Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба за съвет относто покупка на компютър...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Молба за съвет относто покупка на компютър...

    не издържам повече на атаките в къщи и Трябва да купувам компютър...какво ще кажете дза това : http://www.technopolis.bg/product.php?pid=543въпрос 2 - какво значи този параметър: VC: ATI x1250 up to 256 MBнекви други идеи в рамките на 500 пари...
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    Не си направих труда да отворя линка - тия продават само боклуци.Това по-долното значи, че е с вградено видео и няма да става за игри. Повече е за офисен комп.

    Коментар


      #3
      Re: Молба за съвет относто покупка на компютър...

      donnna написа:
      не издържам повече на атаките в къщи и Трябва да купувам компютър...
      Задай своите въпроси или потърси съвет тук-http://www.hardwarebg.com/forum/forumdisplay.php?f=29
      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

      Коментар


        #4
        1115 написа:
        Не си направих труда да отворя линка - тия продават само боклуци.Това по-долното значи, че е с вградено видео и няма да става за игри. Повече е за офисен комп.
        Аз имам лаптоп Тошиба 1.6 селерон, 1.5GB RAM, със Ati X200 и си вървеше на него NFS Most Wanted като стой та гледай. Е, изключваш всички ефекти първо, ама важен е екшъна, не графиката :D А към колежката - лаптопи и компютри от големите вериги - НЕ! Ако не дай си боже, се наложи да ползваш гаранция за сервиз, ще стоиш без комп с месеци. И кажи поне, за какво ще го ползваш?
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #5
          А към колежката - лаптопи и компютри от големите вериги - НЕ! Ако не дай си боже, се наложи да ползваш гаранция за сервиз, ще стоиш без комп с месеци. И кажи поне, за какво ще го ползваш?
          приятно ми е - Донка се казвам...компютъра ще се ползва основно за нет, за децата /момичета са - ако това има значение/, за филми имам домашно кино, но може и там да се гледат, да се свалят филми, музика, да се влиза във форума на фиат и бг мамма имам един телевизор ТФТ 15 инча за кухнята и на първо време смятам да вържа него на компютъра...
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            днес ходих тук в една фирма дето събира компютри - оферта подобна на тази 530 пари. С външна видео карта /май тъй се казваше / 630 пари, камера, мишка клавиатура и т.н. стават 700 пари... и 1 ЛСД монитор - отиваме на 1000 пари - то май е по-хубаво 1 лаптоп...в офертата има 5 ЮСБ-та и слот за СД карта а в това дато съм написал май няма таквиз екстри...като цяло разбрах каквото ми е нужно - от тез големите вериги компютър не си струва да взимам....сега ми казаха 1 фирмичка - ще ида да питам тях кво предлагат... тази конфигурация дето по-горе изброих за 700 пари колко години може да ме кара евентуално...
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #7
              Тъкмо щях да кажа, че за 500лв ще си сглобиш прилично РС... защото април месец купувах на майка ми, и точно за 500лв взех доста прилична машинка. Ама сега гледам цените са ги понадули с около 20% заради $$$$
              Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

              Коментар


                #8
                какво ще кажете за процесор Dual-Core E2180 не съм ги чувал...
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар


                  #9
                  donnna написа:
                  приятно ми е - Донка се казвам...компютъра ще се ползва основно за нет, за децата /момичета са - ако това има значение/, за филми имам домашно кино, но може и там да се гледат, да се свалят филми, музика, да се влиза във форума на фиат и бг мамма имам един телевизор ТФТ 15 инча за кухнята и на първо време смятам да вържа него на компютъра...
                  Ако е за това, в Метро има оферта за комп- за 600 лв има всичко, и LCD 19 инча, и принтер, абе всичко. Аз бих сложил главата в торбата за тия пари.
                  donnna написа:
                  какво ще кажете за процесор Dual-Core E2180 не съм ги чувал...
                  Ако намериш кой да ти го събере, няма грешка, но там вече се говори и за дъно и за... Всичко.
                  Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                  Коментар


                    #10
                    Как се събирате в тия пари не знам, ако ви кажа колко се наших ония ден за настолен комп ще ме линчувате :D , иначе колега не се нашивай от метро/техномаркет/технополис по-добре е от някоя фирма дето с това се занимават, макар че и там свестните са кът, първо проучи няколко фирми и ако има добри отзиви и цената те устройва тогава купувай.

                    Коментар


                      #11
                      Ако не е на 100% да ти ново PC-to -аз работя ето тука ( Втора ръка са) разгледай -цените са крайни с ДДС но за теб ще има отстъпка. Ще ти останат парички и за една видео карта за около 50-60 ЛВ.http://www.kvantservice.com/Personal...sed/index.html
                      "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                      Коментар


                        #12
                        това в Метро е на далавера , щото цената е смятана при стария курс на долара.иначе си е боклук като всички други, ама ако те притиска цената явно свестен няма да вземеш в момента цените не са понадути както се изрази колегата по-горе,просто цените в $ не са мръднали, ама като се сметне в лв. става друга бира.един комп дето преди 15 дни го оферирахме на 960 лв. сега е 1041 лв.,НО в долари ВИНАГИ СИ Е СТРУВАЛ 665 $САМО ЗАТОВА казвам че офертата в метро си струва, иначе монитора е дръво а компютъра дръвена щайга,ама за тези пари няма друго

                        Коментар


                          #13
                          donnna написа:
                          то май е по-хубаво 1 лаптоп...
                          Абсолютно си права!
                          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                          Коментар


                            #14
                            dikanio написа:
                            donnna написа:
                            то май е по-хубаво 1 лаптоп...
                            Абсолютно си права!
                            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                            Fiat Bravo'97 1,6 16v
                            Fiat Tempra'91 1,6 mono

                            Коментар


                              #15
                              хляб от каде си копуваш ? от железарията или от хранителен магазин ?а като цяло добре трябва да помислиш какво да си вземш.. настония компютър след време можеш да го подобриш и да го пригодиш за игеи а лаптопа като цяло може да добавяш рам и хард , но от друга страна лаптопа е доста по компактен, разнасяш си го навсякаде ( ЗА НЕТ Е ПЕРФЕКТНИЯ ИЗБОР )
                              Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                              Коментар

                              Working...
                              X