Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов форум - стари потребители

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Нов форум - стари потребители

    stivst написа:
    ... italauto-bg.net/forum ... Честно, на мене вече ми се губят колко станаха
    Колега този форум,който си цитирал е съвършенно друг от този за който колегата говори !
    NikMar написа:
    Вижте на какво попаднах днес: http://italcars.org/Нека пожелаем успех на форума и да имат потребители като тук /дали ще станат толкова много?/.
    И още нещо този втория е по скоро справочник/така е изписано/ и като такъв е много добре систематизиран. Забелязах обаче,че темите които ме интересуваха бяха взаимствани от нашия. Разбира се всичките им автори бяха упоменати коректно !!! Аз лично исках да прочета нещо ново,но ... !
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    Коментар


      #17
      Аз вече се регистрирах!

      Коментар


        #18
        @ Jimy Абе не е тука мястото да му правя реклама,и дано не се изтълкува като такава,но има много нови ,различни и свежи неща-пример секцията за формула едно.Също така проблема с досадните въпроси за консумативи(да отбележа,че аз като пресен шофьор също ги задавам),е избегнат със справочната секция.За всички има място под слънцето,радвайте се на живота

        Коментар


          #19
          преди малко минах по 1 бургаска улица.... и гледам 1 червено натокано Мазерати / нгу знам какво беше, ама със сигурност не е Грандтуризмо, щото него го знам и съм го виждал на живо/... и се загледах... вътре едно пишлеме 20-22 г. сложило на кълките 1 лаптоп и си жътка нещо там си в нета... като приближавам - гледам го - у форумо - италкарс точка орг... викам си кога го отвориха тоз форум, кога са го набарали тея с Мазератита-та и го гледам кво пише - отваря тема - къде ми е филтъра на климатроника, че нещо ми мирише на чорапи в колата...
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #20
            donnna написа:
            и го гледам кво пише - отваря тема - къде ми е филтъра на климатроника, че нещо ми мирише на чорапи в колата...
            Сещам се там за една друга тема..... В тоя форум що прекопирват нашите теми?!? И защо не цитират източника?!!? Да се регистрирам ли да оспамя целия форум с текст: "Цитирайте източника!!! Автор: еди-кой-си @ ФИАТ Форум България "Зачетох се в мноо яка тема: имам проблем, ама не мога да го обясня, помогнете. Таблото ми е "няма такова табло". Свети една "няма такава лампа". Не знам каква е защото едвам свети. Даже не свети. Хайде всички да си направим по 1 форум? моя ще е ввв.фиат.оги28б.бг/форум

            Коментар


              #21
              Да не е било това мазерати?Мазератито нали пак си е Фиат-много ясно че на чорапи ще мирише

              Коментар


                #22
                phoenix написа:
                аз пък си мисля, че това е голяма глупост. Явно има хора които имат много свободно време. 100 форума за италиански коли, като тези на фиат са най-много. Всеки си знае, че има един Алфа форум, един Ланча форум.... а нам си колко Фиат форума. Вместо да хвърлят услия, енергия и време и средства в още един пореден форум, да си стоят тука и да са полезни на хората тук. Аз като напиша едно мнение, по някой проблем и с това мнение помогна на 100 човека, които са го прочели, няма сега да тръгна да го поствам по всичките форуми... това е такава безсмислена загуба на време, че не знам каква е толкова голямата полза, кяр, изгодада си направиш собствен форум.... луда работа.иначе поговорката "разделяй и владей" всеки я знае. Не че някой нещо ще разваля тук, но каква е изгодата да си направиш форум... някакви пари ли се печелят, трафик, хора, информация.... луда работа.Айде лек ден на всички, пък после не се сърдете, като другите форуми ползват фиатаджии за нарицателно.
                Точно това мисля и аз.Няма нужда от хиляда форума и да се разпокъсва така и информацията и потребителите.Няма ли начин да се хванем да се обединим? и да има само 1 фиат форум
                http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                FIAT БРАВО 1.2 16v
                ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                Коментар


                  #23
                  donnna написа:
                  преди малко минах по 1 бургаска улица.... и гледам 1 червено натокано Мазерати / нгу знам какво беше, ама със сигурност не е Грандтуризмо, щото него го знам и съм го виждал на живо/... и се загледах... вътре едно пишлеме 20-22 г. сложило на кълките 1 лаптоп и си жътка нещо там си в нета... като приближавам - гледам го - у форумо - италкарс точка орг... викам си кога го отвориха тоз форум, кога са го набарали тея с Мазератита-та и го гледам кво пише - отваря тема - къде ми е филтъра на климатроника, че нещо ми мирише на чорапи в колата...
                  що не му каза да си смени чорапите първо?! :DИначе... и аз се регнах преди малко... но за съжаление не мога да се разпиша. В темата за смяна на поленовия филтър на Стило.. не става ясно как трябва да се случи тая работа.., а аз вече съм човек с опит... така да се каже, и можех да споделя туй-онуй!
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    #24
                    Аз приветствам новият форум, защото с конкуренция с ражда качество.

                    Коментар


                      #25
                      Според мен трябва да има и други форуми. Въобще не е проблем това, и никога не е било.Какво, да забраним хората да си правят други форуми ли? - разбира се че не, и няма смисъл.Още утре мога да направя 100 форума. Въпроса е кой ще влиза в тях и какво ще търси.Хората търсят информация, защото е ценна. И основната идея на този форум е такава - да дава информация.Един нов форум, както аз ще го създам примерно, стъпва на нищо. Колкото и да е организиран по раздели и тн....си е нищо.Новият форум е много добре направен и разделен. Това, което ние трудно бихме могли да направим тук, заради огромното количество теми, които трябва да се сортират. Форумчето прилича на добра основа да кажем за...форум на италфеста.Но е празен. А да се напълни се искат години.
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #26
                        Ей сега ще отидем с Lane Staley и Крисчо и ще го оспамим набързо! Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 майтапче....
                        Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                        Punto М2 1.2 SX 2000г.
                        МРАЗЯ НАП!!!

                        Коментар


                          #27
                          SHB написа:
                          Да не е било това мазерати?Мазератито нали пак си е Фиат-много ясно че на чорапи ще мирише
                          съштото дагое... по номера го познах... добре, че е с вдигнати прозорци, да не ти замъгли апарата...
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар


                            #28
                            Ето на какво попаднах преди няколко дена, докато си ровичках из Гугъла... http://italycars.info/
                            Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                            Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                            Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                            Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                            Търси се..

                            Коментар


                              #29
                              FIRE 8V написа:
                              Ето на какво попаднах преди няколко дена, докато си ровичках из Гугъла... http://italycars.info/
                              Е не ходи ли и на тяхна среща бре??? Надявам се, да се видим тези дни.
                              Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
                              Трезвен ТУК не пиша!
                              Un Italiano Vero

                              Коментар


                                #30
                                В същия този раздел - "Общи приказки" има важна тема - "Български автофоруми"Не виждам как коментираните тук форуми не попадат именно в категорията български автофоруми, че се налага да се коментират в отделна тема.Понеже форумът ни е голям, моля преди да се пусне нова тема пък била и тя в "Общи приказки" да се ползва ТЪРСАЧКАТАПо темата : Тези форуми претендират да са за всички италиански коли, докато нашият е специализиран за Фиат.И като единствен фиат форум вече, мисля че никой няма да оспори че това е мястото за всички фиат собственици и маниаци.Разбира се всеки посещава тези места в интернет които му харесват ...

                                Коментар

                                Working...
                                X