Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ремонта на околовръстното

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ремонта на околовръстното

    Знае ли някой дали е пуснато кръстовището на Околовръстното и Симеоновско шосе и ако не е - кога най-после? И кога ще отворят участъка в началото на ул. "Могилата" - http://bgmaps.com/map.asp?sid=759aba...yid=&size=5x4? Всеки ден минавам оттам за работа, а сега се налага да минавам по едни черни пътища из кв. Витоша, които не мога да ви опиша. Който е минавал, знае за какво говоря.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    #2
    С риск да те обидя - "Гладна кокошка просо сънува" :D В момента има подход към Симеоновско, но от околовръстното към студентски и Дървеница, а нагоре към Симеоново кога ще има и Главболгарстрой не знаят вервай ми
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      Симеоново изобщо не ме вълнува, ако искат никога да не пускат пътя до там. Интересува ме дали идвайки по Симеоновско шосе от семинарията може да се завие надясно по Околовръстното към Черни връх?
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        #4
        Можеш
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #5
          Можеш да завиваш откъдето и накъдето искаш... Кръстовището е пуснато, само че само по една лента за движение на околовръстния път и чакането е нечовешко. Там където искаш да завиваш, обаче, се минава бързо
          M-Benz E 250 TD 150hp
          M-Benz 200d 75 hp
          Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

          Коментар


            #6
            О да бързо е има опашка от 7-8 коли само и то в най натоварения час. (става дума от симеоновско към бояна, в обратна посока е ад)И пак някои се опитват да завиват надясно от лявата лента.Оня ден един бус така направо го принудих да се качи на чакъла за към симеоново и така му се разсвирих че чак регулировчика дойде да види какво става
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #7
              Re: Ремонта на околовръстното

              dikanio написа:
              Знае ли някой дали е пуснато кръстовището на Околовръстното и Симеоновско шосе и ако не е - кога най-после? И кога ще отворят участъка в началото на ул. "Могилата" - http://bgmaps.com/map.asp?sid=759aba...yid=&size=5x4? Всеки ден минавам оттам за работа, а сега се налага да минавам по едни черни пътища из кв. Витоша, които не мога да ви опиша. Който е минавал, знае за какво говоря.
              Ха, ха, ха!Колега, ами отговора на този на пръв поглед прост въпрос, колкото е актуален за мнозинина, толкова няма и няма как да има конкретен отговор.Всъщност има - Га може и га стане !Този път е едно черво адово и най-вероятно ще си остане такова цяла зима.А с обиколния ти маршрут се запознах преди няколко дни..То си имаше знак още на "Черни Връх", обаче подходих с класическото "Бе аз що ви не ...." И така... По едно време дълбоко се усъмних дали не съм напуснал границите на Софию без да забележа Напоследък пътуванията ми в пределите на София са дотолкова абсурдни, че дори вече не мога да се ядосам...Вчера ми трябваха 50 минути за да преодолея Малинов - от бусинес парк Младост 4 до Цариградско.Тъй, че всъщност околомръсното може да се разглежда като скоростна магистрала :D
              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

              Коментар

              Working...
              X