Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

'Гражданска отговорност' през 2006г. ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    'Гражданска отговорност' през 2006г. ???

    ...

    #2
    Re: ’Гражданска отговорност’ през 2006г. ???

    Sven написа:
    Вярно ли е, че ще поскъпва двойно или че вече няма да има за 3 месеца а само за година.Нищо незнам, някои ще ми обясни ли? Мерси
    До колкото знам ще поскъпнат и то доста добре Аз платих за година преди месец и ме обрулиха с 230 кинта за 2000 кубика, така че твоита може да е по малко
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Porsche 944 S2
    http://www.valmcrae.snimka.bg/
    http://vbox7.com/user:val_mcrae
    http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

    Коментар


      #3
      "новите"цени са излезли още март месец 17х лева,ама сега гледам некви оферти от по 138лв 34лв безплатно гориво и 4 лв отстъпка за технически,на по 3 месеца има ама май падаше горивото не съм много сигурен

      Коментар


        #4
        Аз нещо чух от рода за най-масовите автомобили към 170лв. и наистина се плаща за цяла година. Не може за три месеца. Може само да се разсрочва плащането според схемата на застрахователя.
        FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
        ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

        Коментар


          #5
          Аз смятам да не бързам преди Нова Година, защото нищо не е сигурно още.Може да се окаже че ако си платим преди Нова Година - ще се набутаме с пари. Дори не са решили какво ще става с винетките, мислят някакъв общ вариант който да обхваща пътен данък(винетки), гражданска и данък на колата.Така подочух аз.Така или иначе, ако ще ги искат тия (170-200-300 или колкото са) пари накуп - платилите по този начин ще се броят на пръсти...Всичко е много л****но... Тъпи закони, тъпи управници. При тях принципа е - Всичко за пари! Иначе по темата: Смятам да направя гражданската в ДЗИ (чувам много добри отзиви), или Булстрад (при тях съм от 4 години).
          1997 Brava 1.6, 16V

          Коментар


            #6
            100% може на разсроченопред мен е таблицата

            Коментар


              #7
              ...

              Коментар


                #8
                Sven написа:
                pugsy написа:
                100% може на разсроченопред мен е таблицата
                Пич можеш ли тогава да ми кажеш колко е цената за 3 месеца за кола 2.0 Досега беше 25 лв. 10q
                Току що по новините казаха че ще ги намаляват с 30% А аз вече се прекарах та платих 230 кинта за цяла година
                Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                Porsche 944 S2
                http://www.valmcrae.snimka.bg/
                http://vbox7.com/user:val_mcrae
                http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                Коментар


                  #9
                  Sven, доколкото разбрах няма да има тримесечни. За цяла година ще е, като може да се плаща разсрочено.А доколкото знам тримесечните отпаднаха от това лято, тъй като когато регистрирах моята през Август, ме задължиха да платя за 6 месеца.val_mcrae, точно това засегнах в предния си пост... Не е трябвало да бързаш. Аз по принцип си прява буквално в последния момент, седмица преди Нова Година. Тогава хем ще се знае последната актуална цена, хем застрахователите вкарват повечко премии към полицата.
                  1997 Brava 1.6, 16V

                  Коментар


                    #10
                    Тази вечер говорих с човека дето ми прави всяка година гражданската отговорност в ДЗИ.Днеска са му казали че ще е 148лв за всички леки коли до 2 500 кубика.Понеже имам Пунто 1.2 и Мерцедес 2.5 дизел то той ми каза че цената и за двата автомобила е еднаква 148лв.Аз все още не ми се вярва и ще поизчакам поуслушам и като видя че няма накъде ще се гмуркам пък каквото ще да става. :D
                    Фиат Панда 1.2 2006година
                    Синджира си идва ,а козата я няма...

                    Коментар


                      #11
                      коцев написа:
                      Тази вечер говорих с човека дето ми прави всяка година гражданската отговорност в ДЗИ.Днеска са му казали че ще е 148лв за всички леки коли до 2 500 кубика.Понеже имам Пунто 1.2 и Мерцедес 2.5 дизел то той ми каза че цената и за двата автомобила е еднаква 148лв.Аз все още не ми се вярва и ще поизчакам поуслушам и като видя че няма накъде ще се гмуркам пък каквото ще да става. :D
                      Е това струвами се, е пълно безобразие 1.1 бензин = 2.5 дизел
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #12
                        kiro_of_the_day написа:
                        коцев написа:
                        Тази вечер говорих с човека дето ми прави всяка година гражданската отговорност в ДЗИ.Днеска са му казали че ще е 148лв за всички леки коли до 2 500 кубика.Понеже имам Пунто 1.2 и Мерцедес 2.5 дизел то той ми каза че цената и за двата автомобила е еднаква 148лв.Аз все още не ми се вярва и ще поизчакам поуслушам и като видя че няма накъде ще се гмуркам пък каквото ще да става. :D
                        Е това струвами се, е пълно безобразие 1.1 бензин = 2.5 дизел
                        И моя застраховател ми каза същото
                        Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
                        ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

                        Коментар


                          #13
                          :D :D :D Днеска си ги застраховах колите в Алианца. Да са ми живи и здрави :D За Пунтото ми взеха 41лв а за Мерцедеса 44лв. :D
                          Фиат Панда 1.2 2006година
                          Синджира си идва ,а козата я няма...

                          Коментар


                            #14
                            Чух по новините един експерт да казва че много ниските застраховки крият рискове (каквото и да означава).
                            1997 Brava 1.6, 16V

                            Коментар


                              #15
                              Ами както обясняваха проблема идва от застрахователната компания, когато дойде време да плаща обезщетения. Например колегата Коцев е платил 41 лв. премия за Фиата. Е как ще стане да се изплати обезщетение в рамкие 1 200 000 лв. И точно такива примери даваха със застрахователни компании, които фалираха поради тази причина. И тук вече идва въпроса какво става след като не може застрахователя да плати щетите, които си нанесъл съд и после кой ще духа супата
                              FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                              ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                              Коментар

                              Working...
                              X