Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

'Гражданска отговорност' през 2006г. ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Crash73 написа:
    Моя позната прави застраховки в "Български Имоти". И аз май към тях ще се насоча - 72лв. Ако имаше някакви нередности, предполагам че щеше да ми каже (нищо че си вади хляба от това).Ако си направиш ГО при тях, имало 20% отстъпка за Каско.
    Може ли да я помолиш да ти даде да снимаш общите условия и после да ги постнеш? Да прочетем даи няма уловки...
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #32
      Колеги и аз бях при брокера до сега....72лв на софийски имоти до 1.8 без допълнителни условия! Няма и бонуси де. Ако не броим тоя за другата застраховка щото вече съм дал за нея. Обаче над 1.8 - 230лв...
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #33
        geshabeli написа:
        Колеги и аз бях при брокера до сега....72лв на софийски имоти до 1.8 без допълнителни условия! Няма и бонуси де. Ако не броим тоя за другата застраховка щото вече съм дал за нея. Обаче над 1.8 - 230лв...
        аз днеска говорих , в практикер с едни от соф.имоти и за мойто браво беше 92 лева !!!!само не знам дали са читави тия ,или Славия ще изпада :D
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #34
          BRAVO написа:
          http://www.vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=12501
          Мерси на колегата за тоя линк.Разгледайте го, има таблица с офертите на застрахователите.zgabrovski, ще я попитам утре и ако е възможно ще го скенирам и постна тук.Но днес пак се чух с нея, каза че няма никакви уловки и една от най-добрите оферти за ГО.А и ако видиш схемата от по-горния линк, сам ще се убедиш в това. Дали има уловки или не, както каза колегата Коцев - 50 лева са си 50 лева. Дано на никой не се налага да се възползва от обезщетения!!!Карайте разумно и внимателно, и така и евтиното ще излезе евтино. Офертата на "БГ Имоти" ми се вижда добра, и май ме спечелиха като клиент. Поне за 2006-а година. Поправка: Отстъпката за Каско в БГ Имоти (ако си направиш и ГО при тях) е 10% , а не 20 (както написах).
          tomazo написа:
          само не знам дали са читави тия ,или Славия ще изпада :D
          Ако продадат Благой Георгиев - пари за обезщетения ще има!
          1997 Brava 1.6, 16V

          Коментар


            #35
            Crash73 написа:
            BRAVO написа:
            http://www.vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=12501
            Мерси на колегата за тоя линк.Разгледайте го, има таблица с офертите на застрахователите.zgabrovski, ще я попитам утре и ако е възможно ще го скенирам и постна тук.Но днес пак се чух с нея, каза че няма никакви уловки и една от най-добрите оферти за ГО.А и ако видиш схемата от по-горния линк, сам ще се убедиш в това. Дали има уловки или не, както каза колегата Коцев - 50 лева са си 50 лева. Дано на никой не се налага да се възползва от обезщетения!!!Карайте разумно и внимателно, и така и евтиното ще излезе евтино. Офертата на "БГ Имоти" ми се вижда добра, и май ме спечелиха като клиент. Поне за 2006-а година. Поправка: Отстъпката за Каско в БГ Имоти (ако си направиш и ГО при тях) е 10% , а не 20 (както написах).
            tomazo написа:
            само не знам дали са читави тия ,или Славия ще изпада :D
            Ако продадат Благой Георгиев - пари за обезщетения ще има!
            Да споделя и аз снощи си направих ГО в Български Имоти за 72лв -- твърда цена за всички до 1.8, 92лв за всички до 2.5 и над 200лв за останалите(не помня точно).Успех на всички и безаварийна нова година
            FIAT Bravo 1.6 16V '97

            Коментар


              #36
              От вчера и Булинс, и ДЗИ имат интересни оферти с отстъпки при Каско. Днес във в.24ч имаше платена публикация и от Евроинс / бахти и нещастниците са тия / , че ще правят индивидуални оценки от 50 до 150 лв. Значи можело, когато има свободен пазар, да има и нормални цени. Ма трябваше от ЕС да начукат канчето на милите ни управници и да се спре вече с тези измислени наредби и задължителни минимални цени ...
              ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

