Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гуми центрове "Диана".

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гуми центрове "Диана".

    Как мислите - добри ли са им цените и ако може да се вземат гуми с до 20% отстъпка?Може ли да се намерят по-евтина?

    #2
    аз съм купувал много пъти от там - за мен и за приятелиможе да се вземе отстъпка 15-20%аз ги взимах с помощта на един техен дистрибуторобаче за евтините гуми почти нямаше смисълзащото като се ползва отстъпка в цената няма включен монтажиначе добри цени - в "Сервизи/Магазини" темата на Кики
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Re: гуми центрове "Диана".

      1115 написа:
      Как мислите - добри ли са им цените и ако може да се вземат гуми с до 20% отстъпка?Може ли да се намерят по-евтина?
      Да колега има отстъпка!Аз работя там,само че в Пловдивсия център!Ако ги взимаш с отсъпка нямаш включен-Монтаж,демонтаж и баланс!Това отделно се заплаща!
      ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

      Коментар


        #4
        Имайте предвид, че монтаж-демонтажът в Диана не е евтин и спестените пари от отстъпката в цената на гумите пак ще си ги вземат от вас, но под друга форма. Пролетта сменях зимните гуми на приятелката там с летни и цената на цялата процедура беше между 40 и 50 лева.
        преди - TIPO
        сега - VOLVO XC60

        Коментар


          #5
          Re: гуми центрове "Диана".

          J T D написа:
          1115 написа:
          Как мислите - добри ли са им цените и ако може да се вземат гуми с до 20% отстъпка?Може ли да се намерят по-евтина?
          Да колега има отстъпка!Аз работя там,само че в Пловдивсия център!Ако ги взимаш с отсъпка нямаш включен-Монтаж,демонтаж и баланс!Това отделно се заплаща!
          така си е - като се сумира отстъпката със де/монтажа + баланса - за гума около 100 лв. се получава около 3 до 4 лв. крайна далавера. по 4 гуми - за 400 лв. се получава 10 - 15 лв. отстъпка с добавка

          Коментар


            #6
            Първия път взимах пирели зимни от Диана, които иначе бяха по 82 лева, а аз ги взех с отстъпка от 15 %, а монтажът ми излезе по 7 лева на гума. От цялата работа бях с 10-на лева напред После взех 2 клебер за по 60 лева, иначе бяха по 71-72, и пак с по 7 лева за монтаж и баланс, и пак бях с няколко лева напред. Сега обаче вече нямам възможност да ползвам тази отстъпка

            Коментар


              #7
              Колеги, защо гледате колко процента ви отстъпват? Гледайте крайната цена И аз мога да дам 30% отстъпка, ако преди това съм завишил цената с 20% От миналия понеделник вече предлагам и монтаж на гумите, които продавам - вие избирате отстъпка ли да ползвате или безплатен монтаж!Монтажа струва 30лв. за железни джанти и 35лв. за алуминиеви джанти (12"-16"), като тежести/винтили/капачки се заплащат отделно, но знаете, че те струват стотинки

              Коментар


                #8
                Що не търсите KuKu за гуми ...А, той ме е изпреварил

                Коментар


                  #9
                  Ами идеята, е че не намерих по-добри цени без отстъпката и ако се вземат с още 20% надолу става добре.Мисля, че мога да го уредя за колеги от форума и затова питам.Та да синтезирам:Видяха ми се добре цените им и с отстъпката стават много добри. Може ли някой да даде по-добри?

                  Коментар


                    #10
                    Кажи какви са цените и ще ти отговоря Да не са стари гумите? Или да са без ДДС

                    Коментар


                      #11
                      като се прибера и ще кажа.

                      Коментар


                        #12
                        Трябват ми 2 зимни гуми 195/60/15 Lassa Snoways II.Дайте цени за тях или за гуми от този качествен диапазон.

                        Коментар

                        Working...
                        X