Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Раздаване на стикери ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ!-ПЛОВДИВ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Добре де , добре от по-горе написаното разбирам , че само аз ли неща....? ОК давайте и на мен един , няма да се цепа от колектива , защото нали знаете колектива му го ....... , пък сте много ще ми дойде байгън........ + 1 СТИКЕР И ЗА МЕН

    Коментар


      #32
      сигурен бях че си добро момче ....
      ---- ФИАТ БРАВА 1.6 16V 2000г ----

      Коментар


        #33
        delpiero_fan написа:
        сигурен бях че си добро момче ....
        къде ша върви...
        FIAT Bravo Club Plovdiv
        Con Asistencia di Veloce

        Коментар


          #34

          Коментар


            #35
            нзм обаче дали сам се е сетил приказката за колектива...или някой добър приятел му е подшушнал нещо докато са били под душа ... базикам се колега няма повече... ПС .. ма ти сам каза , бая колектив ще ти дойде
            ---- ФИАТ БРАВА 1.6 16V 2000г ----

            Коментар


              #36
              s

              Айде и за мен един ,тъкмо да си направим една голяма среща когато си ги получаваме Направо Италфест Пловдив :P
              Nissan Primera 1.6 16v P11
              ex.Fiat Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #37
                PB 5976 BC написа:
                Добре де , добре от по-горе написаното разбирам , че само аз ли неща....? ОК давайте и на мен един , няма да се цепа от колектива , защото нали знаете колектива му го ....... , пък сте много ще ми дойде байгън........ + 1 СТИКЕР И ЗА МЕН
                Цъфна и върза бай Иван!Че къде иначе ще ходи!??? :D
                ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                Коментар


                  #38
                  J T D написа:
                  PB 5976 BC написа:
                  Добре де , добре от по-горе написаното разбирам , че само аз ли неща....? ОК давайте и на мен един , няма да се цепа от колектива , защото нали знаете колектива му го ....... , пък сте много ще ми дойде байгън........ + 1 СТИКЕР И ЗА МЕН
                  Цъфна и върза бай Иван!Че къде иначе ще ходи!??? :D
                  Поръчвай стикери!
                  FIAT Bravo Club Plovdiv
                  Con Asistencia di Veloce

                  Коментар


                    #39
                    Tqnkata написа:
                    J T D написа:
                    PB 5976 BC написа:
                    Добре де , добре от по-горе написаното разбирам , че само аз ли неща....? ОК давайте и на мен един , няма да се цепа от колектива , защото нали знаете колектива му го ....... , пък сте много ще ми дойде байгън........ + 1 СТИКЕР И ЗА МЕН
                    Цъфна и върза бай Иван!Че къде иначе ще ходи!??? :D
                    Поръчвай стикери!
                    Е нали ви обясних бе Стояне,трябва да испратиш Л.С до Явор,ти сам,аз немога да поръчам за всички!Всеки самостоятелно!Прочетете поста на Явор,той е описал как става!
                    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                    Коментар


                      #40
                      ша ма набииш ощи малко....не може всички да сме умни като теб трябва и тъпи да има дето бавно да загряват Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
                      FIAT Bravo Club Plovdiv
                      Con Asistencia di Veloce

                      Коментар


                        #41
                        Tqnkata написа:
                        ша ма набииш ощи малко....не може всички да сме умни като теб трябва и тъпи да има дето бавно да загряват Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
                        Е глупости!Стига де! :D :D :D
                        ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                        Коментар


                          #42
                          Аз вече си пуснах едно ЛС на Явор и сега чакам......

                          Коментар


                            #43
                            J T D написа:
                            ... трябва да испратиш Л.С до Явор,ти сам,аз немога да поръчам за всички!Всеки самостоятелно! ...
                            Добре де, тогава какъв е смисъла на тази тема...да си говорим за стикери или да си ги поръчваме... . Защото аз останах с впечатлението ,че някой от наще е поръчал повече стикери за Пловдив и съответно ще ги раздава на сбирка или Сбирка и така де... заблуждаваща е някак!!!
                            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                            http://www.keepfighting.ms

                            Коментар


                              #44
                              Jimy написа:
                              J T D написа:
                              ... трябва да испратиш Л.С до Явор,ти сам,аз немога да поръчам за всички!Всеки самостоятелно! ...
                              Добре де, тогава какъв е смисъла на тази тема...да си говорим за стикери или да си ги поръчваме... . Защото аз останах с впечатлението ,че някой от наще е поръчал повече стикери за Пловдив и съответно ще ги раздава на сбирка или Сбирка и така де... заблуждаваща е някак!!!
                              Прав си малко е объркваща темата ми,и затова ме извинете!За съжеление Явор на дали ще се навие да ми прати 20-30 стикера и като се видим на италките да ги раздам на желаещите!Знам,че има доста желаещи!
                              ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                              Коментар


                                #45
                                И аз му писах и аз чекам...
                                Honda Jazz 1.4 8v 07'

                                Коментар

                                Working...
                                X