              Коментар


                #37
                BRAVO написа:
                От вчера и Булинс, и ДЗИ имат интересни оферти с отстъпки при Каско. Днес във в.24ч имаше платена публикация и от Евроинс / бахти и нещастниците са тия / , че ще правят индивидуални оценки от 50 до 150 лв. Значи можело, когато има свободен пазар, да има и нормални цени. Ма трябваше от ЕС да начукат канчето на милите ни управници и да се спре вече с тези измислени наредби и задължителни минимални цени ...
                Наистина можело, а до вчера всички вкупом се вяха втурнали да плюят Алианц, че им подбива пазара!
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #38
                  Не се сдържам да не пиша преди карах кола 2000к. и ГО беше някаде май 45ле. защо сега да няма ниски ГО до 1800к.И пак с тези ниски застр. се покриваха щети...................
                  chupa telefoni (ako nemoga da gi oprava)

                  Коментар


                    #39
                    Аз мисля да си направя гражданската в ДЗИ, действително 95лв е, но в това се включва безплатен годишен технически преглед в сервизите на СБА и безплатен транспорт

                    Коментар


                      #40
                      Това за "безплатното" СБА - забрави ! Хубавото при ДЗИ е 10% отстъпка при Каско после. Или поне така казаха няколко човека
                      ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

                      Коментар


                        #41
                        Алианц - мошенници Искат ми 110 лв. (за 1,4) само защото колата е регистрирана в София и била рискова
                        FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                        ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                        Коментар


                          #42
                          Re

                          В "Армеец" е 110лв. и има безплатен преглед, дават 10% отстъпка при Каско и 50% за следваща гражданска (каквото и да означава това - дали е за следващата година или за друга кола?). Аз ще я направя там защото каското ми е при тях.
                          Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

                          Коментар


                            #43
                            BRAVO написа:
                            Това за "безплатното" СБА - забрави ! Хубавото при ДЗИ е 10% отстъпка при Каско после. Или поне така казаха няколко човека
                            Как забрави, миналата година беше така , а днес разговарях и с брокерката ми при която си правя застраховката и тя това каза Сигурен ли си

                            Коментар


                              #44
                              blondy_driver написа:
                              BRAVO написа:
                              Това за "безплатното" СБА - забрави ! Хубавото при ДЗИ е 10% отстъпка при Каско после. Или поне така казаха няколко човека
                              Как забрави, миналата година беше така , а днес разговарях и с брокерката ми при която си правя застраховката и тя това каза Сигурен ли си
                              Наистина, казват - в СБА прегледа е безплатен, но като отидеш - 2 лв. за проверка на пожарогасителя, 6-8 лв. за стикерите и други там неща и накрая за "безплатния преглед" ти взимат 10-12 лв. Иначе самия преглед е безплатен :D
                              Tempra 1.8 i.e. SX SW 1995 г.
                              двигател 836А5.000 MPI-WEBER- MARELLI IAW 8F

                              Коментар


                                #45
                                Значи - лично на мен, преди 3г. в СБА Горубляне на първия "безплатен" преглед - хоп, фаровете били нерегулирани, 8 лв и няма не искам ! За "безплатните" 25км - пак там, проблем с колата и съм при майсторите, и им казвам, че имам талонче за 25км безплатни, да изпратят камиончето да ми докара колата - и те се спукаха от смях ! Кви 25км, кви 5лв - ти знайш ли колко работа имаме тука, кой ще ходи да ти взима колата ! И още нещо - от миналата година вървяха техни реклами за целогодишна безплатна пътна помощ в цялата страна срещу 35лв за година . Отивам в СБА Младост3 да се абонирам и една лелка - ква безплатна пътна помощ, то тва е само за София, за страната се плаща отделно. Тия в СБА не са още в социализма, тия са още в каменната ера
                                ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

                                Коментар

                                Working...
                                X