Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Магазин за каски?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Магазин за каски?

    Някой знае ли магазин за каски (за скутер ми трябва) с ниски цени - нещо до 50 лева на първо време Мерси предварително!
    Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

    #2
    Колега, много ниско оценяваш живота си

    Коментар


      #3
      Това е само за начало. Да събера парички. После ъпгрейд!!! Задължително хубава каска + ръкавици.
      Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

      Коментар


        #4
        Колега, с извинение... Стара моторисТка мъдрост: "На глава за 100 лева и трябва каска за 100 лева"Добрите ръкавици са ти поне 70-80 лева! Каската - за да е доба, отговаряща поне на DOT стандарта - 150-200 лева! Провери на ввв.моторика.бг и ввв.зедмото.ком

        Коментар


          #5
          Safebet за 30 лв. или Airoh за 300 избирай сам.Аз съм в втората но при мен положението когато карам е сериозно защото съм с Ендуро.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Ето един ФОРУМ където има реклами на магазини Ето и още един САЙТ!Успех!

            Коментар


              #7
              За първият ми мотор (скутер) си взех СейфБЕт за 60 лева, падана от мотора и се счупи, представям си при удар. После един приятел ми даде неговата каска и другите мотори карах с нея.Отдели си поне 300 лева за каска. Това е важно... КАзвам го то опит след тежко падане

              --------------------

              Коментар


                #8
                Напълно съм съгласен! Много сте прави, ама няма пари. Май ще купя скутера и ще чака да си купя каска и ръкавици - хубави. За жалост идва време за смяна на гуми, гражданска, технически Беше ми мерак да си покарам малко докато времето не се е скапало съвсем. Мерси на всички!
                Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

                Коментар


                  #9
                  Като шофьор на двуколесно МПС ти казвам, че е по-добре да стиснеш зъби, да почакаш и да не караш веднага, НО да си подсигурен с екипировка!Знам, мерак ти е, сигурно сънуваш скутери, каски и ръкавици, но разума трябва да надделее над емоцията, защото в противен случай емоцията може да е отрицателна Много хора си мислят, че като се качат на скутер това означава, че падането от скутер не боли, защото е само 49-50сс и само 4-5к.с., ОБАЧЕ съвременните скутери без проблем развиват скорости от порядъка на 60-80км/ч, а като паднеш с 60км/ч асфалта няма да те пита от скутер ли си паднал!Скоростта си е скорост, асфалта си е асфалт Ако трябва да продължа да те "хокам" то трябва да ти кажа да заделиш пари и за наколенки и налакътници, защото и те страдат не по-малко при падане - дано не го установиш по неприятен начин Каска - 150лв., ръкавици - 50лв., колене и лакти - 50лв. - приготви си около 300лв., за да караш спокойно!!! И УСПЕХ

                  Коментар


                    #10
                    Прав си, прав си! Аз ще взимам скутер дето е 15 к.с. та не е зле да си взема и налакътници и наколенки, ама ще чакам.
                    Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

                    Коментар


                      #11
                      baracuda написа:
                      Прав си, прав си! Аз ще взимам скутер дето е 15 к.с. та не е зле да си взема и налакътници и наколенки, ама ще чакам.
                      аз след като се пребих с пистарка и бях на патерици 1 месец минах само на офроуд.100 пъти е по голям кед изживяване и прочие в София просто не става за мотор пък било то и скутер .Над 50 кубика няма смисъл ,тия тежките скутери с малките гумички ,тръгне ли няма удържане .Принципно с мотора и екипировката не бива да правиш никакви компромиси .Каска под 200 лева не си взимай гледай да е от реномиран магазин и да е маркова .Можеш да си купиш една ризница на драгомир за скутер ще ти върши идеална работа към 170 лева + 35 лв. наколенки .И запомни едно най важното -НА ШОСЕТО НИКОЙ НЕ ТЕ ПАЗИ ,НЕ РАЗЧИТАЙ НА НИщО СЛУЧАЙНО .p.s.: http://www.motoboom.bg/text.php?f=contactей тука можеш да разгледаш за каски имат няколко магазина в софия ,иначе ако не се лъжа май имаше и скутер форум ама
                      фиатче Браво 2.0

                      Коментар


                        #12
                        томазо, мерси много! Вече си избирам маршрут до работата и университета! Малки улички...
                        Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

                        Коментар


                          #14
                          Понеже сме на темата да питам има ли магазин на малагути в София?
                          Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

                          Коментар


                            #15
                            Информацията е стара, но не намирам друга...гр.София, ул."Любен Каравелов"№1Тел.: 02 / 980 92 97GSM: 0899 12 72 10

                            Коментар

                            Working...
                            X