Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се похваля с една нова мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Браво, браво! Честито!Колкото до километрите...Не сме ли малко големи че да вярваме в приказките за Дедо Мраз?
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #17
      Честито!!! :D
      Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
      Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

      Коментар


        #18
        Възможни са километрите. И аз бях на вашето мнение, но се намират такива коли.
        Lancia Lybra 2,4JTD '03
        Фиат Браво 1.9TD75 '97
        Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
        Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

        Коментар


          #19
          pakumba написа:
          снимай ми волана и ще ти кажа дали ена 74 000/едва ли/
          То пък волана хич не може да се смени с чистак нов, както и прословутите гумички на педалите . Абе друго си е да пише под 100 000 км, друг е вървежа . А сега сериозно: който не е чел интервюто в "24 часа" преди седмица с някакъв автоджамбазин от Горубляне, да го прочете. Човека в прав текст си казва, че километражите се превъртат, защото хората обичат на километража да пише по-малко.Но километрите не са всичко, важно е как е поддържана колата, как и къде е карана, прегрявана ли е, имала ли е тежки удари и т.н. Всички знаем, че покупката на кола втора ръка е до голяма степен и късмет.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #20
            Re: Да се похваля с една нова мареа

            infineon написа:
            1.8 16v 115 коня всички екстри 11.96 та годинаЩо не ми бяхте казали по рано че мареата е с класи над бравото, днес не ми се слизаше от нея 50 км градско навъртях И върви като самолет и вътре ми е много по удобна от бравото.
            Честито и на двама ви :D Много безаварийни , само да не стане така , че приятелката да кара Браво скоро Инъче и аз съм го разбрал , че е с класи напред, но пред Пунто , явно и пред Браво е така :D Самолет си е , нищо че е като автобус Това в кръга на шегата разбира се
            Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

            Коментар


              #21
              bagercho написа:
              Много убава бре.И с нов европейски номер.Честито на мацката.Само дето моята е с новия километраж, който е по-готин.
              Какъв е този нов климатроник??Имаш ли снимка да го видя?Pakumba волана няма смисъл да ти го снимам защото е кожен и не си личи иначе по външния ръб има малко следи ама не е изтърканDonna marea-та е от Дупница, въпреки че там в последно време няма много фиати се намират.Мерси много на всички за пожеланията
              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
              FIAT БРАВО 1.2 16v
              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

              Коментар


                #22
                "Новия" Километраж представлява два кръга - за километри и за обороти. Няма обаче "борд-компютър", т.е. нарисуваната кола дето се вижда коя врата е отворена, коя светлина не свети и т.н. Иначе - честито за колицата и да - Мареа е по-доброто от Браво-Брава...
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #23
                  По-добро откъм какво ?Екстри, возия или друго ?Не съм се качвал в Мареа.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #24
                    Всичко Возия, екстри ... размер дори - все пак е по-голяма. Дори седана е по-голяма от Брава, а да не споменавам Браво-то...
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #25
                      standox_ написа:
                      Възможни са километрите. И аз бях на вашето мнение, но се намират такива коли.
                      Намират се ама на каква цена
                      Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                      Коментар


                        #26
                        Малко по - висока от нормалната. Просто иска много късмет и търсене. Но пък удоволствието да караш запазена кола е неописуемо.Казвам го от личен опит. Моето Купе ден през ден се налага да го барам за да го оправя. На бащата Бравата за 2 год. и 60000км. е сменил само масла и накладки(оригиналните).
                        Lancia Lybra 2,4JTD '03
                        Фиат Браво 1.9TD75 '97
                        Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
                        Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

                        Коментар


                          #27
                          jenshen73 написа:
                          "Новия" Километраж представлява два кръга - за километри и за обороти. Няма обаче "борд-компютър", т.е. нарисуваната кола дето се вижда коя врата е отворена, коя светлина не свети и т.н. Иначе - честито за колицата и да - Мареа е по-доброто от Браво-Брава...
                          Новия километраж обаче си има една малка вратичка, която подсказва за отворена врата.Иначе дисплея на километрите е монохромен, а този май не е и се намира по средата между двата кръга.Лампичките са разхвърляни по средата, отстрани и отдолу.
                          '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
                          '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

                          Коментар


                            #28
                            standox_ написа:
                            Малко по - висока от нормалната. Просто иска много късмет и търсене. Но пък удоволствието да караш запазена кола е неописуемо.Казвам го от личен опит. Моето Купе ден през ден се налага да го барам за да го оправя. На бащата Бравата за 2 год. и 60000км. е сменил само масла и накладки(оригиналните).
                            Колега, съгласен съм,намират се бензинки макар и рядко на малко километри,но на 70хил. за тия пари Аз моята (ех)Брава я вземах на 212000км и я продадох на +300 000км без да е мръднала,само масла,филтри и накладки.
                            Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                            Коментар


                              #29
                              stan.s написа:
                              Колега, съгласен съм,намират се бензинки макар и рядко на малко километри,но на 70хил. за тия пари Аз моята (ех)Брава я вземах на 212000км и я продадох на +300 000км без да е мръднала,само масла,филтри и накладки.
                              Това показва че вероятно наистина е била на 212хил а не на 300+ още като си я купил
                              Brava 103HP
                              ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                              Коментар


                                #30
                                miro2177 написа:
                                stan.s написа:
                                Колега, съгласен съм,намират се бензинки макар и рядко на малко километри,но на 70хил. за тия пари Аз моята (ех)Брава я вземах на 212000км и я продадох на +300 000км без да е мръднала,само масла,филтри и накладки.
                                Това показва че вероятно наистина е била на 212хил а не на 300+ още като си я купил
                                Имах предвид,че колата дори да е на повечко км. не е проблем ако предните собственници са я поддържали добре.
                                Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                                Коментар

                                Working...
                                X