам се бъзикаш
        Аз съм със скутер 150куб.см. четиритактов , с двама човека и газ на макс. трудно докачва 3л. Знам че двутактовите обичат да си похапват обилно и с този кит 70куб.см. е възможно. За "конете" 10-12 е максимално ако Кит-та невключва колянов вал , ако е сменен и колянов вал , електрониката на запалването е напълно възможно 15 к.с. Пълен кит предлагат тази електроника на запалването която същевремено и ограничава оборотите.Примерно стандартна електр. 7000об. ако е тунингова са няколко модела - 9000-12000об. така че е в рамките на възможното :D След повдигането на мощност се сменят и пружините на центробежния съединител , също и ролките на вариатора и т.н.т. с което се постига по висока максимална скорост или по добър старт зависимост от желанието.Дълга тема
        Всичко, което си казал е точно така. Но на дали във Ф12-ка, продаваща се за 1000 лв. са вложили толкова пара да я направят 12-15 коня пп: То и аз карам в момента 200сс мотор дето харчи 3/100, ама толкова и върви...
        Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #19
          За жалост не разбирам много от скутери(то и от коли ама това е друга тема). Според мен моторетката върви доста. Надявам се да не ми даде голям разход, ама като се има в предвид аз как карам... Иначе с моторче е друго нещо-няма задръствания или проблем с паркиране в центъра.
          Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

          Коментар


            #20
            Свиркай си и със здраве да си го караш. А за разхода недей да се кахъриш - къде 3 литра, там и 5 - няма да фалираш
            Bravo 1.6 16v

            Коментар


              #21
              За двуколесните причините за виско разход могат да се търсят в дясната ръка Честито колега!

              Коментар


                #22
                Колега, Честито.Служебният ми скутер е 50сс и харчи 5 лева на седмица. От утре ще съм собственик и на личен скутер, но малко по-семеен (150сс). Чета ще има някава еко-такса от 200 лева за регистрация. Дали това важи за 5-годишните мотори?

                Коментар


                  #23
                  Тази еко такса и аз съм я чувал. Отнася се при първоначална регистрация, така, че ако е регистриран вече 100% няма да я плащаш. Също така май важи само за мотори, които не се вмесват в някакви си там норми (не знам какви). На мен примерно не ми взеха такава такса нито веднъж, а тази година 2 пъти регистрирах двуколесни - веднъж скутер 50сс и веднъж мотор 200сс, и двата бяха чисто нови.
                  Bravo 1.6 16v

                  Коментар

                  Working...
                  X