Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Крадливо племе!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    coolboby написа:
    Видя ли такава кола аз с такава капачка като моята...не ме интересува дали той е крадеца..следя го спирам до него през ноща отварям си багажника вадя ключето и развивам 4те капачки..да си имам в резерва за черни дни
    Ми по този начин няма да си по-различен от този който ти е я е взел на тебе...

    Коментар


      #17
      Пък ако е Браво..и левия светлоотразител ще му сваля!Що да не съм прав!Нямаше ли да постъпиш така? Или очтииво ще го помолиш да ти я върне?Тва си е посегателство над движимо имущество Застраховалите дали ще го признаят?

      Коментар


        #18
        nikki_sixx написа:
        на мен като ми я крали.. .и не са знаели де да барат... та са начупили чопчетата, и я захвърлили до колатаТаааааа, сега си имам капачка в багажника!
        На мен ми свиха антената на вторият ден от както си купих колата, в диана ми счупиха капачката на предна лява гума при смяна на гумите, а онзи ми обясняваше как виждаш ли, капачката си била счупена и преди и сега е изпаднала просто. В приморско ми я вдигнаха с паяк и ми направиха две надлъжни черти, много гадни. :’( Купих си колата в идеялно състояние, а сега...@SHB - Не бих откраднал антена/капачка или каквото и да е от друг човек. Но ако намеря този, който ми открадна антената, бих го понашибал с нея.Карай я по спокойно, ще ти мине. Аз сега карам без капачка (седи си в багажника) и с антена за 1.50лв., нека я крадат колкото искат. Само дето тъпаците не са знаели, че антената е на винтче и са дърпали силно на горе за да я изскубнат, така са ми прецакали и покрива в задната му част.
        Прикачени файлове
        Винаги се цели в луната, така и да не уцелиш, пак ще си сред звездите!

        Коментар


          #19
          Това ще стане като с Вектрите (бивш собственик) - цял квартал просто си менкахме постоянно огледалата.Той,на мен,аз от друг,той пък от него

          Коментар


            #20
            coolboby написа:
            Пък ако е Браво..и левия светлоотразител ще му сваля!Що да не съм прав!Нямаше ли да постъпиш така? Или очтииво ще го помолиш да ти я върне?Тва си е посегателство над движимо имущество Застраховалите дали ще го признаят?
            Прав е колегата, защо трябва и ти да крадеш?Повече от 6 месеца карам без ляв светлоотразител. Мога да си свия някой, но защо? За да причиня на друг същото каквото някой (мало)умник на мен?
            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

            Коментар


              #21
              Преди 2-3години вдигнаха джантите с чисто ново гуми от Лагуната(на една година) на баща ми. Представяш ли си да ходи да ги свали от някоя друга Лагуна П.С Предполагам не е било сериозно

              Коментар

              Working...
              X